2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba öncelikle insallah 2.denemenizde sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbim insallah 🤲 lekelenmeniz nasıldı acaba ? Ben pozitifi gördüm ama peçeteye sildikçe az da olsa kan geliyo böyle tırnak ucu kadar gibi artmasından korkuyorum 🥺
Genelde çift olanlarda da lekelenme oluyot gibi geliyor bana yani genelde leke yazanların çift oldu belki sizin de öyledir 🥰

Transfer oldu tamammı benim o an sıkışıklığım geçti bende dedim nasıl oldu hemşire dediki ben idrarını boşaltıyorum alttan dedi sonda tarzı bişey takmış olabilir ben yaptıgımı hissetmedim 😂😂
Ayyy benimkide tam tersi az sıkışmıştim yeter diye ama sisirdiler mesaneyi🥺🥺

Çok şükür çok sevindim inşallah bu şekilde güzelce ilerler canım.. Evet bozuk değil hafif hafif iğneyle birlikte sağa sola döndür o pütürtüler gider sakın çalkalama yavaş hareketler ile yap ben o şekilde çözdürüyordum tozu çünkü bi anda çözülmüyor. evet hafif kaşıntı kızarıklık oluyordu ama geçiyordu sonrasında kalıcı bir kızarıklık yada kaşıntı olmadı. ekstra bir duurm olursa acile git burda Ryamm Ryamm arkadaşımızın öyle çok fazla oldu alerjisi hatta şu an da alerji ilacı ile kullandı yanlış hatırlamıyorsam.
Allah razı olsun cnm çok teşekkür ederim evet biraz küçük hareketlerle eritiyorum bnde inş şifa olsun bakalım yarın tekrar kontrole gidecem cuma yada cumartesi toplayacaz dedi bakalım inş güzel ilerlesin rabbimin izniyle emeklerimizin karşılığını versin yüce mevlam 🤲🏻🤲🏻🤲🏻evet benimkide geçti çok şükür bi kaç saat kaşındı kızardı ama sonra geçti hamdolsun inş bir sorun yoktur onda da bakalım yarın neler olacak çok heyecanliyim😍😍😍

3F673EC9-6CD0-47A6-A4DC-8C6D7E1FB65C.png

B beatiful81 aynen bende ilk vurduğumda karnım su toplar gibi kabarma yaptı kızardı serumla normale döndü şimdi tekrardan kullanıyorum cetrotide ama alerji ilacı ile birlikte ve doktor gözetiminde hastane de yaptırıp yarım saat beklettiler bişey olmadı hafif kızarıklık yapıyor diyorlar zwten ama aşırı derece de kaşınman kabarman varsa doktoruna söyle belki alerji hapı kullandırır o da
Çok teşekkür ederim geçmiş olsun size de inş ilk dün vurdum baya kızarmıştı çok da kasindi bugün vurduğumuz çok şükür o kadar olmadı şuan kaşıntı kızarıklık yok bakalım yarın kontrol var yine inş sizinde tedaviniz hayırlı olsun güzel sonuçlar alalım hepimizde 🤲🏻🤲🏻

Çok teşekkür ederim geçmiş olsun size de inş ilk dün vurdum baya kızarmıştı çok da kasindi bugün vurduğumuz çok şükür o kadar olmadı şuan kaşıntı kızarıklık yok bakalım yarın kontrol var yine inş sizinde tedaviniz hayırlı olsun güzel sonuçlar alalım hepimizde 🤲🏻🤲🏻
İlk vurulduğunda daha çok etki ediyor aynen ay her iğne ayrı dert vallahi 😅 teşekkür ederim inşallah hepimizi sonuçları yüz güldürsün 😊🤲 bende senin gibi bugün akşam 2. Yi vurulup yarın kontrol a gidicem bakalım yumuşlar büyümüş mü 🤣

İlk vurulduğunda daha çok etki ediyor aynen ay her iğne ayrı dert vallahi 😅 teşekkür ederim inşallah hepimizi sonuçları yüz güldürsün 😊🤲 bende senin gibi bugün akşam 2. Yi vurulup yarın kontrol a gidicem bakalım yumuşlar büyümüş mü 🤣
Aynen günlük 3 iğne oluyorum şuan ve stresten oluyorum saatleri geldiğinde 🤭🤭Aa aynıyız demekki hadi inş güzel haberler alalım yarın yumoslarimiz büyüsün güzel güzel günlük olarak Ganol f kaç vuruyorsunuz acaba başka kullandığınız iğne de varmı

X