2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

MaviSasa234 MaviSasa234 sen ne durumdasın canım. Birşeyler hissediyormusun 😄 yan etki yani. Daha minnak için çok erkende. İlaçların yan etkisini.
Bende sürekli uyku hali var.. Yastığa başımı koyduğum an uyuyorum… Progestron 40 üstüydü zaten giderek artıyor diye düşünüyorum..
Birde yüzümde küçük küçük sivilceler çıkmaya başladı..
Bir öncekinde 4 gün belim ağrımıştı ama negatif görmüştüm😄
O yüzden belirti yakalamaya çalışmıyorum..

Bende sürekli uyku hali var.. Yastığa başımı koyduğum an uyuyorum… Progestron 40 üstüydü zaten giderek artıyor diye düşünüyorum..
Birde yüzümde küçük küçük sivilceler çıkmaya başladı..
Bir öncekinde 4 gün belim ağrımıştı ama negatif görmüştüm😄
O yüzden belirti yakalamaya çalışmıyorum..
Bu sivilceler iyiye işaret diye biliyorum hadi hayırlısı 🥰
Bende ilaç kullanmıyorum ya o yüzden hiç birşey anlamıyorum 😄 dibimde yiyecek içecek tezgahı olmazsa unutacağım o derece yani 🙈

Herkese merhabalar öncelikle tüp bebek yolunda emek harcayan tüm herkesin en hayırlı sonuçlara ulaşmasını diliyorum arkadaşlar çünkü zor bir süreç..benim 14 şubatta 2 transferim oldu 25ine kadar birazda korkudan test yapamadım sonra 25inde 400 küsür çıktı 3 gün sonra 1440 sonrada yaklaşık 3000… kese için önümüzdeki cuma randevu verdiler çok geç değil mi?? Burda çoğu arkadaş erkenden görmüş:)içime bi merak düştü şimdi neden o kadar geç verildi diye?ne yapmalıyım arkadaşlar tekrar mı randevu alsam acaba

Herkese merhabalar öncelikle tüp bebek yolunda emek harcayan tüm herkesin en hayırlı sonuçlara ulaşmasını diliyorum arkadaşlar çünkü zor bir süreç..benim 14 şubatta 2 transferim oldu 25ine kadar birazda korkudan test yapamadım sonra 25inde 400 küsür çıktı 3 gün sonra 1440 sonrada yaklaşık 3000… kese için önümüzdeki cuma randevu verdiler çok geç değil mi?? Burda çoğu arkadaş erkenden görmüş:)içime bi merak düştü şimdi neden o kadar geç verildi diye?ne yapmalıyım arkadaşlar tekrar mı randevu alsam acaba
Hayırlı olsun, benim de 14 şubat transferim kese için ayın 9-10una randevu alabilirsin dedi hemşiremiz hoca 10unda yoktu 9 aldım ben, sizin de 11 bence çok geç değil, ama değeriniz yüksek belki kalp atışı da duyarsınız 😍

İki gündür girememiştim zor buldum ☺️ Test gününüzü c.tesi hatırlıyordum Cuma mı yaptırdınız? bence düşük değil benim 11. gün değerim 88 di, artış önemli yarın mı tekrar?
Evet canım bir gün önce yaptırdım cuma günü 😊 evet canım öyleymiş normalmiş son gönderilerde hep yüksek değerler görünce paniklemiştim ama şimdi yarınki değere bakacağız artma var mı yok mu pazar ya da pazartesi dedi hemşire ama yarın veririm diye düşünüyorum en azından artış var mı anlarız ☺️ Senin şu an kaçıncı gün

Belki direk kalp atışı duyarsınız ☺️ Çok merak ediyorsanız öncesinde başka bi doktora kese görmeye gidin bence. Şuanda kesin görünüyordur. Çok güzelmiş bu kadar etkileneceğimi düşünmemiştim ben kalp sesinde dayanamam en önemlisi o diyordum ama keseleri gördük eşim bile ağladı.

Evet canım bir gün önce yaptırdım cuma günü 😊 evet canım öyleymiş normalmiş son gönderilerde hep yüksek değerler görünce paniklemiştim ama şimdi yarınki değere bakacağız artma var mı yok mu pazar ya da pazartesi dedi hemşire ama yarın veririm diye düşünüyorum en azından artış var mı anlarız ☺️ Senin şu an kaçıncı gün
İnş güzel haberler bekliyoruz bugün senden, benim 20. Gün oldu çarşamba kese randevum var bakalım, sonra biraz daha idrak edicem sanırım durumu 😂

9. günden günaydın🤩 Bugün de şükür test tuzağına düşmeden güne başladık🙈 Ben test yapamıcam herhalde korkuyorum🥺 Bi de kızlar kan testini acilde mi verdiniz? Hastaneye ne diyosunuz hepsi sorunsuz yapıyor mu?
Günaydın, acilde sorun olabiliyor sanırım, ben özelde verdim, aile hekimliğinde de bakıyorlar burda ama bizde ertesi gün çıkıyor ben beklemek istemedim 🙈 acilde verenler oldu ne diyorlar bilmiyorum, normal tüp bebek test günü falan diyince sorun çıkarıyorlar heralde 🙄

Belki direk kalp atışı duyarsınız ☺️ Çok merak ediyorsanız öncesinde başka bi doktora kese görmeye gidin bence. Şuanda kesin görünüyordur. Çok güzelmiş bu kadar etkileneceğimi düşünmemiştim ben kalp sesinde dayanamam en önemlisi o diyordum ama keseleri gördük eşim bile ağladı.
Yaaaa 😍
Keseye karın ultrasonuyla mı baktılar, kalp atışı duyulmaz ama görülebilir diyorlar sizde var mıydı?

Günaydın canım kizlar. Benim bata 2 gün kaldı biliyorsunuz ve o belirti dediğim herşey sanki yok oldu. Yani hepsi psikolojikmis bu durumda. Sizleri üzmek istemem ama sanırım hepimiz aynı hataya düşüyoruz çok istediğimiz için. Erken test yapmak isteyenlere saygım sonsuz fakat benim gibi uzulmemeniz için beklemenizi tavsiye ediyorum. İnşallah sabırla bekleyip günümüz gectikten sonra kesin emin olacağımız belirgin çift çizgileri görürüz. Sizleri seviyorum 🙏🥰💜

Eklentiler

• IMG_20220306_091928.jpg
    IMG_20220306_091928.jpg
    228,9 KB · Görüntüleme: 56
Gayet normal canım daha erken canını sıkma istersen yapmayı bırak ama insan bi başlayınca bırakamıyordur. Eminim pozitif olucak boşuna canımı sıktım diyeceksin 👍🏻
Evet oda olabılır ama ınsan merak edıyor ıste acaba varmı dıye bılıyorum çok erken acaba bende buradakiler gıbı o duyguyu yaşayacak öıyım acaba 😔

X