2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah ya tekrar yapmadım yarın yapacağım bide ertesi gün kan testi var zaten artık hayırlısı olsun hiç bi belirtim kalmadı zaten adet ağrım da yok sadece dün iki üç kere kramp girdi ani birkaç saniye geçti
Her zaman belirti olmayabilir ben daha önceki gebeliklerimde hiç belirti yaşamadım sadece göğüs hassasiyetim olmuştu o kadar o da zaten adet öncesi de oluyodu.İnşallah tutmuştur canım 🙏🙏🥰🌺

Suanda dıyorum ya ne hıssetcegımı bılmıyorum tedavıye başladık oo hersey güzel rahım güzel ee embrıyo desen 5.gun kalıte mükemmel adamlara benden çok ümitli sonuca bak koca bı hüsran kolay mı ben bızzat 2 tane koyun dedım belkı şansım artacaktı anlasılıyorkı sırf para ıcın hersey
5 günlük embriyoların tutma ihtimali daha yüksek bu yüzden 2 tane koysalar ikiside tutarsa diye riske atmıyolar yasal değil çünkü ..

Yani sen iki talep ettiysen koymadıysa haklısın kızmakta ne diyeyim sen ikiz olma ihtimalini göze alıyorsan ilk ya da ikinci ne fark eder neden bu kadar karşı bazı doktorlar anlamıyorum 😑İlk denemelerde böyle yapıyorlar sanki şahsen ben de olmazsa çok normal hissini almıştım ilk denemelerde çok üzerinde durulmuyor sanki halbuki ne kadar emek,beklenti var
Benim doktorum da 2 tane koymam dedi her şeyden önce ikiz gebelik annenin hayati riski demek dedi aslında çok haklı düşününce. Bizim amacımız tek ve sağlıklı bir bebek diyor. İkiz gebeliklerde ölüm erken doğum anomali durumu ve dahası annenin hayati riski demek çok zor aslında.

Bize de haber ver
Şimdi eve dönüyorum moralim çok bozuk
Doktorumunda yüzü düştü zaten 😞
Neyse dediklerini yazayım gününe göre gelişimi güzelmiş yol bir şey bebeği besleyen şey var ya onuda gördü ama kese çok hareketli aşagıya kaymaya çalışıyor dedi proluton iğne ekledi 3 günde bir
Kan tahlili istedi duruma göte yatış verebilirim dedi

Hakkımda hayırlısı ne suanda bılmıyorum ama o hastanede devam etmek ıstemedıgımı bılıyorum
çok geçmiş olsun üzüntünüzüzü de öfkenizi de çok yürekten anlıyorum siz iş çıkışı iğnenizi olup kan testinizi verip elini<den geleni yaptıktan sonra bırakacaksınız. hepimiz bu hayal kırıklıklarını aylardır yaşıyoruz tüp bebek tabi ki umudumuzu çok arttırıyor ama maalesef yüzdeyüz değil. hem daha sonucu da bilmiyorsunuz. acınızı yaşayın elbet ayağa kalkıp negatif olursa 2. transfere hazır olunca başlarsınız. dualarım sizinle.

Her zaman belirti olmayabilir ben daha önceki gebeliklerimde hiç belirti yaşamadım sadece göğüs hassasiyetim olmuştu o kadar o da zaten adet öncesi de oluyodu.İnşallah tutmuştur canım 🙏🙏🥰🌺
Göğüs hassasiyetim dediğin nasıldı canım benim göğüs uçlarım acıyor yanları da ağrıyor dokununca gece uyandırıyor ağrısı bazen bide damarlar çıkmış ince ince belli olan

çok geçmiş olsun üzüntünüzüzü de öfkenizi de çok yürekten anlıyorum siz iş çıkışı iğnenizi olup kan testinizi verip elini<den geleni yaptıktan sonra bırakacaksınız. hepimiz bu hayal kırıklıklarını aylardır yaşıyoruz tüp bebek tabi ki umudumuzu çok arttırıyor ama maalesef yüzdeyüz değil. hem daha sonucu da bilmiyorsunuz. acınızı yaşayın elbet ayağa kalkıp negatif olursa 2. transfere hazır olunca başlarsınız. dualarım sizinle.
Sağolun ıyı dıleklerınız ıcın ama ben bılıyorum zaten o bebek gıttı benden ınsan hısseder ben suanda hıcbırsey hıssetmıyorum dedıgım gıbı oraya dosyama negatıf yazsınlar rahat etsınler herseyı böyle toz pembe anlatıyorlar ya bız senden çok umıtlıydık demekkı atladıgınız bıyer daha var ben soruyorum cevap alıyorum bana en basından anlatacaksınız herseyı sonuçta para verıyorum ben sen sadece para kazanmak amaçlı Bu işi yürütüyorsan o sana kalmıs

Neyse dediklerini yazayım gününe göre gelişimi güzelmiş yol bir şey bebeği besleyen şey var ya onuda gördü ama kese çok hareketli aşagıya kaymaya çalışıyor dedi proluton iğne ekledi 3 günde bir
Kan tahlili istedi duruma göte yatış verebilirim ded
inşallah herşey yolunda gider de hiç gerek kalmaz yatışa ama kalırsa da bu tüp bebek süreci hepimizi güçlendirdi inşallah kolaylıkla atlatırsınız bu riski. yeniden kontrole ne zaman çağırdı

Sağolun ıyı dıleklerınız ıcın ama ben bılıyorum zaten o bebek gıttı benden ınsan hısseder ben suanda hıcbırsey hıssetmıyorum dedıgım gıbı oraya dosyama negatıf yazsınlar rahat etsınler herseyı böyle toz pembe anlatıyorlar ya bız senden çok umıtlıydık demekkı atladıgınız bıyer daha var ben soruyorum cevap alıyorum bana en basından anlatacaksınız herseyı sonuçta para verıyorum ben sen sadece para kazanmak amaçlı Bu işi yürütüyorsan o sana kalmıs
siz hastanenin tutumuna da çok kızmışsınız taşıtabiliyorsanız embriyoları belki doktor değişmek iyi fikir olabilir. daha bire bir de ilgilenen bir doktorla çalışmak sizi rahatlatır herkes işini aynı şekilde yapmıyordur.

Ya bak ne güzel soyledın ben ıstıyorum hanı devlet 3 çocuk dıyor ya ben yalvardım koy dıye koymadı sorumluluk bende sen bu ıslemı yaparken bıssuru evrak ımzalatıyorsın prosedürler bılmem neler yok öyle yok böyle eee ben cekıcem sorumluluğu gene nıye elımden alıyorsun bu hakkımı benım hakkım degılmıydı zaten bı sımdı bıtmıs haldeyim
Kuzum yanlış düşünüyorsun.. Seni çok iyi anlıyorum.. Benimde bütün değerlerim mükemmeldi. Erkek faktörü olduğu için butada okuduğum ile ilk denemede tutması lazımdı.. Yani herşey çok iyiyken bende neden olmadı diyorum. Hatta doktora hatası var kesin gözden kaçırdığı birşey var.. histeroskopi izin vermedi. Genetik testi bile ben kendim gidip yaptırdım.. Böyle düşünüyorsun, ama olay basit .. 5.gün embryosu diye kaliteli demek değil.. Bak ayguldiyebiri ayguldiyebiri 2 kere düşük yaşamış.. çok şükür ki biz direk negatif görüp süreci atlattık..
Ben o kadar istemeye istemeye transfer oldum ki doktorumu kesin değiştirmeliydim diye diye.. Ama 2.transferde embryo çözdürürken bozuldu dediler.. Üzülmedim, çok şükür ki sağlıksızmış ve açılmadı. Belki denk gelen sağlıklı.. Ve ben 2 embryo istemiyordum diğer tüpü bozmak zorunda kaldılar..
Biz bilemeyiz.. Şuan elimizde tek birşey var, embryo sağlıksızdı ve tutunamadı..
İsyan edip bu kadar kızman öfkelenmenin tek cevabı var.. Embryo sağlıksızdı..

Hiç moralini bozma canım iğneler düşük önleyici iğneler zaten her şey yoluna girer.

Çok şükür ki erken farketti.. İnş birşey olmayacaktır 🙂 İyi düşünelim iyi olsun..

Evet büyük bı ıhtımal öyle olacak ben soruyorum cevap alıyorum eee sen anlatacaksın bana a dan z ye nasıl olduğunu ben nerden bılırım kı doğruyu yanlısı vala dört dörtlük doktor kaldımı bılmıyorum
siz hastanenin tutumuna da çok kızmışsınız taşıtabiliyorsanız embriyoları belki doktor değişmek iyi fikir olabilir. daha bire bir de ilgilenen bir doktorla çalışmak sizi rahatlatır herkes işini aynı şekilde yapmıyordur.

Teşekkür ederim sadece baktı sağlıklı bir kese görünüyor dedi bebek henüz görünmez erken dedi sizin de hayırlı olsun sağlıkla devamı gelsin inşallah 🌺
Merhaba,
Sizin de doktorunuz Ercan beymis.
Hayirli olsun bu arada keseyi de gormussunuz😍Saglikla gelsin.
Size bir sorum olacakti.
Dogumu da Ercan bey ile mi dusunuyorsunuz acaba?
Muayene ve dogum ucretleri hakkinda bilginiz var mi acaba?
Ben daha o evreye gelemedigim icin sormadim henuz😊

inşallah herşey yolunda gider de hiç gerek kalmaz yatışa ama kalırsa da bu tüp bebek süreci hepimizi güçlendirdi inşallah kolaylıkla atlatırsınız bu riski. yeniden kontrole ne zaman çağırdı
İnşallah 🤲🏼🤲🏼 Onunla ilgili konuşmadık kan sonucundan sonra bilgilendirirler sadece işte kanama artarsa şekli kırmızya dönerse bekleme gel dedi

X