2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

amin çok sağolun inşallah benimki lekelenme ile başladı kahve geldi sonra direk kırmızıya döndü ve regl kanaması gibi arttı. yani sizinki gibi değildi benim baya baya arttı ped doluyordu bence hiç kendinizi üzmeyin. bugün kaçıncı gününüz test verdiniz mi? burda lekelenme yaşayan arkadaşlar oldu ve pozitif onlarda çok şükür. değeriniz düşmediği sürece lekelenme çok sorun değil.

Genelde çift olanlarda da lekelenme oluyot gibi geliyor bana yani genelde leke yazanların çift oldu belki sizin de öyledir
Siz bana hep çift diyorsunuz ama bana tek transfer edildi içerde mi bölündü acaba düşük gibi olsaydı böyle küçücük tırnak ucu gibi ara ara gelmezdi dimi

Ben geçen ay gonalf vurulmuştum covit pozitif çıktım opu iptal oldu şimdi Sabah akşam klomen 150 lilik te meriofert vuruyorum bugün 7. Günü ilaçların başka da ilacım yok vitaminler hariç, dün akşam bende ilk vurulcam diye iştahım bşke kaçtı yine alerji olur kızarır acır falan ama iiyi geçti şükür günlük vurulduğuma da alıştım artık

tamam o zaman dert etme canım benimde aynısı oldu sıkıntı yapma olabilecek şeyler bunlar bence aşırı reaksiyon vermediği sürece:) hatta benim prosgestan dex vurulunca bile kaşıntı oluyordu. amin amin amin inşallah rabbim kucaklarımızı doldursunay hadi bakalım hayırlı haberler ile gelin inşallah

Yo sadece nasip değilmiş bu ay dinlen bir sonraki adetinde görüşelim dedi ama benim geride dondurulmuş yok en baştan başlycam yani

Benim dün 7. Gündü değerim 90 çıktı bugün de tekrar kan versem olur mu acaba? normal test günüm 10 Mart tek embriyo taze 5. Gün transferim oldu Çok teşekkür ederim İnsallah dediğiniz gibidir

Yo sadece nasip değilmiş bu ay dinlen bir sonraki adetinde görüşelim dedi ama benim geride dondurulmuş yok en baştan başlycam yani
anladım canım üzüldüm tedaviye yeniden başlayacak olmana ama nasip kısmet belki çok çok daha kaliteli olur bunlar rabbi hakkımızda hayırlısını versin inşallah sağlıklı evlatlar olsunlar.

Benim dün 7. Gündü değerim 90 çıktı bugün de tekrar kan versem olur mu acaba? normal test günüm 10 Mart tek embriyo taze 5. Gün transferim oldu Çok teşekkür ederim İnsallah dediğiniz gibidir
Yarın verirseniz daha sağlıklı olur 2 günlük artışı da görmüş olursunuz

ama siz zaten çok erken vermişsiniz ki:)) değeriniz düşük vs diye de düşünmeyin ben sizin yerinizde olsam yarın yada sonra ki gün veririm zaten ayın 10 nu da test gününüz.benim içimde kötü bir his hiç olmadı sizin adınıza bence tutmuş rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. o kadar az lekelenme çoğu kadında oluyor ama fazlalaşır ve kırmızıya dönerse doktorunuza danışın. siz progestan kullanıyor musunuz?

Hadi yaa zor mu o işlem ? Bana yapılan kolaydı hatta iyiki yaptılar zaten daha tutamazdım
Benim canım yandı çok yaa bilmiyorum. Bide sıvı verdikçe ani bir sıkışma hissi oluyor patlayacak sandım. Dr da sürekli konuşuyor rahatlatmak için biraz dayan embriyonu doğru yere koymak için dayanman lazım falan zor durdum.

Canım kaçırdım ben sabah ki mesajları negatif mi oldu senin geçmiş olsun inşallah yeni yumurtalarla daha iyi sonuç elde edersiniz bu sefer bebişini al ve gel

Evet ya enteresan hem transfer günümüz aynı değil hem benim 5.gün embriyosu ama aynı gösteriyor Uygulama 4 hafta 3 günlük hamilesiniz diyor da
Son adet tarihimizi baz alıyor çünkü Muhtemelen 5 şubat senin de 4 haftayı bitirip 5. haftanın içinde oluyoruz

Peki hangi gün işe dönmüştünüz acaba? Ben 4. Gün döndüm erken miydi acaba diye bazen geriliyorum kendi kendime:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…