2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben geçen yazdırdım 2 kutu aldım canım aynı anda

Valla bilmiyorum SGK dan baktık bizde 30 TL gibi bişey zaten ama öyle dedi Eczacı
Doktor günde kaç alıyosun dedi 4 oral 2 vajinal dedim. 6*1 yazıyorum dedi. Ama eczanede sadece 2 kutu var diye 2 verdi. Stok olsa 4 kutu verir mi bilmiyorum tabii

Gececk bu günler Allah'ın izniyle az kaldı benim belim kopuyor iki gündür ciddi manada hayat standartlarımi etkilemeye başladı
Bel ağrısı bende de var özellikle gündüz tüm gün masa başında olmaktan Akşam bi tık rahatlıyorum sırt üstü uzanınca

Olucagı varsa zaten olur ben öyle düşünüyorum . Vakti zamanı geldiyse olur inşallah güzelce devam eder seninkidee banada dua et ve bu yoldaki herkese
Herkese İnan ki ediyorum gönülden mutlu oluyorum her pozitife inşallah isteyen her kadın evladına ya da evlatlarına sağlıkla kavuşsun

var mı hiç ekstra bir ağrı.. benim de 7.gün çıkmadı ama adet belirtilerim vardı bildiğin ben anladım olmadığını mesela 8. günde zaten lekelenmem geldi. yarın lekelenme olmazsa korkma bence
Merhaba öncelikle insallah 2.denemenizde sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbim insallah lekelenmeniz nasıldı acaba ? Ben pozitifi gördüm ama peçeteye sildikçe az da olsa kan geliyo böyle tırnak ucu kadar gibi artmasından korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…