2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bende kanama var şu an canım ya baya baya kan verdim bekliyorum bakalım ne çıkacak

Yaaa evet olabilir ya da pıhtı olabilir bir sürü şey bence de ilaçları bırakmayın, ne oldu test verdimiz mi, çıktı mı sonuç? İnş sizinledir
Valla bilemiyorum bakalım ne olacak göreceğiz ama baya baya kanama yani benimki öyle az bişey değil. Verdim kan 2 saate çıkar dediler bakalım göreceğiz

Haydaaaa! Benim baya baya kan ama regl yani senin lekelenme ise korkma lütfen. Bi git kan ver verebilirsen benden kan istediler verdim bakalım.
Seni takip ediyorum galiba nasip ya ne bileyim bende yazdım ama bugün dönüş olur mu bilemiyorum
Lekelenme ama benim regl ilk gün lekelenme gelir kahverengi ikinci gün kanama başlar ama bu lekelenme kırmızı ya dönük kahve değil o karıştırdı aklımı birde karnımın içinde şimşekler çakmaya başladı oda regl döneminde oljr

Bakalım artık ya her gün evde idrar testi yaparım ya da gününü beklerim şimdilik tutuyorum kendimi:)
Valla zor biliyorum, ben de tutamadım kendimi 5. Gün idrar yaptım sonra çok moralim bozuldu herkesin beta değeri yüksek olmuyor, bazısının idrarda 4. Gün çıkarken bazısının 10. Gün çıkıyor anca, önemli olan gününüz geldiğindeki kan değerinin pozitif olması ve onun katlanarak artması

Lekelenmem geldi benimde yaa
Telaş yapma canım çok insan var kanaması olup hamileliği devam eden. İstersen bir acile gidip kan ver değerini gör duruma göre bildirirsin ekstra iğne vs kullanman gerekir belki. Benim kanamam olduğunda progestan iğneyi gün aşırıdan her güne çevirmişti doktorum hani engellenebilirse bu şekilde bir şeyler yapılır belki

Aman beni takip etme canım benim yolum yol değil. Sen yaz ve bekle illa ki verirler olmadı verebileceğin yer varsa git kan ver en azından elinde değer olsun. Benimde öyle geldi kırmızı kahve sonra kana döndü ve aşırı karın bel ağrısı oldu. Kan sonucum çıktı 0,4 hayır yüksek bile değil düşün yani hiç tutmamış vücut direk kabul etmemiş bence benimkileri.

İnş olumlu çıkar sonuç, olmazsa da demek ki zamanı değilmiş, en azından sizi sahte sonuçlarla kandırıp üzmedi diye avunuruz hep beraber, hayırlısı neyse o olsun inş
Canım çıkmış sonucum 0,4 diyorum ki asla ama asla tutmamış bile hani 5 10 bile çıkmadı baksana. Asla tutulamamış demek ki

Off çok stres yaptık evet benim kv de eşime 8 ay regl görmüş ama işte böyle bir durum olunca tedirgin oluyor insan
Eşim evde olmasaydı acile gidecektim

Benimde karnım aşırı agrıyor bilmiyorum ya eşim evde olmasa giderdimde onunlada gitmek istemiyorum
Sonucun çıktı net tutmamış yani
Hakkımızda hayırlısı

Off çok stres yaptık evet benim kv de eşime 8 ay regl görmüş ama işte böyle bir durum olunca tedirgin oluyor insan
Bence yine git sen tedbirini al. Olabilir her kanama kötü değildir ama korkutuyor bak ben verdim bende yok direk anlaşıldı. Zaten testte de çıkmadı biliyorsun senden azından testte gördün o yüzden erteleme

Bence git canım en azından gebelik durumu varsa sen ilaç da kullanmıyordun ek progestan iğne vs vururlar hemen

Bence yine git sen tedbirini al. Olabilir her kanama kötü değildir ama korkutuyor bak ben verdim bende yok direk anlaşıldı. Zaten testte de çıkmadı biliyorsun senden azından testte gördün o yüzden erteleme
Acile mi gittin

Bende iğne vuruluyorum kalçam mafoldu sende durum ne canım taş gibi kalçam fena ağrıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…