2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Adetime 10 gün var henüz önceki yumurtlamayı 6 gün önce gördüm hemen de olur mu öyle hamilelik adetim yakın olsa ihtimal verirdim ama ilk defa başıma geliyor böyle bir şey
Kaç günde bir adet görüyorsunuz ki yumurtlamadan 6 gün geçmiş tekrar pik gibi görünüyor o zaman yine değerlendirin bu günleri

Adetime 10 gün var henüz önceki yumurtlamayı 6 gün önce gördüm hemen de olur mu öyle hamilelik adetim yakın olsa ihtimal verirdim ama ilk defa başıma geliyor böyle bir şey
Kaç günde bir adet görüyorsunuz ki yumurtlamadan 6 gün geçmiş tekrar pik gibi görünüyor
bana da bir ay prowomen vermişti yumurtalara çok etkisi varmış belki ikinci kez yumurtladınız bence değerlendirin

Siz hem değerlendirmeye çalışın bu günleri hemde ovülasyona devam edin. İnşallah olumlu etkidir ve karşılığını alırsınız

Ay inşallah yaa Rabbim nasip etsin bu ay olmazsa adetle tüp bebeğe başlıyorum

Kızlarrrrr çıktı hepinizin yazılarını okudum 442 geldi 13.gün sonucum çok şükür herkese çok teşekkür ederim bu arada biri sormuştu ilk gittiğimde tüp bebek için test günüm demiştim bu gidişimde cuma kan vermiştim artış için test günümdü dedim yani neyse onu söyledim hemşireye yazsam mı ki ya pazar ama

Yaa bak o kadar telaş ediyordun ne güzel yükselmiş bak cıft transferdi dımı senınde canım

Çok güzel çıkmış sonucunuz gözünüz aydın olsun

Yaaaa çokkk sevindim senin için inşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olur bana da umut oldun gerçekten inşallah önümüzde ay başına bende güzel haberler veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…