2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Daha kadın doğumcuma gitmedim canım oksaparı tüp bebek doktorum verdi . Acaba pazartesi devlette gidip kadın doğumcuya yazdırsam mı ki. Pıhtılaşma var mıydı peki sende?

Daha kadın doğumcuma gitmedim canım oksaparı tüp bebek doktorum verdi . Acaba pazartesi devlette gidip kadın doğumcuya yazdırsam mı ki. Pıhtılaşma var mıydı peki sende?
Yok canım bu arada pıhtılaşma testi yaptırmıştım. Benim tüp bebek doktorum la kadın doğumcum aynı yazdırabilirsin orda. Ama kendi doktorun rapor çıkarsın sana sürekli gidip yazdırmana gerek kalmasın

Ben doğumdan bir ay sonraya kadar kullanmıştım clexane

Benim tüp bebek doktorum farklı kadın doğumcum farklı ama 2 hastane yan yana tüm sürecimi 2 doktorum da beraber yürüttü olmadı devlette kadın doğumcuya yazdırayım randevuma gidince de kendi doktoruma da konuşurum raporu

Progestan hapı sağlık ocağı yazdı. Bir defada 3 tane yazabiliyor. Süresi bitince yine yazdır.Ben öyle aldım. Oksapar 0.4 mg da kadın doğumcu dr gördü. Kullanmamı istedi dedim, sağlık ocağındaki dr a onu da yazdı. Eczanem de karşıladığını söyledi aldım. Sen uzun süre kullanacaksan kadın doğumcu rapor çıkarabilir. 1 kutu için sağlık ocağına gittim, sürekli oksapar yazdırmadım.

Tamam canım gece pembe bir lekelenme oldu çok korkuyorum şuan
Endişelenme canım içini ferah tut doktorum bana 5. Haftadan itibaren lekelenmeler başlayabilir demişti demek ki ön gördükleri bir şey bugün zaten doktora gideceksin inşallah hiçbir sorun yok sen olumlu düşün stres yapma

Sağol canım benim haber vericem çıkınca

Pazartesi o zaman bir sağlık ocağına gideyim hem zaten tekrar kan vericem olmadı sağlık ocağında yazdırırım

U Umayumayy canim tekrar kan vermeni doktorun mu istedi? Türkiyede bunu seviyorum isi garantiye almak icin tekrar istiyorlar. Burds hic yok öyle bisey.. simdi 2 hafta yüregim agzimda beklicem. Gebelik testlerinden de takip edebilir miyim bilmiyorum.. zaten kan testi yaptirmak da dünyanin parasi burda..

U Umayumayy bir de su kasık ağrısı, her zaman olmuyor gelip gelip geçiyor. Bazen hiç birşeyim yok gibi oluyorum. Sende nasıl oluyor canım?

Evet canım doktorum istedi pazartesi tekrar kan vericem. Pazar tatil olduğu için pazartesi istedi sanırım

Mrb kızlar çarşamba günü dondurulmuş 5.gun çift embriyo transferi oldum bugün 3.gunum ilk günden beri dis ağrısı çekiyorum ne yaptıysam fayda etmedi halim perişan yani inşallah zarar olmaz minnoslara bide hiç bir şey hissetmiyorum normal mi bu benim 3.transferim ilk ikisi kimyasal gebelik olmuştu inşallah bu sefer sağlıklı ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…