2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimde karnım aşırı agrıyor bilmiyorum ya eşim evde olmasa giderdimde onunlada gitmek istemiyorum
Sonucun çıktı net tutmamış yani
Hakkımızda hayırlısı
Bence git destekçin olsun ben sabah kanamam olduğunu söylemedim mutfakta ağlıyordum geldi ben senin kocan değilmiyim neden benimle paylaşmıyorsun dedi sarıldığına ağladım rahatladım sonra gel sigara içelim dedi madem öyle evet benimki net tutmadı ama sende idrarda vardı o yüzden riske atma belki iğne bir şey verir gözünü seveyim git valla bana dert oldu yakınında olsam ben götürcem

Canım çıkmış sonucum 0,4 diyorum ki asla ama asla tutmamış bile hani 5 10 bile çıkmadı baksana. Asla tutulamamış demek ki
Hayırlısı olsun, demek ki hayırlı olan buymuş. Hem hatırladığım kadarıyla ilk denemendi inşallah 2. de sonuna kadar giden bir gebelik nasip eder Allah İlk negatifimde üzüldüm ama çok da yıpratmadım kendimi 2 denemelik daha dondurulmuş embriyom var diye. Gönül hemen olsun istiyor ama demek zamanı var diyoruz

Tek gidiyorum eşime gelme dedim

Evet aynen öyle hayırlısı böyleymiş diyoruz. Evet ilk denemem nasip değilmiş bakalım ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Gönül istiyor valla ne diyim ama olmayınca da olmuyor işte. Çok sağolun inşallah sizlerinki pozitif olur umut olur

Canım çıkmış sonucum 0,4 diyorum ki asla ama asla tutmamış bile hani 5 10 bile çıkmadı baksana. Asla tutulamamış demek ki
Evet tutunmamış tutup düşse bir ufak çıkardı, çok üzüldüm cnm, içini karartma donmuş embriyoların vardı di mi?

Evet tutunmamış tutup düşse bir ufak çıkardı, çok üzüldüm cnm, içini karartma donmuş embriyoların vardı di mi?
Asistanında yazdı şimdi evet bu değerde öyle ama çökmekten baktık diyor dedim yani çok kanamam var hocaya yazalım dedi. Saçma bir şey. Var dondurulmuş çok şükür

Kalp ar

Kalp atışını bekliyorum sonra yakınlara söylerim, 1. Derece akrabalar yeterli bence, anne baba hala teyze derken baya bir kişi varmış zaten yazarken farkettim
Hahaha aynen zaten birine deyince o dağılıyor nasıl oluyorsa ben de sadece anneler babalarla paylaşmayı düşünüyorum olursa eğer. Üç ay geçince herkese söylenebilir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…