2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kuzum yanlış düşünüyorsun.. Seni çok iyi anlıyorum.. Benimde bütün değerlerim mükemmeldi. Erkek faktörü olduğu için butada okuduğum ile ilk denemede tutması lazımdı.. Yani herşey çok iyiyken bende neden olmadı diyorum. Hatta doktora hatası var kesin gözden kaçırdığı birşey var.. histeroskopi izin vermedi. Genetik testi bile ben kendim gidip yaptırdım.. Böyle düşünüyorsun, ama olay basit .. 5.gün embryosu diye kaliteli demek değil.. Bak ayguldiyebiri ayguldiyebiri 2 kere düşük yaşamış.. çok şükür ki biz direk negatif görüp süreci atlattık..
Ben o kadar istemeye istemeye transfer oldum ki doktorumu kesin değiştirmeliydim diye diye.. Ama 2.transferde embryo çözdürürken bozuldu dediler.. Üzülmedim, çok şükür ki sağlıksızmış ve açılmadı. Belki denk gelen sağlıklı.. Ve ben 2 embryo istemiyordum diğer tüpü bozmak zorunda kaldılar..
Biz bilemeyiz.. Şuan elimizde tek birşey var, embryo sağlıksızdı ve tutunamadı..
İsyan edip bu kadar kızman öfkelenmenin tek cevabı var.. Embryo sağlıksızdı..
Benle en basından berı bütün olumluları olumsuzlukları anlatacaktı anladınız mı ee rahım kalınlığı nasıl dıye soruyorum bunu dıyen benım arkadaş kı ben soruyorum ıyı yoksa ıgne verılıyor benım mı sana bınu sormam lazım senın mı rahımın kaç mm olduğunu mesela söylemedi kaç kalınlıkta olacağını vs ya benım mı bu süreçte bunları sormam lazım senın mı bana söylemen lazım sana ben dün mesaj atıyorum kanamam var dıyorum ya adet gıbı kanamam bana sabah olmuş ıgne yap kan testı ver eee verınce ne olacak degısecek mı güllük gulustanlık ya hersey oo mükemmel herseyınız değerler mı dersın o mu dersın başka şey mı dersın o zaman dekı bana transfer yapmadan şuna da baktıralım de su tahlılıde ıste embriyoya mı test mı yapılacak yaptıralım benden çıkıyor parası sonuçta sen herseyı yap kı benım ıcın bende dıyım kı aaa evet bak uğraşıyorlar ama nerde ıgne yaz kontrole gel bıseylere ımza attır sorumluluk bende sonuçta da ne olursa olsun eee o zaman nıye 2 tane koymuyorsun benım %50 şansımı elımden alıyorsun pekı sımdı daha mı güzel oldu dünden berı ağlıyorum ben sınır krızı gecırdım güzel mı oldu tüm bunlar

Evet kızdığım nokta bu geçen sene aynı doktorda arkadaş yaptırıyor yaş 28 2 tane koyuyorlar eeee 35 yaş altına yasaktı denetım varmış ya ne demetımı Allah aşkına bızım harcadığımız paralar nerde kaldı belkı şansım daha artardı tamam takdır allahtan ama bı şansım warsa neden bunu es gecıyorum kı ben sımdı güzel mi oldu hersey dört dörtlüktü bak suanda ne haldeyım
Canım üzüntünü çok iyi anlıyorum. İlk transferimde benzer üzüntüleri yaşadım ama 2 embriyo olduğu ve ikisi de iyi kalite olduğu halde tutmadı. İnan olacağı varsa mucizevi her şey gerçekleşiyor ve tutuyor. Olmayacaksa da değil 2 5 transfer koyulsa olmaz. Sen elinden geleni yaptın gerisi Allaha kalıyor. Koşulsuz bir teslimiyetle ona sığınmaktan başka çaremiz yok. Hangimizin başına daha ne gelecek bunu da bilemiyoruz maalesef 🥺 Kendini toparlamaya çalış ve yeni transferin için enerjini yükselt, umarım rabbim tez zamanda kucağını doldurur bunların hepsi kötü birer anı olur🤲🤲

Şimdi eve dönüyorum moralim çok bozuk
Doktorumunda yüzü düştü zaten 😞
Neyse dediklerini yazayım gününe göre gelişimi güzelmiş yol bir şey bebeği besleyen şey var ya onuda gördü ama kese çok hareketli aşagıya kaymaya çalışıyor dedi proluton iğne ekledi 3 günde bir
Kan tahlili istedi duruma göte yatış verebilirim dedi
Bence yatmalısın. İyice tutunana kadar yatmalısın bir süre. Yolk da var ne güzel. Sen yine de 3 güne kontrole git.

Neyse dediklerini yazayım gününe göre gelişimi güzelmiş yol bir şey bebeği besleyen şey var ya onuda gördü ama kese çok hareketli aşagıya kaymaya çalışıyor dedi proluton iğne ekledi 3 günde bir
Kuzum hiç üzme moralinide bozma sen bebeğin seninle kalacak, güçlü bir bebek olacak..sen ilaçlarını iğnelerini zaten düzenli alıp yapıyorsun.evdesin yat yatabildiğin kadar çok ayakta kalmamaya çalış.zaten hepsini biliyorsun sen ama en güzeli moral motivasyon.. dualarım seninle ve bebeğinle.

Merhaba,
Sizin de doktorunuz Ercan beymis.
Hayirli olsun bu arada keseyi de gormussunuz😍Saglikla gelsin.
Size bir sorum olacakti.
Dogumu da Ercan bey ile mi dusunuyorsunuz acaba?
Muayene ve dogum ucretleri hakkinda bilginiz var mi acaba?
Ben daha o evreye gelemedigim icin sormadim henuz😊
Merhaba, evet Ercan bey doktorum çok çok seviyorum kendisini de 🌺 çok teşekkür ederim inşallah hepimiz pozitif sonuç alıp sağlıkla kucağımıza alırız. Hayırlı olsun sizin de transfer oldunuz sanırım değil mi? İnşallah pozitif olur 🤲🏻 İstanbul’da yaşasaydım kesinlikle düşünürdüm Ercan hocayı ama maalesef çok uzak oluyo bize doğum ücretini bilmiyorum ama muayene sanırım 700 900 civarı bir şey olmalı emin değilim ama

Ahh canım kötü düşünme evrene güzel enerjiler gönder. İğnelerini yaptır ve dinlen hiç kalkma, allahım izniyle hiçbir şey olmayacak. Ben de aynı iğneyi kullanıyorum iğneler çok etkili zaten

Benle en basından berı bütün olumluları olumsuzlukları anlatacaktı anladınız mı ee rahım kalınlığı nasıl dıye soruyorum bunu dıyen benım arkadaş kı ben soruyorum ıyı yoksa ıgne verılıyor benım mı sana bınu sormam lazım senın mı rahımın kaç mm olduğunu mesela söylemedi kaç kalınlıkta olacağını vs ya benım mı bu süreçte bunları sormam lazım senın mı bana söylemen lazım sana ben dün mesaj atıyorum kanamam var dıyorum ya adet gıbı kanamam bana sabah olmuş ıgne yap kan testı ver eee verınce ne olacak degısecek mı güllük gulustanlık ya hersey oo mükemmel herseyınız değerler mı dersın o mu dersın başka şey mı dersın o zaman dekı bana transfer yapmadan şuna da baktıralım de su tahlılıde ıste embriyoya mı test mı yapılacak yaptıralım benden çıkıyor parası sonuçta sen herseyı yap kı benım ıcın bende dıyım kı aaa evet bak uğraşıyorlar ama nerde ıgne yaz kontrole gel bıseylere ımza attır sorumluluk bende sonuçta da ne olursa olsun eee o zaman nıye 2 tane koymuyorsun benım %50 şansımı elımden alıyorsun pekı sımdı daha mı güzel oldu dünden berı ağlıyorum ben sınır krızı gecırdım güzel mı oldu tüm bunlar
Kuzum hiç bir doktor ben çok araştırdım.. Hiç bir doktor, gel sana önden genetik testi yapalım, gel senin endokrin romatoloji gönderelim demiyor.. 3 kere negatif görmeden hekimler hep embryo suçu atıyor.. Bizim gibi durumlarda..
Bende şimdi negatif olursa niye histeroskopi yapmadan diye hesap soracağım..
sırf histeroskopi için sigorta yaptırdım…
Yaşın tutmuyorsa da ilk 2 sinde tek koyuyorlar..
doktor ilgisizdir ona birşey diyemem..
Benim doktorum her ilacı niye veriyor mekanizması nedir anlatıyor ki bırakmayayım..
Ama test konusubda eli varmıyor anlamıyorum hepsi öyleler..

Bence yatmalısın. İyice tutunana kadar yatmalısın bir süre. Yolk da var ne güzel. Sen yine de 3 güne kontrole git.
Hastanede evdekinden farklı bir şey yapmayacağız ama sonucuna göre karar verelim dedi bilmiyorum yatış verir vermez evde ee başka yaptığım bir şey yok aslınsa 4 gündür dalan

Kuzum hiç üzme moralinide bozma sen bebeğin seninle kalacak, güçlü bir bebek olacak..sen ilaçlarını iğnelerini zaten düzenli alıp yapıyorsun.evdesin yat yatabildiğin kadar çok ayakta kalmamaya çalış.zaten hepsini biliyorsun sen ama en güzeli moral motivasyon.. dualarım seninle ve bebeğinle.
Saol canım Allah razı olsun 🤲🏼
Eve dönüyorum işte yatacağım başka yapabilecek bir şeyim yok malesef

Ahh canım kötü düşünme evrene güzel enerjiler gönder. İğnelerini yaptır ve dinlen hiç kalkma, allahım izniyle hiçbir şey olmayacak. Ben de aynı iğneyi kullanıyorum iğneler çok etkili zaten
Kalkmayacam hiç kalkmayı düşünmüyorum da 🌸 bakalım rabbim ne nasip etmişse onu yaşayacağız

Merhaba, evet Ercan bey doktorum çok çok seviyorum kendisini de 🌺 çok teşekkür ederim inşallah hepimiz pozitif sonuç alıp sağlıkla kucağımıza alırız. Hayırlı olsun sizin de transfer oldunuz sanırım değil mi? İnşallah pozitif olur 🤲🏻 İstanbul’da yaşasaydım kesinlikle düşünürdüm Ercan hocayı ama maalesef çok uzak oluyo bize doğum ücretini bilmiyorum ama muayene sanırım 700 900 civarı bir şey olmalı emin değilim ama
Cok tatli bir insan kesinlikle🌹
Benim de 14'ü test gunum bakalim heyecanla bekliyorum.
Cok tesekkurler donusun icin.

İnsallaj senın tutar duam senınle
Kuzum hiç bir doktor ben çok araştırdım.. Hiç bir doktor, gel sana önden genetik testi yapalım, gel senin endokrin romatoloji gönderelim demiyor.. 3 kere negatif görmeden hekimler hep embryo suçu atıyor.. Bizim gibi durumlarda..
Bende şimdi negatif olursa niye histeroskopi yapmadan diye hesap soracağım..
sırf histeroskopi için sigorta yaptırdım…
Yaşın tutmuyorsa da ilk 2 sinde tek koyuyorlar..
doktor ilgisizdir ona birşey diyemem..
Benim doktorum her ilacı niye veriyor mekanizması nedir anlatıyor ki bırakmayayım..
Ama test konusubda eli varmıyor anlamıyorum hepsi öyleler..
suanda çok ofkelıyım keşke sadece bu ıslerı ınsanların ıstedıgı gıbı yapsalar keske sırf para amacı olmasa keske heryer mı aynı olur bana da anlat su ılac su güzden kullanılacak bak bunu bu yüzden verdık yok kullan kontrole gel bakalım ne kadar gelısmıs de bılmem nede ya sımdı ben ıgne yaptırsam ne olacak onun onlemını dün alacaktın asıstanına da soyledım bızzat esım de aradı dınlensın yarın test versin demıs eee hanı hersey güllük gulustanlıktı demekkı bı yerde gözden kaçırdığınız bısey var 1.olmadı topla kendını 2.yaparız yaparız da neyle yaptırcan sen mı destek oluyorsun bana yok ya cıdden dıyorum hanı böyle ıstemeyene verıyor ya Allah doğurup çöpe atanlar ya bız bu kadar cok ısterken olmuyor ya ısyan degıl benımkı ama artık pes ettim gücüm kalmadı

X