2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hadı bakalım hersey yolunda gıder ınsallah bende bugün su kanı verıp doktorla görüştükten sonra ne dıcek bana

Hadı bakalım güzel yumurta çıkmış ınsallah güzel döllenme olurda güzel olur hergun arıcaklar senı sımdı oda ayrı bı heyecan oluyor hadı ınsallah yola devam

Hadi bakalım 11 nin de güzel haberlerini alırız inşallah nasılsın ağrın var mı?

Haha evett heyecan varrr, ay iyi ozaman insallah ise yararr yaa cok uyguna taktirmissiniz. Ben iki yere sordum 250 tl dediler bende ozaman her yer aynidir diye dusundumm

Oje mi Ay ondan bi şey olmasın ama diğerleri hadi neyse de aynen bari saç maskesi yapyım dedim ondan da vazgeçtim ilk üç ay tüm organlar falan oluşuyor diye ama makyaj yapıyorum bi tek onda da çok şey ürünler yok o mecbur artık

İnşallah güzel sonuclar alırsınn
Bende idrara aşırı sıkışıktım ama işlem sırasında sonda takıldı idrarımı boşalttılar o beni uzun süre rahatlattı
Ay hiç öyle bir şey yapılmadı işlemden önce yarım bardak yapabilirsin dediler kendim yaptım işlem sonrası tam bir felaketti

Bana ekranı gösterdiler sen sadece dua et başla hiçbir şey yapma dediler bi ara çok ağlayasım geldi ağlamamak için de kastım

İyi iyi maşallah canım anestezi etkisi geçtiğinde ağrın olabilir ama inşallah senin çok olmaz en önemli kısım bitti

İnşallah çok çok teşekkür ederim hepimizin güzel minnoşları olsun

Ay hiç öyle bir şey yapılmadı işlemden önce yarım bardak yapabilirsin dediler kendim yaptım işlem sonrası tam bir felaketti
Bende işlmi o sıkışıklıktan anlamadım ama hemen kaldırmadan boşalttılar idrarıda yarım saat yattım rahat

Belki bişey olmuyordur ojeden, süren ve hiç sorun yaşamayan da olmuş ama asetonla ilgili zararlı diye okuduğum için ilk 3 ay az sürmeye dikkat edeceğim ben makyajı ben de yapıyorum ya o kadar da kısıtlamayalım kendimizi
Ben de bir şey soracağım, aile hekimliği de gebelik takibi yapıyormuş sanıyorum oraya bildirmemiz gerekiyor mu pozitif olunca? Bunun bir zamanı var mı sizler bildirdiniz mi gebeliği pozitif olanlar ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…