2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Günaydın kızlar☃️ İstanbun da kar kış kıyamet. Dün transferim oldu arabamızı kardan çıkamadık zar zor taksi bulduk hastaneye taksiyle gittik dönüşte de taksiyle geldik. Halbuki dönüşte arabanın arka koltuğuna uzanmayı planlıyordum🤦🏻‍♀️ Transfer olduktan sonra aşırı derecede idrara sıkıştım 15 dk sonra sürgüye biraz yaptım 1.5 saat kadar uzandım ama ara ara sürgüye yapmaya çalıştım çünkü o kadar sıkıştım ki acı çekiyordum resmen. Dedim Allahım bunlar da sınavın bir parçasıdır inşallah güzel sonuçlar alırız🤲🏻
45 dk uzanmıştım ben de hemşireler zaten uzanmakla alakası yok falan diyor sonra da 2 saat yol gelmiştim ,stres yapmayın 😇uzanarak geldim ama yollarımız malum Kuzey Marmara’ya girmiştik ama yine de bi yerden sonra çıkıyorsun o yoldan ve sallanmaya devam 😀

45 dk uzanmıştım ben de hemşireler zaten uzanmakla alakası yok falan diyor sonra da 2 saat yol gelmiştim ,stres yapmayın 😇uzanarak geldim ama yollarımız malum Kuzey Marmara’ya girmiştik ama yine de bi yerden sonra çıkıyorsun o yoldan ve sallanmaya devam 😀
Çok teşekkür ederim ihmalim yüzünden bir şey olsun istemem😇

Sıkma canını karalar bağlama ve kendıne yüklenme fazla demekkı zamanı sımdı degılmıs dıyelım ben de senın gıbıyım ama hayat devam edıyor en basında bunu yaşadık ya olupta kalp atışını duyup ta kaybetseydik daha ıyı olurmuydu sence canını sıkma yola devam ayakta
Seninde toparlanmana sevindim 😘😘
Bende de iki gün sürmüştü ağlamalarım ama uzun süre hüznü üzerimden atamamıştım.
Birde ben pozitifleri görüp sonra kaybediyordum.
Sonra da diyordum ki, ya ileri ki bir zamanda olsaydı bağ kurmaya başlamış olsaydım.
Neyse zamanı değilmiş, hayırlısı böyleymiş diyordum. 😌

Seninde toparlanmana sevindim 😘😘
Bende de iki gün sürmüştü ağlamalarım ama uzun süre hüznü üzerimden atamamıştım.
Birde ben pozitifleri görüp sonra kaybediyordum.
Sonra da diyordum ki, ya ileri ki bir zamanda olsaydı bağ kurmaya başlamış olsaydım.
Neyse zamanı değilmiş, hayırlısı böyleymiş diyordum. 😌
Aynen öyle canım o sekıl de olsaydı kahrımdan mahvolurdum zaten en basında yasamak daha ıyı oldu evet kolay degıl ıcımden atmak ama elden bırsey gelmiyor işte bugün tekrar kan verıp konuscaz bakalım ne dıcek sen 2.cıyı yaptırdın mı yaptırdıysan süreç nasıl ılerledı

Ya o kadar şaşırdım ki bence asistan ya da hemşire sizin gününüzde test yaptırdığınızı sanmış,onun sonucu diye düşünmüş mümkün değil çünkü 5.gün testi nasıl baz alınabilir daha yeni tutunacak beta değeri çıkmayabilir naçizane tavsiyem ilaçlarınızı falan asla bırakmayın gününde test yaptırın
Z zarvol kesinlikle aynı düşünüyorum, implantasyon yani yerleşme 5. Gün tamamlanıyor ve beta yeni üremeye başlıyor mümkün değil okuma yazması olan hani asistanı falan geçtim o değerle böyle konuşması. Sen içini ferah tut

Size de demişlerdir kesin ben çok tedirgindim hemşire odasına çağırdı yürüyüp oturup dinleyeceğiz dedim ki ben hiç rahat değilim embriyom düşecek geri gelecek gibi hissediyorum 🤣🤣🤣 ya dedi olur mu öyle şey istediğini yap dedi normal hayatına dön onun yeri çok ayrı dedi ağır spor vs yapma sadece dedi o tutunacaksa senin yapacağın,yiyeceğin hiçbir şeyle alakası yok dedi

Pozitif sonucu alanlar kimyasal ürünler falan kullanmamaya dikkat etmeye başladınız mı ,deodorant gibi ya da ne bileyim mesela mor şampuan en son opu öncesi kullandım acayip ihtiyacım var ama çok kimyasal diye vicdan yapıyorum 😊 Daha önceden aldığım organik rolon vardı deodorant olarak onu kullanıyorum ama sizler dikkat ediyor musunuz ?

Size de demişlerdir kesin ben çok tedirgindim hemşire odasına çağırdı yürüyüp oturup dinleyeceğiz dedim ki ben hiç rahat değilim embriyom düşecek geri gelecek gibi hissediyorum 🤣🤣🤣 ya dedi olur mu öyle şey istediğini yap dedi normal hayatına dön onun yeri çok ayrı dedi ağır spor vs yapma sadece dedi o tutunacaksa senin yapacağın,yiyeceğin hiçbir şeyle alakası yok dedi
Evet aslında dediler idrarla da günlerce uzanmakla da bir şey yiyip içmekle de bir alakası yokmuş. Ama insan kuruntu yapıyor işte 😂 transfer için çok kolay çok rahattı diyenler de ne şanslılar benim zor geçti ultrasonda görünsün diye karnıma bastırdıkça kendimi kastım. Doktor kasma kendini rahat bırak diye diye bir hal oldu😂

Evet aslında dediler idrarla da günlerce uzanmakla da bir şey yiyip içmekle de bir alakası yokmuş. Ama insan kuruntu yapıyor işte 😂 transfer için çok kolay çok rahattı diyenler de ne şanslılar benim zor geçti ultrasonda görünsün diye karnıma bastırdıkça kendimi kastım. Doktor kasma kendini rahat bırak diye diye bir hal oldu😂
Hepimiz yapmışızdır onu bana kasma diyordu ama idrarım var kasmazsam yapabilirim demiştim 😂 sonra bi hemşire başıma geldi başka şeyler düşün başka şeyler o an aklıma da başka hiçbir şey gelmiyordu ben ekranı falan dq görmedim diğer kızlar gibi sadece kendileri baktılar bana ultrason çıktısı verdiler

Günaydın kızlar☃️ İstanbun da kar kış kıyamet. Dün transferim oldu arabamızı kardan çıkamadık zar zor taksi bulduk hastaneye taksiyle gittik dönüşte de taksiyle geldik. Halbuki dönüşte arabanın arka koltuğuna uzanmayı planlıyordum🤦🏻‍♀️ Transfer olduktan sonra aşırı derecede idrara sıkıştım 15 dk sonra sürgüye biraz yaptım 1.5 saat kadar uzandım ama ara ara sürgüye yapmaya çalıştım çünkü o kadar sıkıştım ki acı çekiyordum resmen. Dedim Allahım bunlar da sınavın bir parçasıdır inşallah güzel sonuçlar alırız🤲🏻
Hayırlı olsun transferiniz. Bu çiş olayı çok fenaaa yaaa 🥴

2.deneme surecı nasıl ılerlıyor kızlar benım bu gördüğüm kanama adet kanaması degıl mı sımdı
Ben bir sonraki kanamam da başlamıştım. Mesela Kürtajdan sonraki kanamamda. Rahim durumuna da bağlı. Benim dondurulmuşlarım yoktu baştan başlamıştık.

Kuzum hiç öyle düşünme.. Tüp bebek dediğin süreçte o kadar çok değişken var ki..
Böyle derin nerede hata yaptım, neden olmadı diye düşünme..
Tutacaksa her türlü tutuyor..
Sen sakince dinlen sadece :)
Bebeğin sana sımsıkı tutunsun inş:anne:

X