2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

20 sinde duphaston ve estrofemi bırakabilirsiniz yazıyor. Prolutex iğne içinde kalp atışı alınca bırakabilirsiniz yazıyor ama tüp bebek doktorum iğneyi bıraktırmadı daha önce bir kayıp olduğu için progestan desteğini hemen kesmicez daha temkinli gidicez dedi. Kendi doktorum da estrofemi elinde ki bitince bırak dedi ama bugün merkezden ilaçlar aynı şekilde devam dediler. Ayın 11inde onlar seni arar, onlar aramasa bile arayıp bir sorarsın napayım bırakayım mı diye
Aradılar geçen hafta 10. Haftaya kadar devam dediler sonra hepsini bırakabilirsin dediler. Ben birkaç gün sonra 10. Haftaya giricem zaten. En iyisi bir hafta daha kullanıp bırakayım zaten az kaldı

Aradılar geçen hafta 10. Haftaya kadar devam dediler sonra hepsini bırakabilirsin dediler. Ben birkaç gün sonra 10. Haftaya giricem zaten. En iyisi bir hafta daha kullanıp bırakayım zaten az kaldı
Folbıolla corasprin hala devam dimi? Elindeki ilaçlar çok fazla değilse bitince de bırakabilirsin. İğneler, ilaçlar neyse de benim için şu progestan fitili hiç sevmiyorum

Folbıolla corasprin hala devam dimi? Elindeki ilaçlar çok fazla değilse bitince de bırakabilirsin. İğneler, ilaçlar neyse de benim için şu progestan fitili hiç sevmiyorum
Hiç işe yaramıyor gibi geliyor bana fitil. Decavit içiyorum ben folbiol vermediler coraspin ve decavit doğuma kadar devam yazıyor. Sen de decavit var mı?

Bana
Hiç işe yaramıyor gibi geliyor bana fitil. Decavit içiyorum ben folbiol vermediler coraspin ve decavit doğuma kadar devam yazıyor. Sen de decavit var mı?
decavit yerine folbıol verdiler. Folbıolla corasprin doğuma kadar, oksapar da kullanıyorum ona da rapor çıkarttı şimdilik 3 ay onu kesin kullanıcam ama doğuma kadar kullanır mıyım bilmiyorum. Fitil o kadar çok akıyor ki sanki boşa kullanıyormuşum gibi geliyor bana da

Dondurulmuş transfermiydi peki? Bıraktıktan sonra herhangi bir şey yaşadınız mı?
Evet dondurulmustu hatta 8. Haftadan önce bıraktım 8. Haftada prolutex iğnem vardı onuda bıraktık . Bırakmayla alakalı değil ama iğne kullanırken de kanamam olmustu progestan kullandım iki hafta

Evet dondurulmustu hatta 8. Haftadan önce bıraktım 8. Haftada prolutex iğnem vardı onuda bıraktık . Bırakmayla alakalı değil ama iğne kullanırken de kanamam olmustu progestan kullandım iki hafta
Kaç haftalık oldunuz şuan? Ben geçen hafta progestan iğne bıraktım proluton iğne başladım.

Teşekkür ederim, Kocaeli Konak hastanesi Şeyma hnm doktorum. Benim 3. denemem oldu. Senin adına üzüldüm ama inşallah hakkında hayırlısı olur
Teşekkür ederim, Kocaeli Konak hastanesi Şeyma hnm doktorum. Benim 3. denemem oldu. Senin adına üzüldüm ama inşallah hakkında hayırlısı olur
Şeyma hanimdan memnun musunuz bende orda baslamayi dusunuyorum.umuttepeden rapor cikardim ama emin olamadim orda yaptirmaya

Merhaba, evet memnunum herhangi bir sorun yaşamadım. 3. Denemem de pozitif gördüm. Şuan 14 haftalık ikiz gebeyim. Rabbim gönlünüze göre versin.

Kızlar selam dondurulmuş transfer sonrası estrofemi bırakan var mı kaçıncı haftada bıraktınız? Ben 9. Haftadayım doktorum bırakabilirsin dedi tüp bebek doktorum 10. Haftada bırak dedi arada kaldım.
Tüp bebek dr um 10. Hafta bitince tamamen bırakabilirsin demişti. Hemşiresi de kesinlikle tamamen bırakma, yeni dr un azaltır belki ama bırak derse bırakma 10. Haftaya kadar devam et demişti..
Diğer Dr um azaltarak bırakalım demişti. Günde 3 tü sonra günde 2 alarak azaltarak bitirdik. Şükür sıkıntı olmadı.

Tüp bebek dr um 10. Hafta bitince tamamen bırakabilirsin demişti. Hemşiresi de kesinlikle tamamen bırakma, yeni dr un azaltır belki ama bırak derse bırakma 10. Haftaya kadar devam et demişti..
Diğer Dr um azaltarak bırakalım demişti. Günde 3 tü sonra günde 2 alarak azaltarak bitirdik. Şükür sıkıntı olmadı.
Ben de bugün 2 içtim. 10. Haftaya kdr 2 içip bırakayım bari bende olur heralde

Ben de bugün 2 içtim. 10. Haftaya kdr 2 içip bırakayım bari bende olur heralde
Herkesin hamileliği farklı. O yüzden ben direk bırak ya da bırakma diyemem. Sonuçta tüp bebek dr un söylediyse için rahat eder. İki dr başka konusunca can sıkıyor. Ben 10. Haftadan sonra tüp bebek dr yerine kendi dr um ne dediyse onu yaptım. 12. Haftaya kadar göbekten iğneler devam etti. Onu da 2 den 1 indirdik son 2 hafta

Kızlar çok az kahve leke geldi az önce proluton iğne vuruldum ne yapmalıyım başına gelen var mı?

Benım bir sorum olacak benim donus emrıyorum var iki ay once ikitane transfer oldu negatıf sonuc aldım gecen ay adet olunca gittim ve kist görünüyor emrıyoları rıske atmıyalım dediler ve bi takviye edicş bir ilaç verdı REDOSTIM diye bilaç 20 gündür kullanıyorum dun wc gittim peceteyle sıldım kalktım sıfonu cekmek için dondum peçetede pembe tırnak büyukluyunde leke sonra tekrar baktım peçetyle az bı sey daha geldı ben hastanıyorum zannetım ama daha bisey yok adetim ocak 6 valla kafam karıstı yumurtlama lekesımı anlamadım bide son transferden sonra gögüslerımde ve uç kısmında acı var benım gibi olan varsa cevaplaya bilirmı simdiden tesekkurler☺️☺️

Benım bir sorum olacak benim donus emrıyorum var iki ay once ikitane transfer oldu negatıf sonuc aldım gecen ay adet olunca gittim ve kist görünüyor emrıyoları rıske atmıyalım dediler ve bi takviye edicş bir ilaç verdı REDOSTIM diye bilaç 20 gündür kullanıyorum dun wc gittim peceteyle sıldım kalktım sıfonu cekmek için dondum peçetede pembe tırnak büyukluyunde leke sonra tekrar baktım peçetyle az bı sey daha geldı ben hastanıyorum zannetım ama daha bisey yok adetim ocak 6 valla kafam karıstı yumurtlama lekesımı anlamadım bide son transferden sonra gögüslerımde ve uç kısmında acı var benım gibi olan varsa cevaplaya bilirmı simdiden tesekkurler☺️☺️
ERKEN GEBELİK TESTİN VARSA YAPSAN CEVABINI BULACAKSIN BİZLEREDE HABER VER. :) YERLEŞMEDE OLABİLİR ADETTEN 3 GÜN ÖNCE BENİMDE LEKELENMEM OLDU. HAMİLELİK ÇIKMIŞTI.

X