2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hanımlar herkese selamlar aranıza yeni katıldım Şubat ayında kimyasal sonuçlanmış bi transferim var bu süreçte karşılaşan var mı nasıl bi yol izlediniz ?
Öncelikle geçmiş olsun allah güç ve sabır versin. Ben de aynısını yaşadım 2. Denememde. İlki negatifti ikincisi kimyasal oldu. Şu anda 3. Denememde 2 embriyo transferim yapıldı 10. Gündeyim 💕
Öncelikle en büyük tavsiyem Kendinize zaman tanıyın. Psikolojik olarak kendinizi toparlayın. Verilecek kilonuz varsa verin hatta. Eşimden Detaylı genetik test istenmişti daha önce. Kimyasal gebelik olunca doktor benden de kromozom analizi testi istemişti.

😔 inşallah bu defa sağlıkla kucağınıza alırsınız ,o da tüp bebek miydi
Evet iki tüpbebek olumsuzluklarım var. Birinin kalbini duydum iki gün sonra kürtaj oldum. Diğerinde kese gördüm, kalp için gittim büyümedi gelişmedi. 6 haftada kalmış 8inci hafta ilaçları bırakıp düşük yaptım. Birde bunları 3 ay arayla yaşadım.
Bir sene sonra şimdi yeniden 🥰

Öncelikle geçmiş olsun allah güç ve sabır versin. Ben de aynısını yaşadım 2. Denememde. İlki negatifti ikincisi kimyasal oldu. Şu anda 3. Denememde 2 embriyo transferim yapıldı 10. Gündeyim 💕
Öncelikle en büyük tavsiyem Kendinize zaman tanıyın. Psikolojik olarak kendinizi toparlayın. Verilecek kilonuz varsa verin hatta. Eşimden Detaylı genetik test istenmişti daha önce. Kimyasal gebelik olunca doktor benden de kromozom analizi testi istemişti.
Çok teşekkür ederim canım, inşallah güzel ve devam eden sonuçlarla hepimize umut olursun 🥰
Psikolojik olarak güçlü olmaya çalışıyorum ama gel gör ki insan ister istemez aynı şeyler mi olacak düşüncesine kapılıyor ☺️ 62 kiloyum hi kaç kilo versem daha iyi olacak tabi
Dondurulmuş embriyom var onlarla devam edicem inşallah sağlıklıdırlar
Doktorum benden de genetik test istedi eşim ve benim için sonuçlar 2 haftaya çıkacak inşallah bakalım nisanda da 2. Transferi yapmayı planlıyoruz 🙏

Amin canım inşallah erken yaptığınız için düşüşü fark etmişsiniz ben o yüzden başta çok temkinli gidenlere hiç kızamıyorum burda arkadaşlar çok tepki veriyor ama sağlam basmakta fayda var bu bir süreç bugün 100 olan değer yarın 50 olup sonlanabiliyor biraz kese kalp atışını beklemek gerek sevinmek için diye düşünüyorum ☺️inşallah siz de bu transferinizde sağlıkla kavuşursunuz bebeklerinize ya da bebeğinize gönlünüzce olsun 🥰
Amin inşallah hayatım 🙏😍

Hepinize çok teşekkür ederim 🥰🌺 inşallah ilk üç ayı atlatırız biran önce sonrasında daha rahat olur içimiz heralde. Bu arada İkiz olduğu için ilk değerim o kadar yüksekmiş ve 4hafta 2günlük dedi doktor daha minicik kesecikler yani. Kucağımıza aldığımız günleri nasip etsin Allahım💚
Allah’m kucağına almayı nasip etsin sağlıkla 💕

Adete benzer karın ağrım ve ara ara bel ağrım başladı bugün ve gerçekten dün gece uykudan uyandıran ve şuan da hala olan bacak ağrım var sol bacağım ağrıyor ama sancı gibi ağrı kalçadan itibaren sizin de öyle mi ağrınız nasıl acaba
Aynen öyle bir ağrı.hadi mucizen seni bulsun lütfen 🥺😍🙏Belirtiler güzel

Çok teşekkür ederim canım, inşallah güzel ve devam eden sonuçlarla hepimize umut olursun 🥰
Psikolojik olarak güçlü olmaya çalışıyorum ama gel gör ki insan ister istemez aynı şeyler mi olacak düşüncesine kapılıyor ☺️ 62 kiloyum hi kaç kilo versem daha iyi olacak tabi
Dondurulmuş embriyom var onlarla devam edicem inşallah sağlıklıdırlar
Doktorum benden de genetik test istedi eşim ve benim için sonuçlar 2 haftaya çıkacak inşallah bakalım nisanda da 2. Transferi yapmayı planlıyoruz 🙏
İnşallah hayal ettiğimizden güzel günler yaşarız hepimiz 😊 çok büyük emek veriyoruz. Dondurulmuş olması çok güzel inşallah pozitifleri alıp bu günleri geride bırakırız 😍

X