2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sonucumu çok ıyı bıldıgım ıcın 0.1
Ben cok umutluydum ama zamani deilmis demkki allahtan geride embriyon var benim oda olmayacak 2 tane embroyom var 2 opudan oda ilki orta kalite 3. Gun digeri kaliteli 3. Gun orta kalite transfer olmayacakti aklim kalmasin onuda koyun dedim haftaya cuma eger bir aksilik olmazsa transferim olacak. Pazartesi kontrole gittigimde muayenede sadece 2 yumurta vardi. Yumurta toplayacagimiz zaman 5 er tane oluyodu gene birinden 4 birinden 3 toplandi ama 1 er embriyo olusmustu kisacasi benim transferim negatif olursa geride embriyom yok tekrar tedaviye baslasam olgun yumurtam cikacakmi o bile zor. Toparla kensini demekki vakti zamani deilmis biraz dinlen kafabi topla pes etmeden yola devam et herseyin hayirlisidir

Bugün ben de başladım transfer hazırlıklarına hadi bakalım inşallah 🙏🙏🥰
Bende pazartesi gunu basladim haftaya cuma bi aksilik olmazsa transferim olacak estrofem d vitamini folik asit kullaniyorum estrofemi gunde 2 vajinal kullaniyorum ama hergun siddetli bas agrim var estrofemden mi acaba bilgisi olan varmi

Bende pazartesi gunu basladim haftaya cuma bi aksilik olmazsa transferim olacak estrofem d vitamini folik asit kullaniyorum estrofemi gunde 2 vajinal kullaniyorum ama hergun siddetli bas agrim var estrofemden mi acaba bilgisi olan varmi
Defalarca estrofem kullandım hiç baş ağrım olmadı bilmiyorum fark eder mi ama ben ağızdan alıyorum

Hayırlı olsun.yalnız estrofem ağız yoluyla alınıyor. Progestan fitil olarak. Bir yanlışlık olmasın. Estrofem bu arada baş ağrısı yapar.

Kisiden kisiye degisiyo demekki bende herseye dayanirim agri esigim yuksektir ama bas agrisina katlanamam ve eger gebelik olursa tek korkum bas agrisi
Baş ağrısı gerçekten çekilmez oluyor. Ben de öyleyim bir çok şeye dişimi sıkarım ama baş ağrısına dayanamam hemen Bi ağrı kesici alırım çok kötü baş ağrısı

Ben estrofermi normal ağız yoluyla günde iki kere kullanıyorum baş ağrısı olmadı ama bir ağırlık hissi veriyor sanki onu içtikten sonra bi kafamı kaldıramıyorum gibi oluyor bi süre sınra geçiyor

Alır canım sen hiç merak etme bir de araç falan kullanma hiç yakın mesafe bile olsa araç çok sarsıyor birkaç gün maksimum seviyede dikkat et inşallah bir şey olmaz yolk sac denen keseyi dw görmüş zaten sıkıntı yok gibi görünüyor 🤲Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Evden çıkmayı düşünmüyorum hiç
Amin canım hepimize nasip olsun inşallah 🤲🏼

X