2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok şükür canım iyiyim. Bugün kürtaj oldum 2 ay iyileşme süreci sonra da biraz daha dinlenirim muhtemelen çünkü zaten ara vermiştik kendiliğinden gebe kalmasaydım dinlenecektim bakalım sonra yine Allah nasip ederse tam gaz devam 🌸
Çok geçmiş olsun canım benim😔 inşallah tez zamanda sağlıklı bir gebelikle sağlıklı bebeğe kavuşursun 🤲🏻🤲🏻

Öncelikle geçmiş olsun canım😔bende olsam sabırsızlanırım daha once aynisi yaptım hemen pesinde ikinciyi,ama benim tüplerim olmadi için bekleyecek biseyim yoktu,senin eger dogal gebelik şansın varsa,bekle derim,bende cok duydum ki tüp bebek sonrası sansi artıyor ayni histerosalpingografi sonrasi gibi. Inşallah tez zamanda sağlıklı gebelikle bebisine kavuşursun 🤲🏻🤲🏻

Evet tüp bebekten sonra doğal gebelik olabiliyor. 2 ay dinlen istersen hem toparlanmış olursun. Olursa yine olur doğal gebelik. Ben geçen ay doğal gebelik oldu düşük yaptım kürtaj olmadığı için bu ay raporumun son kullanma ayı olduğu için başlayacağım. Yoksa bende 3 ay düşünmezdim. Ama hazır hissediyorsan kendini başlayabilirsin tabi.
Sağolun kızlar büyük ihtimal şubat ya da martta başlarım çok fazla bekleyecek tahammülüm kalmadı psikolojik olarak en azından 1 ay korunmasız geçiririm sonra başlarım büyük ihtimal insan o kadar kayıp verince bir an önce olsun istiyor bende sorun yok ama eşimin spermelerinde şekil bozukluğu var hep o yüzden tüp bebeğe yönelmiştik hayırlısı inşallah

Sağolun kızlar büyük ihtimal şubat ya da martta başlarım çok fazla bekleyecek tahammülüm kalmadı psikolojik olarak en azından 1 ay korunmasız geçiririm sonra başlarım büyük ihtimal insan o kadar kayıp verince bir an önce olsun istiyor bende sorun yok ama eşimin spermelerinde şekil bozukluğu var hep o yüzden tüp bebeğe yönelmiştik hayırlısı inşallah
BEKLEME SÜRESİNDE EŞİN İÇİN ORZAX OCEAN BALIK YAĞI 1200 MG OLAN VE ZİNCO TABLET KULLANMASINI ÖNEREBİLİRİM. SPERM KALİTESİNİ YÜKSELTİYOR BU TAKVİYE İLAÇLAR. SİGARA ALKOL ALIŞKANLIĞI VARSA DA BIRAKMASI LAZIM.

Çok teşekkür ederim kızlar🌸geriye 3 embriyom kalmıştı kalitelerini bilmiyorum ona göre genetiğe gidecek. Yoksa sil baştan genetik ayıklamalı tüp bebek yapacağız. Ama evet dinlenmek istiyorum zaten kafadan 2 ay yasak. Biraz da ben sürece başlamayı düşünmüyorum yazın tatilimi vs yaparım evimi tadilat yaptıracam onu halleder başlarım bakalım nasip 🤷
Bir güzel dinlen, kafanı toparla kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman başlarsın canım. Bakarsın tüp bebeğe gerek kalmadan yine doğal hamile kalırsın. Rabbim tekrardan sağlıklı bir şekilde nasip etsin inşallah canım

Selam kizlar cuma gunu transferim olacak , transfer oncesi hicbir ilac vermedi bana doktorum biraz neden diye merak ettim ama kendimi ona biraktim cunku sanirim yoruldum artik. Allah yardimcimiz olsun ne diyim , cekmeyen anlamiyor ama o bir gercek😁

Selam kizlar cuma gunu transferim olacak , transfer oncesi hicbir ilac vermedi bana doktorum biraz neden diye merak ettim ama kendimi ona biraktim cunku sanirim yoruldum artik. Allah yardimcimiz olsun ne diyim , cekmeyen anlamiyor ama o bir gercek😁
Doğal transfer olacaksındır bende ilkinde doğal olmuştum

Kızlar benim üc haftadır verdiğim kan testlerinde karaciğer enzimlerim yüksek çıkmış sadece vitaminleri kesti böyle bir durumla karşılaşan oldu mu korktum ya bebeğe zarar gelir mi diye

BEKLEME SÜRESİNDE EŞİN İÇİN ORZAX OCEAN BALIK YAĞI 1200 MG OLAN VE ZİNCO TABLET KULLANMASINI ÖNEREBİLİRİM. SPERM KALİTESİNİ YÜKSELTİYOR BU TAKVİYE İLAÇLAR. SİGARA ALKOL ALIŞKANLIĞI VARSA DA BIRAKMASI LAZIM.
Sigara alışkanlığı çok dazla maalesef sağlıklı da beslenmiyor takviyeleri dikkate alıcam canım çok sağol

Hanimlar iyi akşamlar bizde bebek düşünüyoruz klomen ve ınofolic kullandim bittikten sonra ovulasyon testi aldım denedim ancak ilk gunden beri çift çizgide koyu neden acaba fikri olan var mı

Eklentiler

• 20230107_234904.jpg
    20230107_234904.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 44
Amin,insallah😊
Ben aslinda biraz ani karar verdim,memorial dusuk amh durumlarinda cok agir ve cesitli ilaclar kullanmiyor.Gonalf 175-225 arasi.
Bana her tedavide ayni ilaclar kullaniliyordu ama mutlaka olgun yumurtam cikiyordu.
Herhalde yanlis tedavi dedim ve dr degistirdim,Ercan Bastu farkli farkli ilaclar kullandi her seferinde.Buyume hormonlari vs ama bende hic ise yaramadi bunlar ve olgun yumurta cikmadi.
Pozitifi yakaladigimiz denemede yine ayni ilac Gonalf 225 kullandm sadece.
Bunun disinda onceleri hic uzerinde durmadigim bol su icmek ve masajin da etkisi mutlaka olduguna inaniyorum.
Birde yabanci sitelerde Larginine nin yumurta kalitesine etkili oldugunu okudum cok.
Farkli olarak bir de onu kullandim.
Gerisi Allah'in takdiri sanirim😊
Merhaba nasıl bir mesaj bahsettiğiniz

Kızlar sayfa çok sessiz kalmış nerelerdesiniz ne yapıyorsunuz tedaviler nasıl gidiyor acaba

Sen açtın burayı senle bitti diyorsun sen naptın varmı bebiş yoksa tedavide misin
Yok canım bende durumlar aynı 2. Tedaviye başlmayı düşünüyorum salı günü gidip fiyat alıcam ve doktorumla görüşücem Mart'ta tekrardan başlamış olurum yüksek ihtimalle kendime verdiğim süre zarfında da hiçbir şey olmadığı için tekrar dan doktor yolları gözüktü Maalesef ki, sen naptın sende nasıl durumlar

X