2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaptırdık hiç Bi sorun çıkmadı genetik kromozom pıhtılaşma ne varsa yaptırdık yaptırdım. Histereskopi yaptırdım rahimde sorun var mı diye hepsi tertemiz çıktı
Canım bende ve eşimde sorun yok ama.benimde gebeliklerim devam etmiyo NGS ve pgt yaptırdım tüp bebekte megersem biz sağlıklı olsakta bebekler sıkıntıliymis sağlıklı embriyo bulduk insalh trasferde nasip olur

İlk gebeliğimde de kalbi sıkıntılıydı durmuştu aldılar 2. Ve 3. Kalp atışına yetişseydi belki onların kalbinde de sorun olacaktı bilemiyorum kalp atışına yetişmeden düştüler. bu 4. Bunda da kalp sıkıntılı. Eşim doğuştan kalbi sıkıntılı doğmuş bebekken ameliyat olmuş kalpten falan doktor bebekken ölür demiş çok badireler atlatmış o da kendine yoruyo olabilir mi var mı Bi fikriniz??
Bu konuyu doktorunuza bahsettiniz mi? Belki bunla ilgili bir araştırma yöntemi falan vardır eğer ilgisi varsa

Eklentiler

• 339BBDB7-591F-4F52-9B62-4CDE947FB7CC.jpeg
    339BBDB7-591F-4F52-9B62-4CDE947FB7CC.jpeg
    119,4 KB · Görüntüleme: 28
İlk gebeliğimde de kalbi sıkıntılıydı durmuştu aldılar 2. Ve 3. Kalp atışına yetişseydi belki onların kalbinde de sorun olacaktı bilemiyorum kalp atışına yetişmeden düştüler. bu 4. Bunda da kalp sıkıntılı. Eşim doğuştan kalbi sıkıntılı doğmuş bebekken ameliyat olmuş kalpten falan doktor bebekken ölür demiş çok badireler atlatmış o da kendine yoruyo olabilir mi var mı Bi fikriniz??
Canım embriyoya biyopsi yaptırdınız mı hiç transfer öncesi genetik tarama için?

İyi akşamlar kızlar benim acayip şekilde midem bulanıyor bu hafta özellikle bugün kafamı kaldıramıyorum yanımda kovayla yatıyorum napsam geçer yada biraz olsun hafifler

İyi akşamlar kızlar benim acayip şekilde midem bulanıyor bu hafta özellikle bugün kafamı kaldıramıyorum yanımda kovayla yatıyorum napsam geçer yada biraz olsun hafifler
Ben bastırmak için ara ara Çubuk kraker, leblebi yiyordum, mide yanması için de süt iyi geliyordu. Gruptaki arkadaşlara dr ları mide bulantısı için ilaç vermişti. Dr una sorsan iyi olur. Sürekli kusmak bebeği etkilemez ama senin kasıklarda ağrı yapabilir.

Ben bastırmak için ara ara Çubuk kraker, leblebi yiyordum, mide yanması için de süt iyi geliyordu. Gruptaki arkadaşlara dr ları mide bulantısı için ilaç vermişti. Dr una sorsan iyi olur. Sürekli kusmak bebeği etkilemez ama senin kasıklarda ağrı yapabilir.
Çubuk kraker de fayda etmiyor su içsem istirfa ediyorum bugün böyle oldu olmadı yarın doktorumu bir ariyim resmen hastalıklı gibi oldum bugün yataktan çıkamıyorum

Çubuk kraker de fayda etmiyor su içsem istirfa ediyorum bugün böyle oldu olmadı yarın doktorumu bir ariyim resmen hastalıklı gibi oldum bugün yataktan çıkamıyorum
Ay bende ayniydim kraker leblebi hiç fayda etmedi su bile içsem çıkardım sukurr bu hafta biraz daha iyiyim en azından yemek yedim ama et tavuk balık görmek bile istemiyorum ☹️

Kızlar benim boş gebelik olduğunu öğrendim bugün düşük yaptıktan sonra 2. Ye deneyenler var mı aranız da süreç nasıl ilerliyor?

Ay bende ayniydim kraker leblebi hiç fayda etmedi su bile içsem çıkardım sukurr bu hafta biraz daha iyiyim en azından yemek yedim ama et tavuk balık görmek bile istemiyorum ☹️
Ben bugün öyleyim kafamı kaldıramıyorum açlıktan midem ağrıyor artık. İstirfa etmeyi de geçtim de bebişler susuz falan kalır bişey olur diye korkuyorum. Başucuma yoğurt kovası koydum sadece wc için kalkıyorum o derece kötü geçiyor bugün

Kızlar benim boş gebelik olduğunu öğrendim bugün düşük yaptıktan sonra 2. Ye deneyenler var mı aranız da süreç nasıl ilerliyor?
Yaaa böyle bir durumda ne denir bilmiyorum ki. Çok geçmiş olsun, Rabbim hayırlısıyla tekrar nasip etsin inşallah. Ben 28 temmuzda düşük yaptım Eylül de histeroskopi oldum 30 kasım da tekrar transfer oldum, belki histeroskopi olmasaydım daha önce de transfer olabilir

Ayy canım cok geçmiş olsun,cok üzüldüm,halbuki degerlerin cok güzeldi,kesin mi?acaba daha küçük mu?ben bir forumda okumustum kadinin biri yazmisti once kese bos dediler,kurtaj olucaktı,8haftada bir bakmislar bebek var,inşallah tez zamanda sağlıklı bebislerin olur🤲🏻🤲🏻benim bildiğim 3 ay rahimi dinlendiriyorlar.

Çok üzüldüm çok zor 🥺 kendiliğinden düşük yaparsan doktoruna ve senin durumuna bağlı öncelikle tabiki ama hiç beklemeden hemen başlayabilir tekrar yeni Bi tüp bebeğe.. Ama kürtaj olman gerekirse mutlaka beklemeni önerecektir en azından 2 adet dönemi 😢

Ayy canım cok geçmiş olsun,cok üzüldüm,halbuki degerlerin cok güzeldi,kesin mi?acaba daha küçük mu?ben bir forumda okumustum kadinin biri yazmisti once kese bos dediler,kurtaj olucaktı,8haftada bir bakmislar bebek var,inşallah tez zamanda sağlıklı bebislerin olur🤲🏻🤲🏻benim bildiğim 3 ay rahimi dinlendiriyorlar.
Doktor 3 ay demedi canım ocakta transfer yaparız hsg de bir sorun çıkmazsa dedi kürtaj olmayacağım düşer dedi boş kese çok büyük değil zaten kesen dedi ilaçları bıraktırdı

Çok üzüldüm çok zor 🥺 kendiliğinden düşük yaparsan doktoruna ve senin durumuna bağlı öncelikle tabiki ama hiç beklemeden hemen başlayabilir tekrar yeni Bi tüp bebeğe.. Ama kürtaj olman gerekirse mutlaka beklemeni önerecektir en azından 2 adet dönemi 😢
Kürtaj değil canım kese zaten gelişmediği için büyümemiş içi de boş kalmış kese görüntüsü 5 hafta 4 günlük küçük kalmış o yüzden ilaçları bırak 10 gün içinde regliyle atacaksın dedi

Günaydın kizceler gece kan verdim 542 den 1000 e çıkmış HCG benim biraz moralim bozuldu tam iki kat artmadı diye ama doktorum iyi olduğunu söyledi kan verme daha dedi 10 gün sonra muayene ye git dedi uzun degilmi 10 gün ya 😕bide 10 gün sonra gidince hem kese hem bebek hem de kalp atışı hepsi bir arada görülür mü sizce gerçekten zaman geçmiyor artık ya 😕

X