2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bugün işe başladım evde de sıkıldım oturarak çalışıyorum çok teşekkür ederim amin insallah güzel haberler alalım siz de güzel haberler verin insallah
İyi yapmışsın bende cumartesi olmuştum pazartesi başlamıştım oturarak masa başı olduğu için dert etmedim zaten evde de kafayı yerdim heralde biraz dağılıyordu kafam.. inşallah çok sağolun

Bence 9.gün vermeyin kanı yani o da düşük çıkar gereksiz stres benim 11.günüm 154 çıkmıştı stres yapmıştım düşük buradaki değerlere göre diye,13.gün güzel katladı mesela 9.gün versem epey düşük olacakmış bu defa kimyasal mı diye düşünecektim

Gerçekten kendımı başkalarıyla kıyaslamak hıc ıstemıyorum ama burda öyle görünce bende yapmak ıstedım çıkar dıye ama koca sıfır pazar test günüm benım
Aynen kıyaslamayın, benim test günümde değerim 25 çıkarken 700 çıkan vardı , insanın umudu kırılıyor tabiki o yüzden hep sizin gibi biri yazınca cevap vermeye çalışıyorum, doktorla bekle diyorsa umudu kesmiyorsa biz niye keselim di mi

Peki hangi gün işe dönmüştünüz acaba? Ben 4. Gün döndüm erken miydi acaba diye bazen geriliyorum kendi kendime:/
Benim şöyle avantajım oldu pazartesi olmuştum 4 gün rapor kullandım zaten hafta sonu geldi yani bir hafta dinlenmiş oldum ama 2 günden sonra yemeğe falan çıktım markete vs çok yormadan

Çok geçmiş olsun, olmamıştır tutunmuştur artık endişe etmeyin, kanama vs olmadı di mi ya da sonrasında ağrı sancı?

Peki hangi gün işe dönmüştünüz acaba? Ben 4. Gün döndüm erken miydi acaba diye bazen geriliyorum kendi kendime:/
Doktor eşim rapor isteyince şey demişti benim eşim de doktor tüp bebek yaptırdığında transferden sonra öğleden sonra işine dönmüş ben de dedim kocası tüp bebek profesörü
Olduğundan ona güvenmiş olabilir mi acaba yani direkt çalışın diyor doktorlar

Belim ağrıypr sadece ama nöbetçiydim çok yoruldum ondan heralde,kanama falan olmadı

Ben hıc görmedim pozıtıfı ve moralım bozuldu benımde acaba tutmadı mı dıye pazar günüm o zamana kadar olmaZsam hasta gününde verıcem sol kasık agrım war başka da bıseyım yok tuttumu tutmadımı hıc bılmıyorum maalesef

Teşekkür ederim yorumunuz ıcın ınanın o kadar moralım bozuldu kı acaba yokmu tutmadı mı dıye artık pazar günü hersey bellı olacak varmı yokmu bakalım

Belim ağrıypr sadece ama nöbetçiydim çok yoruldum ondan heralde,kanama falan olmadı
geçmiş olsun tekrar, hocam sizin başınız çok dönüyor sabahları kahvaltı etmiyor musunuz? Biz hem progesteron üretiyoruz hem ekstra alıyoruz yani bir hamileye ne etkisi varsa bizde iki katı nerdeyse o yüzden dikkat edin. Bir de dün biraz beslenme araştırması yaptım bebek şu an bizden vitaminleri çekmeye başlamış bile bu haftalarda kan şekeri de düşüyormuş dikkat edin lütfen

Hastanedeyken işte oluyor ya doktorlar onu kastetmiştir belki

Yo sadece nasip değilmiş bu ay dinlen bir sonraki adetinde görüşelim dedi ama benim geride dondurulmuş yok en baştan başlycam yani
Belki bu yumurtalar daha hayırlı olur size, bu ayı stressiz sağlıklı beslenerek, mümkünse uzun yürüşler yaparak geçirmeye çalışın, ben inanıyorum en doğru zamanda gelecektir güzel haberlerinizi bekliyor olacağız

Evet kahvaltı etmiyorum bir de akşamları progestanı ağız yoluyla alıyorum bi daha tövbe sabah sarhoş gibiydim aman aman ama açıldım bir iki saate Yani badem ceviz kayısı atıyorum ağzıma birkaç tane açılana kadar sonra öğlen oluyor zaten biraz beslenmeme dikkat edeceğim artık inşallah

Hastanedeyken işte oluyor ya doktorlar onu kastetmiştir belki
Tüp bebek yaptıran idareci ve doktor hiç istemezdim ikisi de mevcut kendilerine bir şey olmuyor ya nasılsa çok kolay zaten hiçbir şey yok falan diye hiç halden anlamıyorlar ilk rapor aldığımda idarecimiz hiç gerek yok dinlenmeye zaten çok basit işlemler falan demişti erkeklerin basit vs demesine sinir oluyorum sanki onlara bi şey yapılıyor da nerden biliyorsun ?

Bizim aldığımız hormonun yarısını alsalar trafik sıkışınca sinirden ağlamaya başlarlar neyse eşim öyle bir tip değil ya her seferinde ilaç ve iğnelere karşı sabrımı takdir ediyor saolsun Yoksa bütün sinirimi ondan çıkarırdım

Çok şükür eşlere Sağ olsun benim eşim de gece bile uyanıp nasılsın diyip yatıyor kıyamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…