2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Smdi opu dediğin yumurta toplama işleminin adımı oluyo ?bide yumurta toplamadan sonra bir ay rahim dinlendirme oluyo ya o bir ayda adet olunmuyo dimi yani yumurtalari toplamış oluyolr sonuçta şuan embriyo dondurma işlemi 3500 güncel fiyatı sadece transfer işlemi nekdr olur ikinci transferde onu bilmiyorum carsmba sorucam yine ben. yumurta atiyorm Martin 10 nda toplandı diyelim Nisan 15 te falnMi transfer oluyo transferden beş gün önce mi eşlerden örnek aliniyo canm

Ahh keşke öyle bir sürpriz yaşasam, ümidim çok kırılmıştı ama herkes erken yapmışsın diyince tekrar bi umut etmeye başladım. İlaçlar iğneler dert değil şu beklemek olmasa

Evet opu yumurta toplama işlemi Yok canım adet oluyorsun yumurta toplama işleminden sonra sana bir adet düzenleyici veriyor 10 gün sonra falan adet oluyorsun eğer bir ay dinlendirme yapılacaksa hemen o adetle transfer hazırlığına başlanıyor o da yaklaşık 15-17 gün sürüyor Eşinden örnek senden yumurta toplandığı gün alınıyor sonrasında seni arayarak bilgilendirme yapıyorlar 1. Gün 3. Gün ve 5. Gün diye hatılıyorum. Bazı durumlarda 3. Gün donduruluyor onun için zaten bilgilendirirler

P Pamela28 buradan konuşuyoruz artık inşallah sonunda kavuşursunuz sizin için gerçekten zor olmalı yumurta elde edememek

Canım çıkmış sonucum 0,4 diyorum ki asla ama asla tutmamış bile hani 5 10 bile çıkmadı baksana. Asla tutulamamış demek ki
Ya üzüldüm umutluydum aslında senin adına inşallah donmuş olan emriyoların tutar şans hala var ne diyim ki valla ya

Ya üzüldüm umutluydum aslında senin adına inşallah donmuş olan emriyoların tutar şans hala var ne diyim ki valla ya
Aynen canım çok şükür onlar var nasip kısmet işte hayırlısı böyleymiş. Benim umudum dün kırılmıştı aslında ama yine insan belki diyor

Ayyy hicbirsey bildiğim gibi değilmiş demk transfer olmak için adet goruluyo yine peki adetinl ikinci üçüncü günü falnMi yapiliyo transfer çok soru sordum cnm kusura bakma

Ayyy hicbirsey bildiğim gibi değilmiş demk transfer olmak için adet goruluyo yine peki adetinl ikinci üçüncü günü falnMi yapiliyo transfer çok soru sordum cnm kusura bakma
Adetin 2. günü ilaçlara başlanıyor transfer o tarihten ortalama 17-18 gün sonra oluyor

Aynen canım çok şükür onlar var nasip kısmet işte hayırlısı böyleymiş. Benim umudum dün kırılmıştı aslında ama yine insan belki diyor
Peki benimde hala adet olmamam akıntımın içinde peçete ye geliyor bazen kırmızı bazen Pembe ama kendi gelmiyor sıkıldım bu durumdan kendimi bi yerden atmak istiyorum resmen aynı durumu 2. Aşılamamda yaşadım 2 gün bu şekilde geldi şimdi yine acabaya düştüm dün test yaptım negatif çıktı belli adet olucam ama gelmiyor deli oluyorum şuan

Yok canım sorcaksın tabiki burası onun için var adetim 2 veya 3. Günü başlıyorsun 15-17 gün sonra transferin oluyor Sonra bi heyecanlı bekleyiş

Kan testi yapmış mıydın sen canım yapmadıysan kanaman da regl gibi olmadıysa bi kan testi yaptır istersen

Kan testi yapmış mıydın sen canım yapmadıysan kanaman da regl gibi olmadıysa bi kan testi yaptır istersen
Hayır kan testi yaptırmadım dün 12. Gündü negatif oldu evde test 11. Akşamdan beri akıntım da lekenmem geliyor anlamadım gitti belirtim de yokki ama karnımın şişi indi göğüslerim hala acıyor ama o şişkinliği falan kalmadı sadece bugün ishal gibi hissediyorum söylemesi ayıptır sabaha kadar gelmezse yarın erken gebelik testi alıp yapıcam artık ne bileyim, bu şekilde namaz kılabilir miyim ki acaba bu akşam kızlar

Anladım canım idrar testi yerine kan yaptır istersen birisi yazmıştı ablasının gebelikleri 2 ay idrarda çıkmamış Yani bilemedim ben de hayırlısı olsun Namaz olayını bilemedim adet başladıysa olmaz tabi

Aaa benim bildiğin normal adet gibi yani 3 4kere değiştirdim. Sen bence kan testi ver bi bak bakalım belki yerleşme falandır olabilir mi?

Bence idrardan ziyade kan ver sen canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…