2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ama siz zaten çok erken vermişsiniz ki:)) değeriniz düşük vs diye de düşünmeyin ben sizin yerinizde olsam yarın yada sonra ki gün veririm zaten ayın 10 nu da test gününüz.benim içimde kötü bir his hiç olmadı sizin adınıza bence tutmuş rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. o kadar az lekelenme çoğu kadında oluyor ama fazlalaşır ve kırmızıya dönerse doktorunuza danışın. siz progestan kullanıyor musunuz?
Çok teşekkür ederim insallah sorun olmaz hiç🤲 Çok az kan geliyor tırnak ucu kadar geliyor çok çok küçük sildikçe geliyor.. Amin insallah canım benim çok teşekkür ederim hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım insallah 🤲🤲 ben sadece duphaston ve folik kullanıyorum canım duphastonda progestan içerikli ilaçmış onu içince kan tamamen gidiyor gibi bişey. 8 saatte 1 içiyorum günde 3defa ☺️

Çok teşekkür ederim insallah sorun olmaz hiç🤲 Çok az kan geliyor tırnak ucu kadar geliyor çok çok küçük sildikçe geliyor.. Amin insallah canım benim çok teşekkür ederim hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım insallah 🤲🤲 ben sadece duphaston ve folik kullanıyorum canım duphastonda progestan içerikli ilaçmış onu içince kan tamamen gidiyor gibi bişey. 8 saatte 1 içiyorum günde 3defa ☺️
olmaz canım olmaz gönlünü ferah tut sen allahın izni ile olmaz🤲🏻🤲🏻tamam canım aynen o da o içerikte evet keser o allahın izni ile güzel habeerler alırsın üzme sıkma canını.Evdeysen yat dinlen bol bol fazla ayakta kalma

Ben geçen ay gonalf vurulmuştum covit pozitif çıktım opu iptal oldu şimdi Sabah akşam klomen 150 lilik te meriofert vuruyorum bugün 7. Günü ilaçların başka da ilacım yok vitaminler hariç, dün akşam bende ilk vurulcam diye iştahım bşke kaçtı yine alerji olur kızarır acır falan ama iiyi geçti şükür günlük vurulduğuma da alıştım artık 🤣
Geçmiş olsun cnm geçen ay bende kalan embriyoları tarnsfer olacaktım 5 gün varken covit olduk bugün benimde 6. Günüm bakalım bende günlük 225 Ganol f 2 toz 1 şu menapur kullanıyorum şuan herşey güzel gidiyor şimdilik taze transfer edecek doktorum inş sonu güzel olsun da herşeye katlanmaya raziyim benim 5. Tedavim bu size de taze transfer mi edecek 2. Tup bebek mi

tamam o zaman dert etme canım benimde aynısı oldu sıkıntı yapma olabilecek şeyler bunlar bence aşırı reaksiyon vermediği sürece:) hatta benim prosgestan dex vurulunca bile kaşıntı oluyordu. amin amin amin inşallah rabbim kucaklarımızı doldursun🤲🏻🤲🏻ay hadi bakalım hayırlı haberler ile gelin inşallah 🤲🏻🥰
Çok sağol cnm allah razı olsun amin amin inş rabbim hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsin suanlik her sey güzel gidiyor taze transfer yapacağım dedi doktorum 20 güne kadar sonuç almış olacağız inş sonu güzel olsun rabbimin izniyle 🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Çok sağol cnm allah razı olsun amin amin inş rabbim hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsin suanlik her sey güzel gidiyor taze transfer yapacağım dedi doktorum 20 güne kadar sonuç almış olacağız inş sonu güzel olsun rabbimin izniyle 🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻
inşallah canım inşallah🤲🏻🤲🏻 güzel haberlerini bekliyoruz o zaman mutlaka haber ver🥰

Kızlar bugün 5. Gün 7 embriyo dondurulacak sizce nasıl rakam? Doktorum 7 sininde kaliteli olduğunu söyledi
Masallh diyorum insalhh sana evlat olurlar bu süreçte neler yaptın benim 5.güne hiç gelmedi bugün aradılar çok kötüyüm yumurtalar çok kalitesizmis sen vitamin felan kullandinmi

olmaz canım olmaz gönlünü ferah tut sen allahın izni ile olmaz🤲🏻🤲🏻tamam canım aynen o da o içerikte evet keser o allahın izni ile güzel habeerler alırsın üzme sıkma canını.Evdeysen yat dinlen bol bol fazla ayakta kalma
Bugün işe başladım evde de sıkıldım oturarak çalışıyorum çok teşekkür ederim amin insallah güzel haberler alalım siz de güzel haberler verin insallah 🤲

Ben geçen ay gonalf vurulmuştum covit pozitif çıktım opu iptal oldu şimdi Sabah akşam klomen 150 lilik te meriofert vuruyorum bugün 7. Günü ilaçların başka da ilacım yok vitaminler hariç, dün akşam bende ilk vurulcam diye iştahım bşke kaçtı yine alerji olur kızarır acır falan ama iiyi geçti şükür günlük vurulduğuma da alıştım artık 🤣
Valla canım senin iştah kaçmaya meyilli biz stres oldukça artıyor iştah 😂

Benim dün 7. Gündü değerim 90 çıktı bugün de tekrar kan versem olur mu acaba? 🥲 normal test günüm 10 Mart 🥺 tek embriyo taze 5. Gün transferim oldu☺️ Çok teşekkür ederim İnsallah dediğiniz gibidir 🤲
Bende 5.taze transfer oldum 7.günde yıne ıyı çıkmış evde test mı yapmıştınız bende 7.gün bugün erken gebelık yaptım ama çıkmadı 😔

Kizlar acil yardım istiyorum!!!
Bugün transferim yapıldı progestan kalça iğnesi verdiler bana ve şuan sol kalçam felç kullanan var mı nasıl geçer yada hafifler ve daha en az 10 gün kullanmam gerekiyor offfff🥺
Acısı geçmiyor canım göbektene geçmeyi iste göbekten olan hiç acıtmıyor. Tek farkı onu iki doz yapıyorsun.

Bende 5.taze transfer oldum 7.günde yıne ıyı çıkmış evde test mı yapmıştınız bende 7.gün bugün erken gebelık yaptım ama çıkmadı 😔
Canım vallahi ben de yaptığıma pişman oldum erkenden böylesi daha stresli normalde bugün 8. Günüm idrarda bir tık daha belirginleşti bence herkesin beta değeri farklı ya geç tutunma da olabiliyor gerçekten moralinizi bozmayın en kötü 9. Gün kan testi verin bence direk. Benim de adet olcak gibiydim inanın akıntım dahi yok sadece göğsüm şişti o da içtiğim duphastondan hep hormon yüklü

Ben hiç yaşamadım çok korktum bide ben çorludayım hastane istanbulda 1 saat yol trafiksiz nasıl gittim belli değil ben en başta progestan iğne vuruluyodum sonra fitile geçtim ama 15 gün oluyor yinede kan değerlerinde dalgalanma olabiliyormuş ondan olmuş bide müjdemi isterim ikizmiş 👶🏼👶🏼 Gayet sağlıklılar çok şükür 🤲🏻
Kaçıncı haftadasın canım kalplerini duydunuz mu? Çok güzel maşallah 🥰

Son adet tarihimizi baz alıyor çünkü😊 Muhtemelen 5 şubat senin de 😆 4 haftayı bitirip 5. haftanın içinde oluyoruz😍🥰
Embriyo transfer tarihine göre baktım ben hep tüp bebek olduğu için adeti baz almadım ,4 Şubat son adet tarihimin başlangıcı 🥰 21 Şubat transfer diye giriyorum böyle çıkıyor üç aşağı beş yukarı aynı oluyot demek ☺️

X