2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

En iyisi aslında bizim de mecburi biliyorlar eşimin izin problemi olduğu için bazen kontrole babalarımdan hangisi müsaitse onlar götürdüğü için mecbur biliyolar

Yaş kaç canım. 32 yaşımdayım aşılama ve tüp bebek başarısızlığı var ama yok çift koymuyorlar özel yer olmasına rağmen. Çıldırıcam
34 yaşındayım canım ama 30da olsam çift koyardı benim Dr. O gün kaç tane dizi oyuncusu gördüm orda boşa ünlülerin falan yaşa bakmadan hep ikizleri olmuyor dedim

Ben 2 yillik evlilikte 2 dusuk 3 tup bebek ustune babamin abimin saglik sorunu. Yas 39 diye kendimi yordum ama pes etmedim. Seninde pes etmeye hakkin yok. Dışarda mutlulugu haketmeyen cok insan var ama yapacak birsey yok allahin takdiri. Saglikla gelsin yeterki lutfen üzülme.

Mrb kizlar yardim lutfen. Pztsi opu olacak. Ilaclarim disinda baska birsey soylenmedi. Makyaj, parfum, dus jeli kullanilmayacak gibi seyler okumustum. Dikkat etmem gereken seyleri ozet gecebilir misiniz. Bir de bugun Endol hap verildi, o nasil hap midem mahvoldu Offf, herkese kolayliklar diliyorum.

Bu işlemlerin taze ve dondurulmuş fark etmeden uygulandığını biliyorum ama sen yine de doktoruna danış. Benimki dondurulmuş embriyo transferiydi ve sadece embriyoglue uygulandı diğer lenfosit aşısını yada bağışıklığı güçlendiren serumları bu gruptaki başka arkadaşlardan duydum. Opudan sonra iki adet dönemi bekledikten sonra işlem gerçekleşmişti bende, Sende de bu sefer öyle olacak sanırım. Güzel sonuçlarını bekliyoruz.

Merhaba Öncelikle hayırlı olsun tedavin canım, inşallah güzel haberler alırız
Bana hastane opu sabahı sade su ile duş almamı, şampuan, deodarant vs kullanmamı söylediler. Sanırım içerisindeki kimyasallarla alakalı. Onun dışında yapabileceğin bir şey yok sanıyorum

Evet bu adetle değil diğer adetle gidecem. Doktorum bu ay dinlen de diğer adetle gel ama bakalım bi belki o adetle de başlamayabilirim transfere dedi. Sordum ne yapabiliriz diye ekstra bi şey yapmak istemediğini söyledi ama yine de geldiğinde detaylı konuşalım dedi aklında bi şey var herhalde belki diğer adetle de başlamayabilirim dediğine göre çok teşekkür ederim

Bu konuyu defalarca okudum kulupte ama bana hicbirsey demediler nedense. Sadece ilac, iliski durumu ve aclik konusunu soylediler. Tsk ederim cvbiniz icin, ben de oyle yapayim. Ayrica sizi de tebrik ederim, saglikla ve kolaylikla gelsin

Gece 12 den sonra yeme içme yok. Takı toka vs yok. Yanında ped bulundur. Rahat şeyler giyin hatta bence eşin de rahat giyinsin

Bu konuyu defalarca okudum kulupte ama bana hicbirsey demediler nedense. Sadece ilac, iliski durumu ve aclik konusunu soylediler. Tsk ederim cvbiniz icin, ben de oyle yapayim. Ayrica sizi de tebrik ederim, saglikla ve kolaylikla gelsin
Benim de ilk denememde farklı bir hastanedeydim hiç böyle şeyler söylememişlerdi bana da. İkinci denememdeki hastanem söyledi, değişiyor demek ki
Çok teşekkür ederim, inşallah senden de güzel haberler alırız

Kızlar karnımda kramp girer gibi, gaz ağrısı gibi değişik bir ağrı var
İlk haftalarda benim de öyleydi, pozitif görmeden önce de sürekli gaz ve kasık ağrısı hala da geçmedi ama alıştım sanırım. Karnımda minnak patlamalar gibi oluyor. Normal

Canım kızlar, mayısta benim tüp bebek tedavim negatif olmuştu hatırlarsınız. Hiç kşmyasal falan da olmadı direkt negatif ilacı bırakıp 4-5 gün sonra regl de olmuştum. Bu ay 5.gün gecikmedeyim. Tedavi sonrası gecikme yaşanması genel bir durum mu??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…