2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bende iğne vuruluyorum kalçam mafoldu sende durum ne canım taş gibi kalçam fena ağrıyo 🙄
Canım bu sefer daha başlamadı sertleşme ama ağrısı oluyor. Geçenki transferimde 7 haftaya yakın vuruldum ve hergün yapıyordum artık kalçam mosmor olmuştu ve urlaşmıştı😔 Arnica krem kullanılabiliyor bu sefer henüz başlamadım ama öncekinde kullanıyordum doktoruma danışmıştım istersen sen de bir dene🌸

Aaa benim bildiğin normal adet gibi yani 3 4kere değiştirdim. Sen bence kan testi ver bi bak bakalım belki yerleşme falandır olabilir mi?
Ben ilaçlar ımı da kesdim bişey olur mu acaba , arada kalmaktan nefret ediyorum ne sevinebiliyor sun ne üzülebiliyorsun kan vermek ten bıktım evde çizgi görmeden vermem vallahi ama olsa idi silikde olsa çıkmaz mıydı ya

Canım bu sefer daha başlamadı sertleşme ama ağrısı oluyor. Geçenki transferimde 7 haftaya yakın vuruldum ve hergün yapıyordum artık kalçam mosmor olmuştu ve urlaşmıştı😔 Arnica krem kullanılabiliyor bu sefer henüz başlamadım ama öncekinde kullanıyordum doktoruma danışmıştım istersen sen de bir dene🌸
Yarın sorçam hemşireye mafoldum kuzum yer kalmadı kalçada 😒

Kızlar

Eklentiler

• 8CA4E5DC-B108-4FF2-A8EA-AD9E4C9B3AFF.png
    8CA4E5DC-B108-4FF2-A8EA-AD9E4C9B3AFF.png
    185,3 KB · Görüntüleme: 113
Yok canım sorcaksın tabiki burası onun için var 🌸 adetim 2 veya 3. Günü başlıyorsun 15-17 gün sonra transferin oluyor☺️ Sonra bi heyecanlı bekleyiş🤲🏻🍀
Smdi dur anladığımi soylim smdi yumurta toplandığı gün eşimden örnek alicaklar ve onlar dondurma işlemini faln yapicaklr yumurta toplanan gün adet olmam için doktor ilaç vericek o ilacı kullanicam bı 10 gün faln sonra adet olucam adetin ikinci yada üçüncü günü transfer oluyo emi

X