2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yeni olacak transferiniz size bebeğinizi kavuştursun inşallah
En kötüsüde bu durumlar galiba rabbim kolaylık versin herkese
İnşallah canım çok teşekkür ederim maalesef öyle pozitifi görüp sonra böyle olması çok yıpratıcı bu seferde sebep neydi acaba diye kendini yiyorsun

Ya bencede kızılmaması lazım sonuçta 2 gün önce 90 olan değerimi bilmeden 2 gün sonra 70 olana sevinebilirdim pozitif diye ..kesinlikle kalp atışını duymadan sevinmemek lazım kalp atışını duyup sonlanan arkadaşlarda var Allah herkese sonuna kadar olan sevinçten yaşatsın

Ben 3 ayı doldurana kadar doyasıya sevinemeyeceğim. 9 haftaya doğru kalp durması yaşadığım için. O şoku hiç unutmam unutamam. Beni kitledi resmen. Fıtığım vardı zaten üzüntü direk oraya vurdu. Rabbim kimseye yaşatmasın

Maşallah ya çok sevindim Allahım kucağınıza alacağınız günleri nasip etsin size bağışlasın ikisinide inşallah

Hepinize çok teşekkür ederim inşallah ilk üç ayı atlatırız biran önce sonrasında daha rahat olur içimiz heralde. Bu arada İkiz olduğu için ilk değerim o kadar yüksekmiş ve 4hafta 2günlük dedi doktor daha minicik kesecikler yani. Kucağımıza aldığımız günleri nasip etsin Allahım

Aynen kalp atışından sonra gerisi kader kısmet tabi ama işte ne bileyim yapı meselesi herhalde en ufak bir şeyden de umutlanmak bana çok doğru gelmiyor hemen o moda girmek falan sonrası için daha yıkım gibi ben normal hayatta da öyle değilim onlara da saygı duyuyorum nasıl yaşamak istiyorlarsa

Evet erken test yapmamak lazım ama yapmasaydım yine aynı sonuç olacaktı çok farklı duygular içinde oluyor insan
Ahh ahh bilmez miyim ben 9 haftalık bebişimi kaybettim karnımdaki varlığına alıştım açıp açıp kalp atışını dinlerdim ama malesef sonu hüsran inşallah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alacağımız günler gelecek inanıyorum

Sanırım bende senin gibiyim canım

Tahmin edebiliyorum canım benim seninki kadar uzun sürmedi ama ben bile alıştım sürekli elim rahmimdeydi

İlk degerin kaçtı ve kaçıncı gündü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…