2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar benim bebişlerim doğdular sağlıkları çok iyi şükürler olsun. Küçük oldukları için küveze aldılar bi süre kalacaklarmış ama iyiler. Darısı başınıza olsun
ah canımm, hayırlı olsunn Rabbım analı babalı buyutsun ınsallahh,
olsun kuvezde hem toparlarlar kendılerını evlerıne oyle gelırler, Rabbım saglıkla kavustursun .
amiinnnn

Kızlar doktorum cuma günü tekrar kan istedi ama ben artışı görmek için dün gece de yaptırdım 542 çıktı 3. Kan değerim yükseliyor inşallah sağlıkla ilerler

Amin saglikla alsin almistir bile belki kucagina şuan cok üzücü kirici bir durum olmuş sende soyleme onlara duyunca şaşırsınlar. Benimde gorumcem 4 aylik olmuş biz dedik cok kilo aldin yada hamilemisin diye. Oyle ogrendik. Simdi oda dogum yapacak umrumda degil. Mecburen gormeye giderim sadece. Bugun düşük kanamam basladi agridan eve geldim. 2 gun once kaynanamda gordum gorimceleri hic sormadilar bile nasilsin iyimisin diye. Allah büyük diyorum benim de mutlu çocuklu oldugum zaman nasip edecek insallah. Simdi sen bu guzel durumunla enerjin tavan olsun cok mutlu ol bu guzel gunler senin

Kızlar benim bebişlerim doğdular sağlıkları çok iyi şükürler olsun. Küçük oldukları için küveze aldılar bi süre kalacaklarmış ama iyiler. Darısı başınıza olsun
Maşallah aklımdaydın şükürler olsun simdi anne oldun bu guzel hayatina hoşgeldin saglikla huzurla büyüsünler. Aminnn allah razi olsun insallah rabbim arkadasimizin duasini duyuyorsun sira bizde bizide ön siraya almani rica ediyoruz

İnşallah sağlıkla kavuşmuştur minik mucizesi e. Bize de aynı şekilde düşük yaptığım da bir geçmiş olsun bile demediler, ben de o doğum yapınca hayırlı olsun demedim ama daha sonra bebeği rahatsızlanmış geçmiş olsun diye yazdım o kadar. Yok ya söylemem demek ki kendileri kötü bakıyor ki öyle düşünebiliyor, eşim dışında şu an sadece sizler biliyorsunuz o yeter. Bizim ki yine eşimin kuzeni senin ki görümcenmiş o daha ağır gelir insana, böyle bir şey olsa heralde eşim bir daha dönüp bakmaz kardeşine. Amin inşallah canım, Rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin inşallah. O düşük ağrısı çok zor 1 hafta neler çektim, Rabbim yardımcın olsun inşallah

Canım çok teşekkür ederim darısı başına inşallah bir ikiz de senin olur

Esim soylememesine takilmadi bile. Soylenmez zaten diyolar erkenden dusuk bir sorun olursa aciklama yapmamak icin. Bir hafta sonra dogum günüydü cagirdi kocasi. Hefiye bekliyor tabi hamile oldugunuda ogrendik ya. Alacaktim birsey transfere hazırlanıyordum sonra dedim bosver seni insan yerine koyup soyledimi dedim kendime. Almadim pastayi yedik geldik sinirliydi , esimede birsey demedim ailesinin birşey lerini soyleyince oda bikti sen benim aileme isinamadin falan diyor arada kalmasin diye demefim. Sonra gidip soyluyo neden boyle davrandiniz? Gerek yok herkes evinde mutlu olsun. Agridan 1 saat durabildim ısyerinde zor valla. Rabbim bu çektiklerimizin mukafatini verecek inaniyorum.

Ben dedım canım tutucak diye kaliteside guzeldi valla ngsliler tutmuyor diye sayfaya girmiyodum su an bu habere cok sevındım

Ben dedım canım tutucak diye kaliteside guzeldi valla ngsliler tutmuyor diye sayfaya girmiyodum su an bu habere cok sevındım
Ay canm tam sevinemesemde yinese yüzüm güldü en azından diğer transferim gibi olacak diye çok korkuyorum. Umarım değerlerm güzel artar problemsiz ilerler hamilelğim doğuma kadar

Kızlar bugün ikinci kontrolümüz vardi gecen çarşamba 6+1dik kese gördük ve kalbi duyduk çok şükür,bugün biraz daha büyüdük 7+1,1cm boyumuz oldu,ve 1,5gr ağırlığı inşallah sağlıklı kucagimiza alirizRabbim tüm isteyenlere ,bekleyenlere nasip etsinbu arada oksapar doğuma kadar kullanacağım icin bugün dr rapor çıkardı ve sağlık ocağına kayıtlı olduk

El değil ama sonuçta kardeşi. O ağrı çok kötü ya birde genelde hep aynı saatlerde geliyor

El değil ama sonuçta kardeşi. O ağrı çok kötü ya birde genelde hep aynı saatlerde geliyor
Olursa kardeşin anan baban sana iyi olur senin iyiligini ister senin icin üzülür. Kardesi hasta olinca ararlar ben el kiziyim. Esim bana iyi olsunda gerisi ayrinti sadece. Doktor kist ve miyomun var dedi kucuk ama regli olunca agrin olursa gel dedi. Simdi esim gelecek isten gitsemmi ? Ic kanamaya neden olurmu ? O muayeneyi olmaktanda cok sıkıldım hoc istemiyorum

O konularda pek bilgim yok kuzum yani iç kanamayla. İstersen git hem için rahat eder, hem muayene olmuş olursun

Genelde reglin 2. Günü ilaç vs başlıyorlar. Ağrın yoksa yarın gitsen daha iyi olur. Eşler de yıpranır bu süreçte. Biz iğneler ilaçlar ameliyatlar,, geçiriyoruz ama onlar da çok etkileniyorlar. Ümitle bekliyorlar, halimize de üzülüyorlar. Rabbim size de hayırla sağlıkla evlatlar nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…