2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

bsra61 Büşra senin de ilk haftanda herhangi bir kanama vs olmamıştı değil mi 6-7 haftada mı daha çok başlıyor acaba kanamalar

İnşallah canım peki kahverengi leke çamaşırına değişiyor mu
Yok lekelenmem peçeteden fazlasına gelmiyor şükür inş bunlarda tez zamanda geçer sende hastanede yattığın için sanırım kanaman azaldı eve gidince hiç bişey yapmadan sadece yatınca geçer birşeyin kalmaz serum falan verdiler mi

bsra61 Büşra senin de ilk haftanda herhangi bir kanama vs olmamıştı değil mi 6-7 haftada mı daha çok başlıyor acaba kanamalar
Ayın 27 de başladı bende lekelenme sonra kesti bir gün yine geldi sonra kesti diye diye bugüne geldik ama son 4 gündür bir şey yoktu dün başladı işte

Ya benimkide öyle mesela verdikleri pede geçmiyor ama peçeteue sildiğim zaman geliyorda geliyor mesela böyle bir kere siliyorum sonra bir daha silsem yine geliyor bugün 6 kere üst üste geldi o yüzden doktoru aradım direk birde böyle sümük gibi gelince çok korktum
Yayım yapıldığı gibi bir tane taktılar serum o bitti bir tane daha taktılar Buda 4 5 gibi anca biter

Aslında birwz da kekelenme gibi anladığım kadarıyla inşallah ilaçlar işe yarar tamamen kesilir en azından canın sıkılmaz bu duruma

Aslında birwz da kekelenme gibi anladığım kadarıyla inşallah ilaçlar işe yarar tamamen kesilir en azından canın sıkılmaz

Aslında birwz da kekelenme gibi anladığım kadarıyla inşallah ilaçlar işe yarar tamamen kesilir en azından canın sıkılmaz bu duruma
Bugüne kadar lekelenme devam etti lavaboda işte bi 3 4 damla görüyordum ama bugün o sümük gibi gelince korktum bildiğin regl dönemimdeki minik parçalar gibiydi

Bugüne kadar lekelenme devam etti lavaboda işte bi 3 4 damla görüyordum ama bugün o sümük gibi gelince korktum bildiğin regl dönemimdeki minik parçalar gibiydi
O sümüksü yapı aslında normal beyaz akıntın senin içerideki yerleşme kanamasıyla karışıp geliyor ya da önceki adetten kalan pis kan geliyo ve genelde kahverengi olur. Korkulacak bi şey olduğunu sanmıyorum inşallah da değildir tabi doktorun bilir en iyisini

Merhaba kizlar. Ben de bugün regl olmam ile transfer sürecine girdim. Yarın doktor kontrolüm var. 1 tane genetik testi yapılmış embriyom var. Acaba aranızda genetigi yapılmış embriyo transferi yapılmış olan var mı ? Birde transfer sürecinde hangi ilaçlar kullanılıyor ne sıklıkla muaneye çağırıyorlar.? 1 tane 7 haftalık düşük 1 tane dış gebelik ve epeyce kimyasal gebelik yaşadım. Korku ve endişe içindeyim

Bunu bana kimse niye söylemedi kahverengi değildi ama kırmızıydı neyse bı yprumun içime bir su serpti ki anlatamam
Doktorum beni kesebilir hastaneden çıkmadan önce bi uğradı akıllı ol stres yapma bir şeyin yok o lekelenme ile kanama diye korkutuyorsun bizi dedi tamam hocam sabah görüşürüz dedim gitti bu adam niye bu kadar rahat

Hoş geldiniz
Allah kolaylık versin zor süreç inşallah bu sefer sağlıklı bir gebeliğiniz olur

Anladım sen sildikçe gelince haliyle korktun tabi yok beninum peçetede var ilk siliyorsun var ikincide baya az oluyor sonradan yine geliyor tabi ya işte bizim gibiler çok dikkatli olmak zorundayız

Anladım sen sildikçe gelince haliyle korktun tabi yok beninum peçetede var ilk siliyorsun var ikincide baya az oluyor sonradan yine geliyor tabi ya işte bizim gibiler çok dikkatli olmak zorundayız
Evet ama Ufuk hoca buna normal diyor bunun neresi normal diyesin geliyor inşallah kesilir biter gider ya böyle bu korkuyla nasıl yaşayacaz
Bugün diyorum beni 9 ay burada yatırabilirsiniz

Çünkü doktorlar bunun normal olduğunu söylüyo. Kuzenim de öyle oldu şimdi 2 yaşında kızı var. Yengeminde lekelenmeleri olmuş şimdi 20 yaşında oğlu var kayınvalidemin 9 ay boyunca kanaması olmuş 5 kilo çocuk doğurmuş şimdi benimle evli rahat olmak lazım aslında ama biliyorum insanın elinde olmuyor bunca emek verince

Sizi üzmek istemeyerek soruyorum lütfen yanlış anlamayın. Ailede genetik bi sorun var mı acaba?

Ya öyle hikayeler bizde de çok var benim ablamlar da hep düşük riski vardı eniştem geçen hafta ablama demiş doktorun dediğine bakmasın sizde ırsı bak onunda riskli olacak diye bugün aradım dedim açtınız şom ağzınızı
Benim annem hep gebeliklerinde yatarmıl 3 ay ama bende tam 9 ay yatmış ben galiba anneme çektim ya
Kaynanamda eşime 4 ay mı ne unuttum şimdi regl görmüş regl kesilmiş doktoruna gitmişti hamile olduğunu öğrenmiş kaynanamda 9 sene çocuğu olmamış mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…