2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah canım 3. Gün embiriyosu 2 tane transfer edildi ve 8. Günüm bugün
E tamam o zaman daha erken canımm dur bakalım 1-2 gün daha bekle.. benim 5. Gün embriyosuydu 2 tane ve 7. Gün çıktı ilk defa silik bi şekilde.. belki senin de anca çıkıcaktır, lütfen üzülme daha erken bence

Günaydın kizceler transfer sonrası 7.gundeyim 7 Aralık ta beşinci gün embriyosu çift transfer oldum 17 Aralık kan testi günüm evde yaptığım testler de koyulaşma varmı sizce yaa

Eklentiler

• IMG_20221214_084527.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20221214_084500.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20221214_084201.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 54
Günaydın kizceler transfer sonrası 7.gundeyim 7 Aralık ta beşinci gün embriyosu çift transfer oldum 17 Aralık kan testi günüm evde yaptığım testler de koyulaşma varmı sizce yaa
Gözün aydın canım sağlıklı ilerleyesin inşallah
Gelsin bebisler

Ya kizlar ben bu sabah sanirim 1 yerine 2 fitil kullandim. Unuttum aldigimi sonra yine aldim. Yani tam emin de degilim ama galiba öyle oldu. Bisey olmaz degil mi

Ahh bilmezz miyimmm mutlulugunuuu daim olsunn insallah canim saglikla ilerlesin bebislerimizz cok güzel bir maceranin basindayiz allahim sonunu da göstersin sag salim amiinn
Amin kuzum İnşallah zaten bizler o bebisleri kucağımıza alınca ciyak ciyak ağlayınca kucağımızda derin bir oh cekecez heralde

Ya kizlar ben bu sabah sanirim 1 yerine 2 fitil kullandim. Unuttum aldigimi sonra yine aldim. Yani tam emin de degilim ama galiba öyle oldu. Bisey olmaz degil mi
Korkma sorun olmaz, fitil i ben günde 3 defa 2 şer 200mg kullandım. Yine de hemşire numarası vardır, arayıp danışmanda fayda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…