2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kese 11 mm şuanda ama bu sefer karından baktı. Bi öncekinde vajinal bakmıştı. Bebekte 8 mm. Artık batı unut dedi bebeğe göre haftasını konuşacaz dedi 6 haftalık dedi
Canım belirtilerin var mı benim sanki bir gün belirtim okuyor bir gün bütün belirtiler gidiyor göğüslerim sadece şiş arada şurada açıyor ama hiç ağrı uzun süreli devam etmiyor ara da bi kaşık ağrım oluyor geçiyor mide bulantım bir gün var bir gün yok senin durumlar nasıl acaba benim de yarin 6. Haftam 6+0 yarin inşallah

Kese 11 mm şuanda ama bu sefer karından baktı. Bi öncekinde vajinal bakmıştı. Bebekte 8 mm. Artık batı unut dedi bebeğe göre haftasını konuşacaz dedi 6 haftalık dedi
Benim de geçen gün kese 10 mmdi ama bebeği söylemedi çok küçüktü sanırım. Karından baktı bana da alttan bakmaz heralde artık. Kalp atışına bakmışmıydınız?

Gecen hafta 71 175 bugunde 437 cikti beta bu rakamla daha erken tabi. Persembe gecesi 175 bugun 437 cikti yukselis nasıl sence canim ?
Ben bu yükselişten pek anlamıyorum biri diyo %60 olsa yeter biri diyo 2 güne 1 baktırınca 2 katı olması lazım benim önceki gebeliğimde 2 güne 1 verdiğim testte 3 katından fazla artış olmuştu ama ertesi güne düşük yapmıştım bu çok değişken Bi şey galiba

Hiç ama hiç belirtim yok sıfır. Göğüslerim bile hassas değil o yüzden dün de ağrım olup kahverengi akıntı gelince korktum gittim doktora

Hiç ama hiç belirtim yok sıfır. Göğüslerim bile hassas değil o yüzden dün de ağrım olup kahverengi akıntı gelince korktum gittim doktora
Ben de endişeleniyorum ister istemez günler geçmiyor daha kalp atışı için 10 gün var erken de girmek istemiyorum görünmez diye kendi kendime kuruyorum işte canım bende lekelenme de olmadı hayırlısı bakalım seninse dona çok sevindim ama sağlıkla kesen büyük görmüşsün için rahat etmiştir

Bi nebze rahatladım tabi ama ilk gebeliğimde bebişin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım. Haliyle endişelerim hala çok fazla

Bi nebze rahatladım tabi ama ilk gebeliğimde bebişin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım. Haliyle endişelerim hala çok fazla
Hatırlatmak gibi olmasın canım o kaç haftalıktı ? Benim de 16. Hafta da kalbi durmuştu bundan önce ki gebeliğimin Allah tekrar o günleri yaşatmasın sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizin inşallah

9 haftalıktı. Seninki büyükmüş çok üzüldüm yaşatmasın inşallah amin

Doktor yuzde 60 gibi hesapladı gayet iyi dedi yukselise. 1 hafta sonrasina gebe bölüme randevu al dedi. Lekede kesildi. Allah büyük bugünü atlattik. Insallah sevincimiz devami gelicek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…