2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar çok az kahve leke geldi az önce proluton iğne vuruldum ne yapmalıyım başına gelen var mı?
Ben varim canım,1 haftadir 2-3gunde bir pembemsi-kahverengi leke geliyor,ilk gördüğümde cok korktum panikledim sabah zor ettim,dr yazdim bana normal dedi,kan sulandirici kullanıyorsun ondan dedi,lekelenme olabilir muayeneye bile çağırmadı yarin kontrolüm var,iple çekiyorum inşallah hersey yolundadır

Kızlar merhaba benimde 3. Gün embriyo 2 tane transfer yapıldı 13. Gün 75.6 16. Gün 177 17. Gün birden kanamam oldu hastaneye gittim rHim kalınlığı iyi defi beta hcg 265 çıktı progesteron 60 çıktı bu kanama neden olmuş olabilir doktor yoktu yarıntekrar arayacağım 2 gün sonra tekrar kan ver demişti

Beni de çağırmadılar canım ayaklarının altına yastık koy yat dediler. Parlak kırmızı değilse korkma dediler

Progesteron tahlili yaptırmamı istemişlerdi benden. Kalp atışında iğneyi kesmişti proluton iğne verdi üç hafta.

Karından bakar canım eğer karından keseyi göremezsem diğer türlü öyle bakar. Kalp atışına da gün verebilir.
İğnelere ben devam ediyorum hala
Teşekkür ederim kızlar, proluton depatti sanırım kullandim ben onu. Kesti sonra

Umayumayy nasıl dayaniyosn iğnelere ya ?

SELAM CANIM. NASILSIN? BEBİŞLER NASIL ? ANNELİK NASILMIŞ DUYGULARINI ALALIM MERAK İÇİNDEYİM :)
Merhaba canım. Ben iyiyim çabuk toparladım. Bebişler küvözdeler bugün 13 gün oldu. Çok şükür onlar da iyi kilo almalarını bekliyoruz başka bir sıkıntıları yok. Annelik çok güzel ama 1 kez kucağıma alabildim olsun ama onlar iyi olsun da bugünlerde geçecek. Sen nasılsın. İyisindir umarım.

Çok geçmiş olsun canım. Rabbim en kısa sürede gönlünden geçeni tekrar nasip etsin inşallah

İYİ OLSUNLARDA YAKINDA ÇIKARLAR . ÜZÜLDÜM CANIM BİR DEFA KUCAĞINA ALABİLMENE AMA ŞUNU SÖYLİM. BENİM BÜYÜK GÖRÜMCE İKİZ KIZLARI OLDUĞUNDA 20 GÜN KÜVEZDE KALMIŞ. ŞİMDİ 1,80 BOYUNDALAR KIZLAR ÇOK İYİLER. BUGÜNLERDE GEÇECEK KUCAĞINA ALINCA HEPSİ GEÇECEK.

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM. ALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ HAYIRLI EVLAT NASİP ETSİN İNŞALLAH. EMBİRYO TRANSFER SÜRECİNİDE ERTELEDİN SANIRIM. İYİCE TOPARLAN YENİDEN TAM GAZ DEVAM DEDİĞİN GİBİ OLSUN CANIM.

Allah'a çok şükür bir sıkıntıları olmadı erken doğacakları belliydi çok sıkı takip edildim 2 kez ciğer geliştirici vuruldum magnezyum yüklemesi yapıldı doğumdan bir gün önce. Sadece özlem var şimdi. O da çok sürmez inşallah ama evlat bambaşka bir duyguymuş. Allah sana ve isteyen herkese nasip etsin

Çok geçmiş olsun canım. Rabbim en kısa sürede gönlünden geçeni tekrar nasip etsin inşallah
Çok teşekkür ederim kızlargeriye 3 embriyom kalmıştı kalitelerini bilmiyorum ona göre genetiğe gidecek. Yoksa sil baştan genetik ayıklamalı tüp bebek yapacağız. Ama evet dinlenmek istiyorum zaten kafadan 2 ay yasak. Biraz da ben sürece başlamayı düşünmüyorum yazın tatilimi vs yaparım evimi tadilat yaptıracam onu halleder başlarım bakalım nasip

Kızlar ben hatırlarsanız boş gebelik yaşadım tüp bebekte dün düşük yaptım bugün dr kontrolüm vardı doktor Nisan ayına kadar doğal gebelik bekle istersen dedi tüp bebekten sonra doğal gebelik şansı olabiliyormuş böyle bir şey hakkında bilgisi olan var mı öncelikle???? İkincisi ben nisana kadar değil şubat adetimle 2. Denemeye geçmek istiyorum sizce mantıklı olan ne??

Dinlen canım sağlıklı olarak yeniden doğal gebelik olur inşallah. Bugün hastahaneden tanıdığım bir arkadaşım maddi durumu kalmadığı için tüp bebeğe başlayamamıştı. Bugün hamile olduğunu söyledi. Kısmet nasip bu işler. Boşverince akışına bırakınca yine olur.

Öncelikle geçmiş olsun canımbende olsam sabırsızlanırım daha once aynisi yaptım hemen pesinde ikinciyi,ama benim tüplerim olmadi için bekleyecek biseyim yoktu,senin eger dogal gebelik şansın varsa,bekle derim,bende cok duydum ki tüp bebek sonrası sansi artıyor ayni histerosalpingografi sonrasi gibi. Inşallah tez zamanda sağlıklı gebelikle bebisine kavuşursun

Evet tüp bebekten sonra doğal gebelik olabiliyor. 2 ay dinlen istersen hem toparlanmış olursun. Olursa yine olur doğal gebelik. Ben geçen ay doğal gebelik oldu düşük yaptım kürtaj olmadığı için bu ay raporumun son kullanma ayı olduğu için başlayacağım. Yoksa bende 3 ay düşünmezdim. Ama hazır hissediyorsan kendini başlayabilirsin tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…