2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaa çok sevindim Hayırlı sağlıklı evlat olsunlar inşallah benim de kese minicikti üzülmüştüm başta ama normalmiş sanırım

Rabbim sabır versin inş…
En azından gebe kaldığınızı gördünüz.. Rabbim inş tekrar nasip edecektir…

Yaaaa ne diyosun ama ben sana ikiz demiştim öğrendiğin ilk değer yüksek ti çünkü 760 mı neydi hadi hayırlı olsun çok sevindim inşallah kalp atışlarını da duyarız

Yaaaa ne diyosun ama ben sana ikiz demiştim öğrendiğin ilk değer yüksek ti çünkü 760 mı neydi hadi hayırlı olsun çok sevindim inşallah kalp atışlarını da duyarız
Evet canım direk iki emoji koymuştun hatta alakası yok yazıyordu her yerde ama bugün gittiğim doktorda ilk değerimi sordu sonra ikizdir o zaman dedi.

Amin canım hepimizin inşallah
Beni transferden sonra24. Günde çağırıyor
Kalp atışı İçin kaç gün sonra çağırdı
Bana önümüzdeki 15günde duyulur haftaya gel bakalım dedi birdahaki hafta sonu gideceğim hem duyulma ihtimali var sanırım hem de kontrol randevusunu da değerlendirmiş olurum ücretsiz diyorum. Tüp bebek doktorum direk iki hafta sonra gidersiniz kalbe de yaZdı ama.

Acaba ilk gittiğimde kalp atışını duyabilir miyim
Tüp bebek doktorunda devam etmiyor musun

Aret Kamar da iyi referanslarınız var mı okuduğunuz yorumlar harici.
Ben de bugün Aret Kamar ile görüştüm. Başka bir kişi referansım yoktu, televizyonda görüp gittim. Ama hem klinikte çalışanlar hem de Aret Bey'in üslubu çok hoşuma gitti. Kliniğin çok hastane havasında olmaması ve butik olması iyi geldi. Çok geriliyordum çünkü. Aret Bey'de umutsuz konuşmadı (düşük amh) ama başka doktorlar gibi gereksiz gaz da vermedi. Gerçek doktor gibi konuştu. Benimle kreşte çocukmuşum gibi konuşup sevimli olmaya çalışanlardan sonra iyi geldi sanırım Umarım tedavi de iyi sonuçlanır.

Acaba ilk gittiğimde kalp atışını duyabilir miyim
Tüp bebek doktorunda devam etmiyor musun
Bence duyabilirsin ileriye vermişler baya. Günler transfer sonucunu beklerkenden daha zor geçiyor şuanda demi. Ve Hayır etmiyorum, kendi doktoruna gidip bana yazabilirsin dedi onunla da iletişime devam ediyorum yani. Şehir dışındayım ve burda doğum sonuna kadar vereceğim muayene parasını orda tek seferde vercem gerek yok bence. Zaten ilaçların ayrıntısına yada diğer şeylere arayıp hala haber veriyorlar.

Ay inşallah ya
Hemde nasıl kanda vermiyoruz daha ne durumdayız bilmiyorum da ama günler asla geçmiyor
Şehir dışındaysan tabi yapabilevek bir şey yok

İki gündür girememiştim zor buldum Test gününüzü c.tesi hatırlıyordum Cuma mı yaptırdınız? bence düşük değil benim 11. gün değerim 88 di, artış önemli yarın mı tekrar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…