2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar ya benim bugun rahime birden bıçak saplanır gibi ağrım oldu nefesim kesildi sandım bebiş tutunuyor diye oluyordur dimi normaldir inşallah böyle olanlar oldu mu
Bende oldu canim, hapsurdugumda olmustu, ama nasil bir bicak sanki böyle boylu boyunca alt tarimi kestiler o sekilde canim acidi bagirdim ilk kez yasadim öyle bi aci.. bi daha olmadi cok sükür öyle kötü

Kızlar,bugun doktorum kontrolüm vardı,bebeğimle tanıştık keseyi gördük kalp atışları duyduk,6+1iz çok şükür herşey yolunda haftaya tekrar kontrolümüz varAllah'ım bu duyguları herkese tatmaya nasip etsin,kimsenin kucağı boş bırakmasın âmin

Amiinn canimm gözünüz aydiiin saglikla büyüt bebegini insallah karnindaa ve kavuss insallah mutlulugunu düsünebiliyorum harika bir duyguu cok sevindim ben de 6+1 de gidicem kontrole canim merak ediyorum bakalim ben de o gün duyabilir miyim diye, demek ki ihtimal var suan 4+6 yim. Beta degerlerin nasildi canim?

Bende oldu canim, hapsurdugumda olmustu, ama nasil bir bicak sanki böyle boylu boyunca alt tarimi kestiler o sekilde canim acidi bagirdim ilk kez yasadim öyle bi aci.. bi daha olmadi cok sükür öyle kötü
Aynen kuzum bende tam ayağa kalkacakken oldu bende bağırdım inşallah sımsıkı tutunduğu için olmuştur bebisler

Amin canim inşallah,sende duyarsin canim inan ki koridorda beklerken kendi kalp atislarim kulaklarımda duyuyordum güm güm atıyordu girene kadar heyecandan ölücem sandımbugun herhangi bir kan vermedim 12günü 468di 14gunu 1148di

Tahmin edebiliyorum canim vok tatli heyecanlar allahim devamini yasatsin aminn benim de 10. gün 197 13. gün 537 idi. Bakalim insallah hayirlisi

Çoook sevindim öncelikle sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim bata göre mi 6 haftalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…