2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hanımlar herkese selamlar aranıza yeni katıldım Şubat ayında kimyasal sonuçlanmış bi transferim var bu süreçte karşılaşan var mı nasıl bi yol izlediniz ?
Öncelikle geçmiş olsun allah güç ve sabır versin. Ben de aynısını yaşadım 2. Denememde. İlki negatifti ikincisi kimyasal oldu. Şu anda 3. Denememde 2 embriyo transferim yapıldı 10. Gündeyim
Öncelikle en büyük tavsiyem Kendinize zaman tanıyın. Psikolojik olarak kendinizi toparlayın. Verilecek kilonuz varsa verin hatta. Eşimden Detaylı genetik test istenmişti daha önce. Kimyasal gebelik olunca doktor benden de kromozom analizi testi istemişti.

inşallah bu defa sağlıkla kucağınıza alırsınız ,o da tüp bebek miydi
Evet iki tüpbebek olumsuzluklarım var. Birinin kalbini duydum iki gün sonra kürtaj oldum. Diğerinde kese gördüm, kalp için gittim büyümedi gelişmedi. 6 haftada kalmış 8inci hafta ilaçları bırakıp düşük yaptım. Birde bunları 3 ay arayla yaşadım.
Bir sene sonra şimdi yeniden

Çok teşekkür ederim canım, inşallah güzel ve devam eden sonuçlarla hepimize umut olursun
Psikolojik olarak güçlü olmaya çalışıyorum ama gel gör ki insan ister istemez aynı şeyler mi olacak düşüncesine kapılıyor 62 kiloyum hi kaç kilo versem daha iyi olacak tabi
Dondurulmuş embriyom var onlarla devam edicem inşallah sağlıklıdırlar
Doktorum benden de genetik test istedi eşim ve benim için sonuçlar 2 haftaya çıkacak inşallah bakalım nisanda da 2. Transferi yapmayı planlıyoruz

Amin inşallah hayatım

Allah’m kucağına almayı nasip etsin sağlıkla

Aynen öyle bir ağrı.hadi mucizen seni bulsun lütfen Belirtiler güzel

İnşallah hayal ettiğimizden güzel günler yaşarız hepimiz çok büyük emek veriyoruz. Dondurulmuş olması çok güzel inşallah pozitifleri alıp bu günleri geride bırakırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…