2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar 2. Günden ses veriyorum 😂😂
Hiç belirtim yok . 2 gündür yatıyorum bugün artık iyice kalkmayı düşünüyorum . Tedaviye başlarken aşırı pozitiftim ama nedense gün geçtikçe içime negatif bi enerji geliyor
Hayırlı olsun umarım bir an önce pozitif sonuç alırsınız. Belirti aramayın hiç hafif kramplar olabiliyor yerleşirken ama herkeste değil, benim 6 hafta oldu hiç belirti yok açıkcası, ilk başlarda ilaçların etkileri oluyor sonra bünye alışıyor heralde onlar da geçiyor 🙈😂

Hayırlı olsun umarım bir an önce pozitif sonuç alırsınız. Belirti aramayın hiç hafif kramplar olabiliyor yerleşirken ama herkeste değil, benim 6 hafta oldu hiç belirti yok açıkcası, ilk başlarda ilaçların etkileri oluyor sonra bünye alışıyor heralde onlar da geçiyor 🙈😂
Evet ya herkes öyle söyledi yani bende sıfır belirti . Sen ne kadar süre dinlendin ben yatmaktan bunaldım bugün artık kalktım iyice ara ara uzandım 😂

Seydaninda sali kontrolu var sorun yoksa onunda transferi yakin senin adina cok s3vindim canim insallah sorunsuz kucagina alirsin
Yaa transfer tarihi belli oldu mu şeydanın da hepinizinki çok güzel geçer inşallah 🤲🏼🤲🏼
rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Doktordan memnunum bir sıkıntı yok fakat benim 2.denemem negatif sonuçlandı. İlkinde pozitif görüp düşük yaptım.
İlk denemem ağustos ayındaydı ilaçlarla birlikte 25 bin civarı tutmuştur. Rahim dinlendirme be embriyo dondurma işlemleri de dahil. Falat bu sene baya bir zam gelmiş. Geçen sene 5600 olan donmuş embriyo transferi 8bin olmuş . 2. Denememde 8bin ödedim. Sıfırdan başlasaydım kaç öderdim bilemiyorum şimdiki fiyatlarla. Baya bir zamlanmış anladığım kadarıyla.
İnşallah denemeniz pozitif sonuçlanır ve kucağınıza alırsınız☺️ Aklınıza takılan başka bir şey olursa yine sorabilirsiniz 🌸
Tüp bebek öncesi araştırma yapıldı mı pıhtılaşma genetik histeroskopi vs

Evet ya herkes öyle söyledi yani bende sıfır belirti . Sen ne kadar süre dinlendin ben yatmaktan bunaldım bugün artık kalktım iyice ara ara uzandım 😂
Benim de hiç belirtim olmadı sadece adet günlerime doğru sancılar başladı adet olucam sandım o kadar şiddetliydi. Sadece şunu fark etmiştim benim nabız baya yükselmişti kalbimin atış şiddetinden uyanıyordum bazen o da muhtemelen anksiyeteden 😂 benim doktorum günde 1 saat mutlaka yürü ve eski hayatına dön demişti

İlk 2 gün dinlendim sonra ağır spor, ani hareketler, ağır birşey taşıma, hart hurt ev süpürme ☺️yapmadım ama normal işe güce gittim. Duramadım zaten yatmak zor iş 🙄

Benim de hiç belirtim olmadı sadece adet günlerime doğru sancılar başladı adet olucam sandım o kadar şiddetliydi. Sadece şunu fark etmiştim benim nabız baya yükselmişti kalbimin atış şiddetinden uyanıyordum bazen o da muhtemelen anksiyeteden 😂 benim doktorum günde 1 saat mutlaka yürü ve eski hayatına dön demişti
Ya bana evdekiler baskı yapıyo sürekli yat diye bende yatmak istemiyorum yarın tamamen kalkıcam inşallah 😂😂

İlk 2 gün dinlendim sonra ağır spor, ani hareketler, ağır birşey taşıma, hart hurt ev süpürme ☺️yapmadım ama normal işe güce gittim. Duramadım zaten yatmak zor iş 🙄
Eskiden keşke şöyle bigün ytsam hiç kalkmasam derdim şimdide kalkıp dolaşmak istiyorum 😂😂

Ben de öyleyim ki hatta sanki ben kan vereceğim ya böyle 21 Mart’a kadar hiçbir şey yok gibi beklemek 😑
Sen bence 21 martta kalp atışını da görürsün insallah Allah’ın izniyle 🤲🥰 ben dün yapmıştım ama yarın bile vermeyi düşünüyorum öyle korkuyorum ki 🥲 insallah sağ salim alalım yavrularımızı kucağımıza çok zor süreç gerçekten 🥲

Ben de belirtim yok diye triplere giriyorum bir de bana çok az kan verdirdiler 11 ve 13.gün tamam bitir nasıl bekleyeyim ben 21 Mart’a kadar 😓

Kızlar regl ağrısı gibi sorun yaşayanlarınız var mı? Sanki adet olucam gibi ağrı akıntı geliyormuş hissi bi bende mi var 😬
Regl olacağım tarihe yakın oldum diye kalkıyordum yüm belirtiler ağrı hepsini yaşadım, 1-2 günde geçti şükür 🙏

X