2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar ya progestan fitili koyarken artık çok zorlanıyorum çok daralmış vajina girişi sizlerinde öyle mi inşallah ilacın faydası oluyordur

Ben de öncekinde evde düşük yapmıştım canım ağrısı çok zor oluyo gerçekten.. Ama geçince her şeye yeniden Bi umutla başlıyorsun Allah ım hepimize önce sağlık huzur ve bu süreçte güç versin gerisi gelecek eminim

Yok canım iç kanama vs olmaz korkma

Canım sen naptın? Hamişlik nasıl gidiyor, bir daha kontrolün ne zaman?

Kızlar ya progestan fitili koyarken artık çok zorlanıyorum çok daralmış vajina girişi sizlerinde öyle mi inşallah ilacın faydası oluyordur
Benim kullandım fitilin aparatı var,hic zorlanmadan,elimi bulaşmadan kolay uyguluyorum

Canım sen naptın? Hamişlik nasıl gidiyor, bir daha kontrolün ne zaman?
Benim hamişlik pek iyi gitmiyor geçen gittiğimde bebişin kalbinin yavaş attığını gebeliğin yavaş ilerlediğini söyledi doktor sağlıksız olabilir dedi haftaya Bi gidecem bakalım. Bi sonraki geldiğinde güçlü Bi kalp atışı duymam gerekiyo dedi doktorum ama pek umutlu konuşmadı umarım yanıltır bu bebek bizi dedi yani olumsuz olma durumunda kürtaj olacam malesef ama artık ne üzülüyorum ne canım sıkılıyor bomboş hissediyorum yapacak Bi şey yok malesef..

Allah büyüktür,sen olumlu düşün,dua et,inşallah cok güçlü bir kalp duyarsınız,inşallah bebiş seninle

Allah büyüktür,sen olumlu düşün,dua et,inşallah cok güçlü bir kalp duyarsınız,inşallah bebiş seninle
3 kez tüp bebek denedik hiç biri tutmadı. Hiç bir tedavi şekliyle gebe kalamadım hep kendiliğinden kalıyorum o da devam etmiyor 7 embriyodan geriye 2 tane kalmıştı bunda da sıkıntı olursa o 2 sini genetiğe gönderecez bakalım

Peki siz esinizle genetik tarama testi yaptiniz mi?

İlk gebeliğimde de kalbi sıkıntılıydı durmuştu aldılar 2. Ve 3. Kalp atışına yetişseydi belki onların kalbinde de sorun olacaktı bilemiyorum kalp atışına yetişmeden düştüler. bu 4. Bunda da kalp sıkıntılı. Eşim doğuştan kalbi sıkıntılı doğmuş bebekken ameliyat olmuş kalpten falan doktor bebekken ölür demiş çok badireler atlatmış o da kendine yoruyo olabilir mi var mı Bi fikriniz??

Benim en ufak kan pıhtılaşmam bile yok ona rağmen aspirin oksapar kullanıyorum deniyoruz her yolu bağışıklık sorunum da yok hani vücut kabul etmiyor atıyo diyelim ne bileyim spermde dna kırık oluyormuş Bi şeyler demişti doktor ondan da oluyormuş böyle düşükler baktı öyle Bi şey de yok

Ondan bilmiyorum,bir fikrim yok,ama bir genetik testi yapin derim,benimde kendiligimden gebe katıldığımda hep dis gebelikti,sonra kromozom bozukluğu dediler ,genetikte cok şükür sadece kan pıhtılaşma çıktı bende

Bu testlerin hepsini daha ilk gebelikte doktorum ne kadar bu ilk gebelik ilk gebelikte düşükler kalp durmaları olur dese de dinlemedim yok dedim bu testlerin hepsini ilkinde yaptırdım hiç Bi şey çıkmadı rahim filmim olmasına rağmen tüp bebeğe başlamadan histereskopi bile yaptı doktorum rahimde ne bir perde ne myom kist darlık hiç Bi şey yok geri çıktım dedi bebeğin yaşabileceği o kadar güzel Bi alan var ki dedi. Ya hatta ultrason muayenesinin birimde rahim duvarımın fotosunu çekip paylaşmıştı o kadar düzgün ki tam kitaplardaki gibi diye.. Napacaz bilemiyorum

Yaaa inşallah herşey yolunda gider ve sağsalim kavuşursunuz. Acaba birde farklı bir doktora mı muayene olsan. Rabbimden ümit kesilmez, dün tiktokta bir tane videoya denk geldim kadın hamile doktora gidiyorlar kese ve kalp atışı gözükmüyor doktor bir kaç saat sonra tekrar bakmak istiyor ve ikinci bakışlarında hem bebeği hem kalp atışını duyuyolar bol bol dua et kuzum inşallah hayırlısıyla senle olur miniğin

Canım eşin genetik olarak bakildimi
Bu bebek insalh sağlıkla devam eder ama baktın olmadı kesinlikle genetik kromozom olarak incelet devlette yapmıyorlar özel olarak yaptircaksin bunu
Senin zaten gebe kalmanda sorun yok sorun devam.etmmemesi esinede kesinlikle bakilmali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…