2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Mabeli yazdım pozitif olarak hatta 2 tane koydum bence onun ikisi de tuttu melisanın sonucu var 178 olarak başka yok şuanlık sanki ozmut pozitif tir inşallah bakalım
kese belli olduğunda anlaşılır heralde. Doktorumla görüştüm o konuda yorum yapamıyorlarmış değerin çok güzel 2gün sonra bidaha yapalım dedi sadece.

Tabiki benim şükür diğerlerinde herhangi bir sıkıntı olmadı her ne kadar sağlıklı gibi gözüksede embriyolar pgt siz genetiği belli olmuyor bizim şükür ihtiyacımız kalmadı ama kimse bu tarz aksiliklerle karşılaşmaz İnşallah

Tabi canım sağlıklı gözüküyor ama ilerlemiyor da bazen gercekten nasip işi çoçuk işi rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın bu mübarek günde hepinizin kandili mübarek olsun bu arada kızlar Bu gece çoçuk için elleri açılan herkesin kabul olsun duası

Bacağımın üst kısmında garip bi çekilme hissi var daha bugün 2. günüm herhangi bir belirti olmasını beklemiyorum. Ama neden olur ara ara kramp girer gibi kasığımın biraz daha aşağısında

A öylemi ne güzel siz hangi aşamadasiniz şuan peki
Ben 2. Transferimi oldum ayın 24 ünde İlk transferimi de ebru hanım yaptı pozitifi gördüm ama 6buçuk haftalık düşük yaptım bakalım bunda daha sonuç belli değil bekliyoruz inşallah bu sefer tam olur benim de tüm isteyenlerin de

Bakalım artık ya her gün evde idrar testi yaparım ya da gününü beklerim şimdilik tutuyorum kendimi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…