2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kalp ar
Ah ah aynen öyle canım biran önce duymakta normal gebeler gibi sevinsek hamile olanlar yakın çevrenize ne zaman demeyi düşünüyorsunuz sizce hemen söylenmeli mi kalp atışından sonra
Kalp atışını bekliyorum sonra yakınlara söylerim, 1. Derece akrabalar yeterli bence, anne baba hala teyze derken baya bir kişi varmış zaten yazarken farkettim

Gece terlemesi bende de var hatta elim ayağım yaz kış buz gibidir normalde artık soba gibiyim , bir arkadaşımla konuşuyorduk geçen hamile kaldığımdan beri üşümedim diyor hormonlardan yani endişe etmeyin

5. Gün ne testi yaptınız idrar mı, çok erken ben 6. Gün yapmıştım negatifti büyük ihtimal 9. Günden önce de çıkmazdı ama şu an değeri yükseliyor inş devam edicek, siz de umutsuz davranmayin kanda bile çıkmayabilir çok erken daha

Bende hiç belirti yok batmalar dışında ayaklarımın agrısıda geçti demek dün yormuşum kendimi herhalde
Ayrı bir stres oldum

Bende hiç belirti yok batmalar dışında ayaklarımın agrısıda geçti demek dün yormuşum kendimi herhalde
Ayrı bir stres oldum
Aynen bende de ısınma dışında hiç fiziksel belirti yok, sancı ve batmalar da gelip geçici yani normalde bilmeden yaşasam hamilelik belirtim var test yapıyım diyeceğim hiçbirşey yok açıkcası

Aynen bende de ısınma dışında hiç fiziksel belirti yok, sancı ve batmalar da gelip geçici yani normalde bilmeden yaşasam hamilelik belirtim var test yapıyım diyeceğim hiçbirşey yok açıkcası
Bende ısınmada yok sabahtan beri de kendimi dinliyorum ama yok her şey gitmiş gibi

evet kuzum benım 3.gün embriyosuydu çözdüler 5.güne getirdiler bır tanesını dondurdular yıne
Aaaa şu an şakınım bir arkadaşımın 3 embriyosunu aynı tüpte dondurmuşlar çözülünce biri çöp oldu tekrar donmuyor dediler, belki 5. Yada 6. Gün embriyosuysa tekrar donmuyordur detayını bilmiyorum o kadar

Çözülünce çogu embriyonun yaşama durumu olduğu gibi canlılığını yitirme durumuda olabiliyor ama benimkiler çok şükür canlı kaldılar iki tane yerleştirip son kalan birtaneyi dondurdular tekrar merkezin çok önemi var kullandıkları sıvı dan tut cihazlara kadar canım

Baya adet gibi geldi ama anlamdım ki onlarda iğneyi sakın kesme beta ver duruma göre bakalım dediler acaba 2 embriyo olduğu için mi öyle dediler biri tuttu belki de ?
Yaaa evet olabilir ya da pıhtı olabilir bir sürü şey bence de ilaçları bırakmayın, ne oldu test verdimiz mi, çıktı mı sonuç? İnş sizinledir

Aa nasıl çöp olmuş genetiğe gidenleri de tekrar donduruyorlar 3. Gün bile olsa sonuçta değişik bir durum yaşamış belki farklı bir durum olmuştur

Aa nasıl çöp olmuş genetiğe gidenleri de tekrar donduruyorlar 3. Gün bile olsa sonuçta değişik bir durum yaşamış belki farklı bir durum olmuştur
Belki bilmemiyorum detayını belki merkezle de ilgilidir ya da çözülünce gitti garibim

Mabeli yazdım pozitif olarak hatta 2 tane koydum bence onun ikisi de tuttu melisanın sonucu var 178 olarak başka yok şuanlık sanki ozmut pozitif tir inşallah bakalım
Beni mi arıyorsunuz gerçi beni hemen yazmayın yarın da kan veriyim kese günümü alıyım yazıcam sonucu inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…