2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet salı günü tekrar vericem. Sonra ne olacak bilmiyorum randevumu verecekler bize?
Biz de de test günü kan verip sonra 4 gün sonra yeniden kan istiyorlar. Değere göre 1 hafta 10 gün sonra da kese için çağırıyorlar. Sanırım değer 1500 ü geçince kese görünüyor, eski kadın doğumcum değeri hesaplayıp çağırmıştı

Daha test günüm gelmedi benim Salı günü vericem kan

Hayırlı olsun, bu değerlerle öğrenmek büyük şans , ikiz olabilir baya yüksek artıştan belli olur, sizin test gününüz ne zamandı normalde?
10.gün test ver demişti doktorum yani bugün. 1gün erken yapmış oldum sadece. Çok teşekkür ederim evet çok yüksek değer hala şaşkınım bi yanlışlık mı var diye düşünüyorum sürekli. İnşallah her şey yolunda gider

Aynen öyle hep bir acaba kalıyor insanın aklında? Kendimizi kötüye alıştırmak için sanırım. Çünkü çok fazla hayal kırıklığı yaşadık bu konuda. Beyin kendini korumaya alıyor fazla üzülmemek için.

İstedikleri beta değeri olunca kese görmek için çağırıyorlarmış bana öyle demişti hemşire yani erken de yapsan pozitif çıksa sana belli bi zaman test yaptırıyorlar artış için falan
İstedikleri değer kaç acaba biliyor musunuz? Ben de bugün doktoruma göndericem sonucu ama tam da pazar gününe geldi dönüş yapar mı bilmiyorum

Günaydın endişeli anne adayları 1000/3000 arası kese grulebiliyor doktor bu aralıkta kese için çağırıyor bu ziyaretten bir hafta sonrada kalp atışı için çağırıyor inşallah o aşamalara geçeriz hep birlikte

Yaa kızlar bu duphalac şurubu kullanan var mı etkili mi? 2 gündür kabız gibiyim, ilk transferde böyle değildi. Bi de 3 lt su içip o kadar beslenmeme dikkat ediyorum yaa

Yaa kızlar bu duphalac şurubu kullanan var mı etkili mi? 2 gündür kabız gibiyim, ilk transferde böyle değildi. Bi de 3 lt su içip o kadar beslenmeme dikkat ediyorum yaa
Ben de aynıyım ben aldım kullanıyorum etkili ama mucizevi değil diğer toz halinde kullandığım daha iyiydi,dün ben yine fena olmaya başlayınca şurup kayısı sıcak su içtim bir de nescafe iyi geliyor bana bi saat sonra bi sancı girdi o da fenaydı abartmışım kayısıyı falan ama yine de şurubu alın ben günde bir iki alıyorum duruma göre

Aldırayım yaa her şey tedirgin ediyor insanı. Dün fitilden bi saat sonra tuvaletim geldi diye girdim biraz zorlansam da yapabildim ama fitil komple çıktı Şimdi dünden beri derdim ayy bişey olur mu Eşim de rahat ol deyip kızıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…