2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ne gerek varkı artık dün soyledım adama dedım kanamam var bana bugün kalkmış o ıgneyı yaptır dıyor eee dünden berı nerdeydın nıye demedın sımdı işteyım bana dınlen de demedı ee nasıl olcak o iş bıttı o iş düşmüştür çoktan kan verıp de belgeletmemı ıstıyolar sanırım tatmın olurlar
Sen bilirsin ben sadece örnek verdim deli gibi kanama olupta devam eden çok gebelik var

Ne dusunecegımı suanda ne yapmak ıstedıgımı ınan ben bılmıyorum bıdaha yaptırırmıyım onu bıle bılmıyorum suanda
O kadar normal ki şu an hislerin ne diyeceğimi bilemiyorum İnan buradaki herkes çok üzülmüştür bu duruma her negatif bizim için de çok üzücü 😓 tüp bebek olmasa da aşılamalarımda negatifi aldıktan sonra ben de demiştim bi daha yapar mıyım bilmiyorum diye ama zaman geçiyor alışıyorsun ve kendini hazır hissettiğinde tekrar başlıyorsun…Aslında testini yaptırıp kesinleştirsen durumu ona göre doktor belki ilaç konusunda yönlendirme yapar burada pozitif olup kanaması olanlar da oldu

Suanda dıyorum ya ne hıssetcegımı bılmıyorum tedavıye başladık oo hersey güzel rahım güzel ee embrıyo desen 5.gun kalıte mükemmel adamlara benden çok ümitli sonuca bak koca bı hüsran kolay mı ben bızzat 2 tane koyun dedım belkı şansım artacaktı anlasılıyorkı sırf para ıcın hersey
Kimisinde Herşey iyi olabiliyor ama rahim kabul etmiyor. Bunu da denemeden bilemiyorsun.
Senin kendiliğinden hiç oldu mu. Düşükle falan sonuçlanan.

Anladım canım tamamdır o zaman çok teşekkür ederim 🥰 ben sadece duphaston içiyorum onu içince biraz daha fazla oluyo azcık fazlalaşıyor ondan merak ettim 🤗🤗♥️
Aşılamalardan sınra ben de duphaston kullanıyordum o bunun kadar akıntı yapmıyor zaten akıntı fitilde daha çok oluyo ☺️

Suanda dıyorum ya ne hıssetcegımı bılmıyorum tedavıye başladık oo hersey güzel rahım güzel ee embrıyo desen 5.gun kalıte mükemmel adamlara benden çok ümitli sonuca bak koca bı hüsran kolay mı ben bızzat 2 tane koyun dedım belkı şansım artacaktı anlasılıyorkı sırf para ıcın hersey
Yani sen iki talep ettiysen koymadıysa haklısın kızmakta ne diyeyim sen ikiz olma ihtimalini göze alıyorsan ilk ya da ikinci ne fark eder neden bu kadar karşı bazı doktorlar anlamıyorum 😑İlk denemelerde böyle yapıyorlar sanki şahsen ben de olmazsa çok normal hissini almıştım ilk denemelerde çok üzerinde durulmuyor sanki halbuki ne kadar emek,beklenti var

Yani sen iki talep ettiysen koymadıysa haklısın kızmakta ne diyeyim sen ikiz olma ihtimalini göze alıyorsan ilk ya da ikinci ne fark eder neden bu kadar karşı bazı doktorlar anlamıyorum 😑İlk denemelerde böyle yapıyorlar sanki şahsen ben de olmazsa çok normal hissini almıştım ilk denemelerde çok üzerinde durulmuyor sanki halbuki ne kadar emek,beklenti var
Kesinlikle canım ben iki tane doğurmayı bakmayı göze almışım madem elinde emriyo var transfer et şansımı attır. Niye diretiosun

Evet kızdığım nokta bu geçen sene aynı doktorda arkadaş yaptırıyor yaş 28 2 tane koyuyorlar eeee 35 yaş altına yasaktı denetım varmış ya ne demetımı Allah aşkına bızım harcadığımız paralar nerde kaldı belkı şansım daha artardı tamam takdır allahtan ama bı şansım warsa neden bunu es gecıyorum kı ben sımdı güzel mi oldu hersey dört dörtlüktü bak suanda ne haldeyım

Sadece kan verıcem ıstedıklerı olsun dıye ben sonucu bılıyorum çünkü adet oldum ılaclar yapmaz dıyolar ya bende kı ne o zaman
Canım hamile olup kanaması olabilir. Tamam hem ruhsal hem bedensel çok üzüldün Hassassın ama bak başına gelen insanlar var iğne vurulup kanamasını durduranlar var. Bir ihtimal olabilir ihtimal bile bir sebeptir üzülmeni hiç istemem inan inşallah Rabbim gönlünün muradını tez vakitte versin güzel arkadaşım testi yok olduğunu kanıtlamak için değil ne olduğunu öğrenmek için ver. Kendini harap ettin yapma lütfen

Kesinlikle canım ben iki tane doğurmayı bakmayı göze almışım madem elinde emriyo var transfer et şansımı attır. Niye diretiosun
Ya bak ne güzel soyledın ben ıstıyorum hanı devlet 3 çocuk dıyor ya ben yalvardım koy dıye koymadı sorumluluk bende sen bu ıslemı yaparken bıssuru evrak ımzalatıyorsın prosedürler bılmem neler yok öyle yok böyle eee ben cekıcem sorumluluğu gene nıye elımden alıyorsun bu hakkımı benım hakkım degılmıydı zaten bı sımdı bıtmıs haldeyim

Evet kızdığım nokta bu geçen sene aynı doktorda arkadaş yaptırıyor yaş 28 2 tane koyuyorlar eeee 35 yaş altına yasaktı denetım varmış ya ne demetımı Allah aşkına bızım harcadığımız paralar nerde kaldı belkı şansım daha artardı tamam takdır allahtan ama bı şansım warsa neden bunu es gecıyorum kı ben sımdı güzel mi oldu hersey dört dörtlüktü bak suanda ne haldeyım
canım bende 2 vardır benimde olmadı nasip kısmet isterse 3 koysun tutmazsa tutmaz bu sadece embriyonun kalitesi ile ilgili bir durum değil seninle onun arasında ki uyum kabullenmede önemli. yani üzülmekte haklısın amam bu kadar kendini yıpratma bence.

Ya bak ne güzel soyledın ben ıstıyorum hanı devlet 3 çocuk dıyor ya ben yalvardım koy dıye koymadı sorumluluk bende sen bu ıslemı yaparken bıssuru evrak ımzalatıyorsın prosedürler bılmem neler yok öyle yok böyle eee ben cekıcem sorumluluğu gene nıye elımden alıyorsun bu hakkımı benım hakkım degılmıydı zaten bı sımdı bıtmıs haldeyim

canım bende 2 vardır benimde olmadı nasip kısmet isterse 3 koysun tutmazsa tutmaz bu sadece embriyonun kalitesi ile ilgili bir durum değil seninle onun arasında ki uyum kabullenmede önemli. yani üzülmekte haklısın amam bu kadar kendini yıpratma bence.
Olsun öyle de kabulüm en azından ben ıstedım sonucuna da ben katlanırdım

Dünden berı yeteri kadar kendımı mahvettım zaten daha ne kadar mahvedebılırım kı ya hıc sorun yok dün bıanda başladı eee madem bu ıgneyı bana söylesene ben sana dün yazmışım adam bana sabah söylüyor ya böyle sorumsuzluk olurmu sımdı ısteyım dınlen dıyolar nasıl dınleneyım ben sen bana demedın kı işe gıtme dınlen vs bılmem ne eee nasıl olcak böyle allahım

ama sen bir tane tutmadı diye bu kadar üzüyorsun 2 tane koyulup tutmadığında emin ol daha fazla harap ederdin kendini şu anda o olmadığı için ondan üzüyorsun. hakkında hayırlısı olsun
Hakkımda hayırlısı ne suanda bılmıyorum ama o hastanede devam etmek ıstemedıgımı bılıyorum

X