2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Haber ver mutlaka

A Ales67 bak bende doktordan geliyorum kanama İçin yatışta verebilir şuan ekstra iğne başladı ilk lekelenmemde ayın 27. De o zaman bu iğneye başlamamıştı ama kalkıpta neden şimdi diyemiyorum bir bildiği vardır diyip rabbime sığınıyorum yaşayacağımız varmış yaşıyoruz hadi testini ver iğneni yaptır güzel sonuçlarla gel inşallah

Suanda sağlık ocağındayım su ıgneyı yaptırcam terslık olacak ya kendı hastanem de doktor yokmuş recetesız yapılmıyormuş ya bısey olur ya üst üste gelır aynen de öyle ıste
Pes etme mucadelene devam et kendine negatif yukleme elinde sonuc yok elinde bi sonuc olsun. Hadi yaptir igneni busraninda dedigi gibi guzel haberlerle gel

Çok gecmıs olsun öncelikle ınsallah hersey yolunda gıder ofkelıyım üzgünüm yaptırıcam beklıyorum sımdı sıra sonra kanı verıcem sonucun negatıf olduğundan zaten emınım de genede yaptırıcam teşekkür ederım duanız ıcın Allah sızınde yardımcınız olsun

Saol canım
Olsun o kanda negatifi görmeden negatif deme belkide çok öfkeli olduğun İçin öyle düşünüyorsun amin rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

A Ales67 sizin adınıza cok üzüldüm umarım hersey yolundadır boşuna üzmüşüm kendimi dersiniz nedense içime hiç kötülük doğmadı sizle ilgili rabbim kimseyi sınamasın kimsenin kucağını boş koymasın güzel haberler verirsiniz bize inşallah

Nedense benimde icimde ales le ilgili koti bir his olmadi insallah hislerim dogrudur

Canım hiç strese girme üzme kendini verilen iğneler etkili. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Sende haklısın..
Zaten mide ameliyat dediğin şey genelde sağlık için yapılmaz..
Rabbim yardımcımız olsun..
Çok iyi anlayabiliyorum.. Buradaki herkes çok iyi anlıyor.. Ara vermek en iyisidir..

Allah razı olsun Funda umarım hersey yolunda demek ıstıyorum ama dıyemıyorum nedense kanda verdim ıgnede oldum beklıyorum suanda ıste

Sende haklısın..
Zaten mide ameliyat dediğin şey genelde sağlık için yapılmaz..
Rabbim yardımcımız olsun..
Çok iyi anlayabiliyorum.. Buradaki herkes çok iyi anlıyor.. Ara vermek en iyisidir..
Evet guzellık vs degıldı Allah bılıyor ıcını zaten kanı verdım beklıyorum işte elımden başka bısey gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…