2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben 2. Transferimi oldum ayın 24 ünde ☺️ İlk transferimi de ebru hanım yaptı pozitifi gördüm ama 6buçuk haftalık düşük yaptım😞 bakalım bunda daha sonuç belli değil bekliyoruz inşallah bu sefer tam olur benim de tüm isteyenlerin de🤲🏻
Geçmiş olsun canım insaAllah bu sağlıkla ilerler kaç yumurtan olmuştu? dondurmusmuydun embriyonu onumu transfer etti doktor bide dondurulmuş embriyolarn transferin ücreti nekdr oluyo tüp bebek bilgim çok yok

Çok anlayışlı bir doktor vardı Allah razı olsun durumu anlattım gel hemen alalım kanını dedi sonrada eve gidince yat dinlen yerleşme olabilir dedi 🌸
Hadi inşallah güzel haberler gelsin bari senden şu mübarek günde🤲🏻 Sonucun pozitif çıkarsa doktorunu arayabiliyorsan bi sor ne yapmam gerek diye hani iğne vs başla der belki🌸

Hadi inşallah güzel haberler gelsin bari senden şu mübarek günde🤲🏻 Sonucun pozitif çıkarsa doktorunu arayabiliyorsan bi sor ne yapmam gerek diye hani iğne vs başla der belki🌸
İnşallah 🤲🏼 Mesaj attım ama dönüş olur mu bilemiyorum pazar bugün yarın sabah 8 gibi dönüş yaparlar en geç

Geçmiş olsun canım insaAllah bu sağlıkla ilerler kaç yumurtan olmuştu? dondurmusmuydun embriyonu onumu transfer etti doktor bide dondurulmuş embriyolarn transferin ücreti nekdr oluyo tüp bebek bilgim çok yok
Amin inşallah 🤲🏻 12 yumurtam oldu 10 tanesi doluydu 9 tanesi döllendi 5. Güne 7 tanesi gitti hepsi donduruldu. Opudan sonraki adetimle transfer sürecine başladık. Ağustos yumurta toplama eylül de de teansferim oldu. Sonrasında kürtaj oldum covid oldum anca ikinci denemeye şubatta başladık🌸 geçen seneki ücretler farklıydı şimdi değişmiş liste vermişlerdi yazıyordu orda. Yumurta toplama artı transfer ücreti artı muayene ücreti dondurulmuş olacağı için hem rahim dinlendirme hem de yumurtaları dondurup 1 yıl saklama ücreti aldılar. Ekstra bir de ilaçlar oluyor. Sanırım 24-25 bin civarıydı . İkinci transferde sadece transfer ücreti alındı o da 8bin tl

Bende yazdım doktora ama benimki de anca yarın döner asistanı diyor erken dönüş için ama dedim yani ped doluyor pozitife Dönmez doktora yazdım bende burdan dönmesi mucize yani 😂

İnşallah 🤲🏼 Mesaj attım ama dönüş olur mu bilemiyorum pazar bugün yarın sabah 8 gibi dönüş yaparlar en geç
Leke durumun nasıl artış yok dimi? Senin idrar baya belirgin çizgiydi. Bence pozitifsin düşük tehliken olabilir onun için de acildeki doktora bi sorarsın belki direk iğne yaparlar orda

Leke durumun nasıl artış yok dimi? Senin idrar baya belirgin çizgiydi. Bence pozitifsin düşük tehliken olabilir onun için de acildeki doktora bi sorarsın belki direk iğne yaparlar orda
Kan sonucu yüksek çıkar kanama devam ederse direk kendi doktorumun bulunduğu hastaneye gideceğim onlar ulaşır doktora direk

X