2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Devam edıyor kanama ben artık bısey beklemiyorum saol senden başka da durumumu sormadıgı ıcın sağolasın doktor kan ver dıyor bıde proluton mudur nedır onu vurul dıyor ben adet oldum dıyorum daha otesı varmı bıttı hayallerim çöp oldu benım orda negatıfı görünce daha mı mutlu olcam ben dünden berı kendımı mahvettim ağlamaktan sınır krızı gecırdım bugün resmen
Proluton iğne çok işe yarıyor kullanmalısın kendini yıkma bu kadar etkilendirme benimde kanamam oldu bildiğin adet gibi sürekli ayaklarımın altına yükselik koyarak yattım tuvalet dışında kalkmadım ve 5günde bir proluton yaptım durdu kanama

Proluton iğne çok işe yarıyor kullanmalısın kendini yıkma bu kadar etkilendirme benimde kanamam oldu bildiğin adet gibi sürekli ayaklarımın altına yükselik koyarak yattım tuvalet dışında kalkmadım ve 5günde bir proluton yaptım durdu kanama
Ne gerek varkı artık dün soyledım adama dedım kanamam var bana bugün kalkmış o ıgneyı yaptır dıyor eee dünden berı nerdeydın nıye demedın sımdı işteyım bana dınlen de demedı ee nasıl olcak o iş bıttı o iş düşmüştür çoktan kan verıp de belgeletmemı ıstıyolar sanırım tatmın olurlar

Devam edıyor kanama ben artık bısey beklemiyorum saol senden başka da durumumu sormadıgı ıcın sağolasın doktor kan ver dıyor bıde proluton mudur nedır onu vurul dıyor ben adet oldum dıyorum daha otesı varmı bıttı hayallerim çöp oldu benım orda negatıfı görünce daha mı mutlu olcam ben dünden berı kendımı mahvettim ağlamaktan sınır krızı gecırdım bugün resmen
Böyle kanamalar yaşayıp hamileliği devam edenler var. Son bir kan testi yapıp kafada birşey kalmasaydı keşke.

Kuzum yanlış düşünüyorsun.. Gebelik oluşmuş ve kimyasal da dönüyor olabilir..
Burada önemli olan bi sonraki transfer sürecinde neler yapılacağı..
Beta hcg düşüktür tutunma var ama düşük ile sonuçlandı demek ve bir sonraki transfer sürecine böyle gitmek farklı…
Hiç tutunma ve gebelik olmadı demek ve tedaviyi şekillendirmek farklı..
Bence de test vermelisin negatif olsa bile sonrakine hazırlarken kafanda soru işareti kalmaz…

Ne gerek varkı artık dün soyledım adama dedım kanamam var bana bugün kalkmış o ıgneyı yaptır dıyor eee dünden berı nerdeydın nıye demedın sımdı işteyım bana dınlen de demedı ee nasıl olcak o iş bıttı o iş düşmüştür çoktan kan verıp de belgeletmemı ıstıyolar sanırım tatmın olurlar
Sen dün akşam eve gelip iğneni yaptın mı peki. Tamamen bıraktın mı ilaçlarını.

Böyle kanamalar yaşayıp hamileliği devam edenler var. Son bir kan testi yapıp kafada birşey kalmasaydı keşke.
Ben hıc zannetmiyorum bızde o şans olmaz o konuda ben boyumun ölçüsünü çok aldım su hayatta neyı çok ıstedıysem ben onunla sınandım aynı sımdı yaşadığım gıbı yaptırcam kendı egoları tatmın olsun dıye çünkü ben sonucu bılıyorum yok bısey

Kuzum yanlış düşünüyorsun.. Gebelik oluşmuş ve kimyasal da dönüyor olabilir..
Burada önemli olan bi sonraki transfer sürecinde neler yapılacağı..
Beta hcg düşüktür tutunma var ama düşük ile sonuçlandı demek ve bir sonraki transfer sürecine böyle gitmek farklı…
Hiç tutunma ve gebelik olmadı demek ve tedaviyi şekillendirmek farklı..
Bence de test vermelisin negatif olsa bile sonrakine hazırlarken kafanda soru işareti kalmaz…
Ne dusunecegımı suanda ne yapmak ıstedıgımı ınan ben bılmıyorum bıdaha yaptırırmıyım onu bıle bılmıyorum suanda

Benkm 4.gun biraz sancı haricinde hiçbir belortim olmadıbu denemede tmm dedim negatif dedim umitlanmayacam dedim ama transferin 5.gunu erken gebelik testinde ikonci çizgi yi gördük şükür 18 haftalık olduk beebelerle 😍darısı hepinizin başına dualarim herkesle ne yazik ki tedavinin en kötü aşaması transfer sonrası beklemek 😶insallah hepiniz güzelsonuçlar alırsınız rabbim yardimcimiz olsun heimizin🤗
Biz de o günleri görelim inşallah 🥰

Yaptım progestan vardı onu yaptım doktor beyfendı dedı yaptık bızde bugün de proluton yazdı suanda ısteyım zaten iş çıkışı yaptırrım

t
Dün ki progestan biraz olsun yoğunluğu azaltırdı.

Üzme canını sağlıklı değilmiş demek ki. Tutsa 7-8 hafta sonra düşse İnan şuan ki halinden beter olurdun. Sağlıksız embriyo bir şekilde düşerdi. Bu ileri ki zamanlarda daha kötü oluyor. Benim üçüncü bu…

Benim de çok yok canım fitili ağızdan alırsam hatta hiçe yakın oluyor,vajinal alınca tabi ya o geri geliyor ya da ona bağlı oluyor onun dışında aşırı bir akıntı yok
Anladım canım tamamdır o zaman çok teşekkür ederim 🥰 ben sadece duphaston içiyorum onu içince biraz daha fazla oluyo azcık fazlalaşıyor ondan merak ettim 🤗🤗♥️

Dün ki progestan biraz olsun yoğunluğu azaltırdı.

Üzme canını sağlıklı değilmiş demek ki. Tutsa 7-8 hafta sonra düşse İnan şuan ki halinden beter olurdun. Sağlıksız embriyo bir şekilde düşerdi. Bu ileri ki zamanlarda daha kötü oluyor. Benim üçüncü bu…
Suanda dıyorum ya ne hıssetcegımı bılmıyorum tedavıye başladık oo hersey güzel rahım güzel ee embrıyo desen 5.gun kalıte mükemmel adamlara benden çok ümitli sonuca bak koca bı hüsran kolay mı ben bızzat 2 tane koyun dedım belkı şansım artacaktı anlasılıyorkı sırf para ıcın hersey

X