2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah 2.si tutar sağlıkla alırsın kucağına 🙏🥰 ben de 2 gün önce adet oldum muayeneye gittim estrofeme başladık 16 sında tekrar bi muayenem var başka ilaçlar daha eklenecek herhalde ondan sonrasına da bakacaz hayırlısıyla 🙏🙏
Hadı bakalım hersey yolunda gıder ınsallah bende bugün su kanı verıp doktorla görüştükten sonra ne dıcek bana

Kızlar ben çıktımm burdan toplu olarak cevap vereyim gayet iyiyim şuan için ağrım sancım yok ama stresten vucüdum tiritşyor du anestezi aldığımda dahi titreyip Durmuş'un😅 11 tane yumurtam toplandı bakalım yarına kaçının güzel haberleri gelicek 😍😍
Hadı bakalım güzel yumurta çıkmış ınsallah güzel döllenme olurda güzel olur hergun arıcaklar senı sımdı oda ayrı bı heyecan oluyor hadı ınsallah yola devam

Kızlar ben çıktımm burdan toplu olarak cevap vereyim gayet iyiyim şuan için ağrım sancım yok ama stresten vucüdum tiritşyor du anestezi aldığımda dahi titreyip Durmuş'un😅 11 tane yumurtam toplandı bakalım yarına kaçının güzel haberleri gelicek 😍😍
Hadi bakalım 11 nin de güzel haberlerini alırız inşallah 🙏🙏🥰🌺 nasılsın ağrın var mı?

Hadi bakalım, heyecanını taaa buradan hissettim. Biri süt gibi diğeri şeffaf benim ki. Evet canım iyi gelecek bize diye umuyoruz 😉 bebeği rahim kabul etsin yabancı görmesin diye.
Geçen gün konuşuyorduk hastanede serum takma fiyatını. Ben 100 liraya taktırıyorum, bir arkadaş 60 TL yer buldu. Sende araştır uygun bir yer bul.
Haha evett heyecan varrr, ay iyi ozaman insallah ise yararr🙈 yaa cok uyguna taktirmissiniz. Ben iki yere sordum 250 tl dediler 🙄 bende ozaman her yer aynidir diye dusundumm

Ben başladım diyebilirim 🙂 ojesiz gezmeyen biriyim pozitiften beri oje sürmüyorum asetonun zararlı olduğunu okumuştum, mor şampuanın içinde de yoğun kimyasal olduğu için transfer öncesi kullandım en son şimdi kullanmıyorum 😀 çok turunculaşma olursa saçta belki sadece uçlara uygularım ileriki aylarda. Sivilceli bi cildim var ama sivilceli ciltler için aldığım içinde salisilik asit olan hiç bir dermokozmetiği de kullanmıyorum. Benim önlemler şimdilik böyle 🙈
Oje mi ☹️ Ay ondan bi şey olmasın ama 😂diğerleri hadi neyse de aynen bari saç maskesi yapyım dedim ondan da vazgeçtim ilk üç ay tüm organlar falan oluşuyor diye ama makyaj yapıyorum bi tek onda da çok şey ürünler yok o mecbur artık 😃

İnşallah güzel sonuclar alırsınn 😊
Bende idrara aşırı sıkışıktım ama işlem sırasında sonda takıldı idrarımı boşalttılar o beni uzun süre rahatlattı
Ay hiç öyle bir şey yapılmadı işlemden önce yarım bardak yapabilirsin dediler kendim yaptım işlem sonrası tam bir felaketti😂

Hepimiz yapmışızdır onu bana kasma diyordu ama idrarım var kasmazsam yapabilirim demiştim 😂 sonra bi hemşire başıma geldi başka şeyler düşün başka şeyler o an aklıma da başka hiçbir şey gelmiyordu ben ekranı falan dq görmedim diğer kızlar gibi sadece kendileri baktılar bana ultrason çıktısı verdiler
Bana ekranı gösterdiler sen sadece dua et başla hiçbir şey yapma dediler bi ara çok ağlayasım geldi ağlamamak için de kastım 😂

İyi iyi maşallah canım anestezi etkisi geçtiğinde ağrın olabilir ama inşallah senin çok olmaz 😇😇en önemli kısım bitti ✅

Kuzum hiç öyle düşünme.. Tüp bebek dediğin süreçte o kadar çok değişken var ki..
Böyle derin nerede hata yaptım, neden olmadı diye düşünme..
Tutacaksa her türlü tutuyor..
Sen sakince dinlen sadece :)
Bebeğin sana sımsıkı tutunsun inş:anne:
İnşallah çok çok teşekkür ederim 💐 hepimizin güzel minnoşları olsun🧿

Ay hiç öyle bir şey yapılmadı işlemden önce yarım bardak yapabilirsin dediler kendim yaptım işlem sonrası tam bir felaketti😂
Bende işlmi o sıkışıklıktan anlamadım ama hemen kaldırmadan boşalttılar idrarıda yarım saat yattım rahat 😂

06AD97D7-A861-436D-93EE-42C6162FFEEB.png

Oje mi ☹️ Ay ondan bi şey olmasın ama 😂diğerleri hadi neyse de aynen bari saç maskesi yapyım dedim ondan da vazgeçtim ilk üç ay tüm organlar falan oluşuyor diye ama makyaj yapıyorum bi tek onda da çok şey ürünler yok o mecbur artık 😃
Belki bişey olmuyordur ojeden, süren ve hiç sorun yaşamayan da olmuş ama asetonla ilgili zararlı diye okuduğum için ilk 3 ay az sürmeye dikkat edeceğim ben 😀 makyajı ben de yapıyorum ya o kadar da kısıtlamayalım kendimizi 😀
Ben de bir şey soracağım, aile hekimliği de gebelik takibi yapıyormuş sanıyorum oraya bildirmemiz gerekiyor mu pozitif olunca? Bunun bir zamanı var mı sizler bildirdiniz mi gebeliği pozitif olanlar ?

X