2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet guzellık vs degıldı Allah bılıyor ıcını zaten kanı verdım beklıyorum işte elımden başka bısey gelmiyor
Daha önce bu konuyu konuştuğunuz biri varsa ona gidin dertleşin.. Eşiniz ile konuşamazsanız bayan bi arkadaşınızla konuşmaya çalışın..
Ben öyle yapmıştım.. Çok iyi gelmişti. Size de tavsiye ederim

Suanda bana ıyı gelen tek şey yanlız kalmak sanırım

Ya ama bak gelişimi falan iyiymiş aşağıya doğru inmesine de önlem alacaksa moralini bozma lütfen gerekirse yatarsın da ne olacak sonu güzel olsun yeter ki sen bi iğnelerini yap duruma göre değerlendirirsin iş falan yapma sakın evde çok dikkat et inşallah bir şey olmayacak

Hissetmezdin canım gerçekten hissedilmiyor o kadar korkuyoruz ki varken bile yok gibi hissediyoruz bak ben hala var gibi hissedemiyorum çünkü kaybetme korkusu her şeyin önüne geçiyor ,normal yolla hamile olanlar çizgiyi gördüğü andan itibaren hamileyim diyor biz testlere rağmen diyemiyoruz o yüzden hislerin seni yanıltır inşallah bir mucize olur ve oradadır bebeğin

1 saate çıkacak sonuç ben sonucumu ıyı bılıyorum böyle bı kanama burda kımsenın basına gelmedı yazdığım andan ıtıbaren zaten hepsı düsukle sonuçlanmış benımkıde öyle anca mucıze olması lazım oda ımkansız

İnşallah önlem alınacak bir durumsa alır herhalde yatıyorum uyumuşum da bir güzel

Allah büyüktür inşallah dualarımız seninle hepimizi şaşırtır inşallah sonucun yine de karalar bağlama hem tedavisi olumsuz olan hem hiç embriyosu olmayan insanlar var gerçekten çok daha kötüleri var bazı kişilerin oluşmuyor bile böyle düşününce yine de şanslıyız bu aşamaya gelebildik ,şu anki öfkeni kızgınlığını kırgınlığını anlamıyoruz sanma hepimiz anlıyoruz

İnşallah önlem alınacak bir durumsa alır herhalde yatıyorum uyumuşum da bir güzel
Alır canım sen hiç merak etme bir de araç falan kullanma hiç yakın mesafe bile olsa araç çok sarsıyor birkaç gün maksimum seviyede dikkat et inşallah bir şey olmaz yolk sac denen keseyi dw görmüş zaten sıkıntı yok gibi görünüyor Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Sağolun desteklerınız ıcın bende bı umut ışığı gormeyı çok ısterdım ama çok geç sonuç çıkınca yazıcam

Sonucumu çok ıyı bıldıgım ıcın 0.1
Çok geçmiş olsun, ben çalıştığım için sürekli bakamıyorum sonradan okudum yazdıklarınızı.
Öncelikle hepimizin bir sınavı var, kimisi istemeyerek sahip olduğu çocukla sınanıyor, kimisi sağlıklı dünyaya gelmeyen çocuğuyla, kimisi de bizler gibi yıllarca çocuk tedavisi ve operasyonlarla çocuk sahibi olmak için sınanıyor. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın hepimizin duası aynı ama sizin demek ki doğru zaman doğru embriyo değilmiş. İlkinde tutanların oranı pek yüksek de değil. Geride embriyo da varmış ki bazı arkadaşlarda o da olmuyor. İlkinde olmasıysa 2.de, onda olmadıysa 3.de olur. 3 olmadıysa 4. Tabiki maddi güç gerektiriyor kolay değil ama bi şekilde hepimiz çabalıyoruz. Siz biraz dinlenin, sakinleşin, kafanızı boşaltın bir süre, sonra gücünüzü yeniden toplayınca yeniden yola koyulursunuz. Pes etmeyin. O geleceği zamanı bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…