2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

9.gün çift embriyo 767 çıktı değerim kızlar şoktayımm. İlk defa mutluluktan hüngür hüngür ağladım. O kadar beklemiyordum ki Allahım bu sefer nasip etti sanırım.
Topiğin ilk müjdeli haberi senden geldi sağlıkla devam etsin inşallah çok sevindim

Sol kasık batması bendede var ya ayaklar sanki saatlerce yurumusum de böyle zonkluyor gibi ilaçlar mahvetti bizi
Aynıları işte benimkilerde progestan bu kadar etki etmemesi lazım belkide çok yoruldum
Sizin ilaçlar neydi

Sol kasık batması bendede var ya ayaklar sanki saatlerce yurumusum de böyle zonkluyor gibi ilaçlar mahvetti bizi
Valla öyle hormonlar ilaçlar ama bu bacak ağrısı kötüymüş ya. Şişlik varmı ayaklarında o belirti oluyor çünkü

Valla öyle hormonlar ilaçlar ama bu bacak ağrısı kötüymüş ya. Şişlik varmı ayaklarında o belirti oluyor çünkü
Ağrı var şişlik yok sanırım kendimi dinle dinle öldummmm sen hafta içi yeniden kan verip öyle mi bildireceksin betayi peki

Ağrı var şişlik yok sanırım kendimi dinle dinle öldummmm sen hafta içi yeniden kan verip öyle mi bildireceksin betayi peki
Evet salı günü tekrar vericem. Sonra ne olacak bilmiyorum randevumu verecekler bize?

bana da öyle dediler ama içtim bir sıkıntı olmadı, mecbur zaten iş yerinde atamam eve dönmem 7yi buluyor, ama sizin eve geldiğiniz saat çok geç değilse riske atmaya gerek yok tabi.

Teşekkür ederim içim rahatladı zaten şuan karnımın şişi inmiş gibi fitil için uyandım yapacağım

Evet salı günü tekrar vericem. Sonra ne olacak bilmiyorum randevumu verecekler bize?
Benim biraz geriden geldiği için 3. Testi istedi pazartesi ona göre kese günü verecekmiş, normalde değer bekledikleri gibi olursa 2 test istiyorlar sadece artışa bakmak için sonra kese günü veriyorlar. Siz de benim gibi erken yapmıştınız ben ilk yaptırdığım değeri hiç paylaşmadım hemşireyle, sizin asıl test günümüzde kaç çıkmıştı?

Kızlar benim kasıklarımda sanki regli olacakmışım gibi minik minik sancılar oluyor ve bacağımda sızlama var sizce normal bir durummu bu?

Aynıları işte benimkilerde progestan bu kadar etki etmemesi lazım belkide çok yoruldum
Sizin ilaçlar neydi
Günaydın kızlar, bacak ağrısı ben de çektim neyse ki çabuk geçti, sanırım o adet sancısı gibi sancı başladığında uyurken falan kasıyoruz ondan oluyor, eşime ovduruyordum alt baldırım özellikle kasılı kalmış gibi ağrıyordu. Adet sancısı olayı normal dediler, hafif bir ağrı ama deli ediyor, özellikle adet döneminde oldu benim, hala da ara ara devam ediyor, özellikle sabah ve gece saatleri, belki de düşünmekten oluyor . Hafif yürüyüşler yapın iyi geliyor, stres yok az kaldı. Ne kadar olumlu değerler görsek de normal bir hamile sevinci yaşayamadık, ne bağırdık, ne ağladık, ne güldük baya mal gibiyiz , arttı mı kaç kat arttı, neden düşük başladı, sancı girdi, ilaçtı iğneydi derken hep bir şüphe yani, şu keseyi görsek kalbi duysak da biz de bir sevinsek

Ah ah aynen öyle canım biran önce duymakta normal gebeler gibi sevinsek hamile olanlar yakın çevrenize ne zaman demeyi düşünüyorsunuz sizce hemen söylenmeli mi kalp atışından sonra

Ah ah aynen öyle canım biran önce duymakta normal gebeler gibi sevinsek hamile olanlar yakın çevrenize ne zaman demeyi düşünüyorsunuz sizce hemen söylenmeli mi kalp atışından sonra
Kesinlikle ailem dahil ilk 3 ay söylemeyi düşünmüyoruz. Üzücü bir şey yaşanırsa duyulduğunda geçmiş olsunlar, telefonlar tekrar tekrar yaşıyorsun

Aynen yaa sonra her şeye ama yatma dedi ama şöyle dedi. Benim bugün 2. günüm yemek, bulaşık her şey onda Prensesliğin tadını çıkarıyorum. Yarın artık yemeği devralırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…