2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yanlislik olmadigina eminim cunku verdigi her ilacin her seferinde egitimini veriyorlar ama basim fena yapti beni yaa
Şimdi araştırdım birkaç kişi de o şekilde kullanmış fitil olarak yani. Ben tüp bebek başladığımdan beri ilk sende duydum o yüzden yanlışlık mı var dedim. Biri toz yapıp vazelinle fitil gibi yapıyormuş.

Kızlar regl ağrısı gibi sorun yaşayanlarınız var mı? Sanki adet olucam gibi ağrı akıntı geliyormuş hissi bi bende mi var

Biraz pahalı evetamin inşallah bekleyen herkesin hayırlı sonuçlansın bizde ebru hanımla ön görüşme yaptık muayene de oldum hatta. İyi geldi şimdilik konuşmaları vs. Hayırlısı inşallah üzüldüm negatif sonucunuza peki öze olmazsa sizde sorun varmıydı sevepsiz miydi?

Ben de estrofemi günde 2 kez oral 1 kez vajinal alıyorum
Kiz sende akinti yaptimi bu bugun bende akinti basladi ic camasirim islaniyo google amcaya sordum biri demis ic camasirim islaniyodu rahimde sivi birikmis transferim iptal oldu yazmis korktum

Valla canim estrofem kullaniyorum
D vitamini
Folik asit
Coraspin
Baskada ilacim yok estrofem yapiyor diye dusunuyorum
Büyük ihtimalle canım vajinal alıyormuşsun ondan olabilir bende de progestan yapıyor vajinal aldıktan ortalama 2 saat sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…