2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar selam, aşırı su gibi akıntım var. Progestan akıntı yapardı ama bu kadar olmazdı gittikçe artıyor mu bu akıntı şiddeti resmen çamaşır ve pijamayı aşmıştı bugun akıntı :/
Bende de çok oluyor. Bazen su gibi bazen beyaz kremsi ilaçla birlikte ☹️

Bir sorum olacak bilenler cevaplar ise sevinirim. Divina tablet kullanıyorum bu 3. Kutu. Diğer iki kutuda ilaçlar bitince 3 gün içinde regli oldum bu sefer 5. Gün halen regli olmadım. Belirti olarak göğüslerim şiş sadece. Dün duş alırken sol göğüs ucu sızladı sanki iğne batar gibi ama başka bir belirti yok. Divina kullananlar kaçıncı günde regli oldunuz yada gebelik olabilir mi belirtileriniz nelerdi. Bilenler yorum yaparsa sevinirim.
Maalesef konu hakkımda hiçbir bilgim yok🤷🏻‍♀️

Gebelik belirtileri için bir fikriniz var mı peki 😓
Hiç anlaşılmıyor ki 🥲Kendime bakıyorum göğsüme bakıyorum hiçbir şey yok gibi zaman zaman olan ağrılar normal zamanda da oluyordu sanki 😑Ama sizin gününüz geçmiş ben de daha önce adet düzenleyici kullanmıştım yine de bırakınca leke olsun geliyordu ,belli ediyordu kendini adet bence yine de bir test yapın siz inşallah vardır 🙏

Hiç anlaşılmıyor ki 🥲Kendime bakıyorum göğsüme bakıyorum hiçbir şey yok gibi zaman zaman olan ağrılar normal zamanda da oluyordu sanki 😑Ama sizin gününüz geçmiş ben de daha önce adet düzenleyici kullanmıştım yine de bırakınca leke olsun geliyordu ,belli ediyordu kendini adet bence yine de bir test yapın siz inşallah vardır 🙏
Inşallah vardır. Biraz daha geçsin test yapim

Arkadaşlar merhaba benim normalde bugün 10. Gün olmuş oluyor pozitif gördüğümden beri öyle çok akıntım yok yani normal mi acaba yani geliyor ama sanki normal günlerdeki gibi sanki çok fark yok. Henüz erken diye olabilir mi acaba?🤷‍♀️

Ama pütürlü beyaz zımbırtıdan da gelmedi bu arada hiç ç, gün geçtikçe doğru mu uygulamaya baslıyorum acaba diye de düşünmedim değil :)

Daha benim 2. Günüm transfer sonrası herhanfş bir belirti değildşr diye düşünüyorum
Yok canım o belirti değil fitilden kaynaklı🤭

Arkadaşlar merhaba benim normalde bugün 10. Gün olmuş oluyor pozitif gördüğümden beri öyle çok akıntım yok yani normal mi acaba yani geliyor ama sanki normal günlerdeki gibi sanki çok fark yok. Henüz erken diye olabilir mi acaba?🤷‍♀️
Merhaba iyi günler sanırım transfer olmuşsunuz inşallah güzel sonuçlar alırsınız birşey soracktim acaba covid aşısı oldunjz mu doktorunuz bununla alakalı birşey söyledi mi

A Ales67 napıyorsun. Ne durumdasın kanama devam mı var mı bir değişiklik. Kan verdin mi ne yaptın canım.
Devam edıyor kanama ben artık bısey beklemiyorum saol senden başka da durumumu sormadıgı ıcın sağolasın doktor kan ver dıyor bıde proluton mudur nedır onu vurul dıyor ben adet oldum dıyorum daha otesı varmı bıttı hayallerim çöp oldu benım orda negatıfı görünce daha mı mutlu olcam ben dünden berı kendımı mahvettim ağlamaktan sınır krızı gecırdım bugün resmen

Benim de çok yok canım fitili ağızdan alırsam hatta hiçe yakın oluyor,vajinal alınca tabi ya o geri geliyor ya da ona bağlı oluyor onun dışında aşırı bir akıntı yok

X