2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

BENDE MAYIS AYINDA TRANSFER OLMUŞTUM SENİ TANIYORUM AMA O ZAMANDA 2 YE BÖLÜNDÜĞÜNÜ HATIRLAYAMADIM. HAYIRLISI OLSUN GÖNLÜNE GÖRE OLMUŞ. SENİ NASIL KINAYAYIMKİ BENİMDE BAŞIMA GELSİN. :) SEN DE VALLA :)
O zaman da süpriz kese görmüştük ama kalp atışını göremeden kaybetmiştim hatta o zaman vajinal ultrasonda görmüştük bu sefer karından gördük inşallah kalp atışını da duyarım. Rabbim en kısa zamanda sana ve diğer isteyen arkadaşlara da nasip etsin inşallah bu yola girmeyen kimse bizleri anlayamaz. Rabbim en kısa zamanda gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Kızlar bu hafta hesaplamaları yaparken mesela 4+4 ya hafta tamamlanınca 4+7 mi deniliyor 5+0 mi

Hersey yolunda hep mutlulukla ilerlesin amin insallah bizede nasip olcak insallah. Kesinlikle 1 gr anlamazlar siradan bir durum gibi ne yaşadığımızı bile merak etmeyen insanlar var etrafimda. Allah herkesin kalbine gore versin derler ya aynen oyle bu durum. Allahim evlat sahibi olmaya benim gibilere nasip etsin insallah. 5 aydaki transfer arkadasimiz mrs. Ipek yarin dogum yapacak zaman ne cabuk geçiyor. Sira sende canim yola ciktin

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah, sağlıcakla kavuştursun yavrusuna. Aynen öyle hiç bir şekilde anlamazlar, şöyle diyim eşimin kuzeni hamile kalınca doğuma kadar her yerden bizi engellemişti gözümüz değer çocuğuna bişey olur diye düşündü galiba bu bizim çok zorumuza gitmişti

Merhaba. Ben 4 kez opu oldum bu kadar yumurta çıkmadı. 4 embriyo oldu 2si transfer oldu. Önemli olan sayı değil kalite. Yumurta kalitesi için beslenme çok çok önemli sigaradan uzak durun naçizane tavsiyem

Kızlar merhaba transferimin 5.günü bugün. 5.gün embriyosu ngs’li 2 embriyo transfer edilmişti 16 aralıkta. Dün test yapmıştm bembeyazdı negatifti. 1 saat önce yaptım bu şekilde çıktı var değil mii hemen çıktı 2.çizgi

Eklentiler

• 1FAACAC7-7E83-4667-97DA-520A94D3A0AE.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 52
vaarrr canım maşallah cok guzel net cıkmıs

Gunaydin Merhaba kizlar ben 22 kasimda transfer oldum bugun 6+5 deyim cok kucuk belli belirsiz pembemsi kucuk pihti gibi akintim olmus birsey olurmu bugun ilk ultram var insallah kalp atisini duyarim

Gunaydin Merhaba kizlar ben 22 kasimda transfer oldum bugun 6+5 deyim cok kucuk belli belirsiz pembemsi kucuk pihti gibi akintim olmus birsey olurmu bugun ilk ultram var insallah kalp atisini duyarim
Yerleşme kanaması olabiliyor, pembe ya da kahverengi olması iyi, kırmızı ve cok olunca tehlikeli oluyormuş. kendini yorma cok ayakta kalmamalısın. Zaten bugün randevu varmış, sorun olmayacaktır inşallah hayırlı olsun

Var vargözün aydın sağlıklı illerlesin inşallah

Kızlar benim bebişlerim doğdular sağlıkları çok iyi şükürler olsun. Küçük oldukları için küveze aldılar bi süre kalacaklarmış ama iyiler. Darısı başınıza olsun
Yaaa kuzum benim maşallah bebislerin bahtı güzel olsun adlarıyla büyüsün inşallah darısı burada bütün bekleyenlere inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…