2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Dayanılmaz olursa doktoruna sorarsın gerekirse serum alırsın mucizelerin seninle şükürler olsun. :)

Kızlar selam 22 kasım son adet tarihim 1 aralıkta histereskopi oldum ve hala adet olmadım göğüslerim şiş dokununca acıyo arada bi batma ve adet sancısı oluyo ama gebelik söz konusu olabilir mi yoksa operasyondan mı 11 gün geçti adetim

muhtelemelen keseyi görürsün. Kalp atışı erken daha. iğneyi 3 aya kadar kullandırıyorlar genelde.

Kızlar selam 22 kasım son adet tarihim 1 aralıkta histereskopi oldum ve hala adet olmadım göğüslerim şiş dokununca acıyo arada bi batma ve adet sancısı oluyo ama gebelik söz konusu olabilir mi yoksa operasyondan mı 11 gün geçti adetim

gebelik testin varsa yap bence. bende histereskopi oldum gecikme olmadı.

Progesteron tahlili yaptırmamı istemişlerdi benden. Kalp atışında iğneyi kesmişti proluton iğne verdi üç hafta.

Kızlar selam dondurulmuş transfer sonrası estrofemi bırakan var mı kaçıncı haftada bıraktınız? Ben 9. Haftadayım doktorum bırakabilirsin dedi tüp bebek doktorum 10. Haftada bırak dedi arada kaldım.
Bana da elindeki bitince bırakabilirsin dedi doktor, ama tüp bebek doktorum ilaçlara aynı şekilde devam biz ara ara sizi aricaz dedi ben tüp bebek doktorumu dinlemeyi düşünüyorum

Karından bakar canım eğer karından keseyi göremezsem diğer türlü öyle bakar. Kalp atışına da gün verebilir.
İğnelere ben devam ediyorum hala

Bana da elindeki bitince bırakabilirsin dedi doktor, ama tüp bebek doktorum ilaçlara aynı şekilde devam biz ara ara sizi aricaz dedi ben tüp bebek doktorumu dinlemeyi düşünüyorum
verdikleri kağıtta ayın kaçında bırak yazıyor benimkinde 11.01.2023 te hepsini bırakabilirsiniz yazıyor.

verdikleri kağıtta ayın kaçında bırak yazıyor benimkinde 11.01.2023 te hepsini bırakabilirsiniz yazıyor.
20 sinde duphaston ve estrofemi bırakabilirsiniz yazıyor. Prolutex iğne içinde kalp atışı alınca bırakabilirsiniz yazıyor ama tüp bebek doktorum iğneyi bıraktırmadı daha önce bir kayıp olduğu için progestan desteğini hemen kesmicez daha temkinli gidicez dedi. Kendi doktorum da estrofemi elinde ki bitince bırak dedi ama bugün merkezden ilaçlar aynı şekilde devam dediler. Ayın 11inde onlar seni arar, onlar aramasa bile arayıp bir sorarsın napayım bırakayım mı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…