2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

O sana hastalıklı gibi davrananların zihniyeti kalbi hastalıklı son derece sağlıklı olsakta olmayınca olmuyo işte ne doktorlarımızın ne de bizlerin elinde sihirli bi değnek yok napalım yani hayata mı küselim o çocuğa değer vermeyen dediğin kişilerin ilerde evlatları da onlara değer vermeyecek.. Ama bizlerin öyle olmayacak bu mücadelenin sonunda yüzümüz güleceği gibi evlatlarımız bize bizim en az onlara kıymet verdiğimiz gibi kıymet verecekler yüreğini ferah tut

Genelde yoğunluktan dolayı sezeryana yönlendiriyorlar kolaylarına geliyor.normal doğumun günü saati belli değil kim uğraşacak.birde tüp bebek doktorları çok yoğun olduğu için tercih etmiyor normal doğumu.onla alakalı olduğunu düşünüyorum

İnşallah canım benim. İnşallah rabbim sesimizi duysun inşallah. Hiç halim dermanım kalmadı. O kadar ilaç emek stres her şey boşa gitti. Şimdi yine başa saracağız.
Sosyal medyamı bile kapattım. Kimseyi görmek duymak istemiyorum. Kendimi eve kapattım
Kendimden çok eşime üzülüyorum. Benim yüzümden onunda hayatı maaf oldu. 39 yaşında evlat diye üzülüyor ama benim yüzümden o da böyle kaldı

Senin yüzünden benim yüzümden diye bi şey yok çıkar bu düşünceyi kafandan. Oluyorsa da ikinizin olmuyorsa da ikinizin.. Bu transferde olmadıysa demek ki henüz ikiniz içinde zamanı değil. Tek taraflı düşünme lütfen Allah sağlıklı evlat nasip etsin bak göreceksin en kısa zamanda olacak

Kızlaaarrr ben yine elendim koca bir negatifi gördüm ben bu işin kurdu olmuşum gerçekten öncesinde anlıyorum hayırlısı olsun inşallah bi sonrakinde olur
İkinci negatiften sonra doktorun acaba ek uygulamalara başvurabilir mi? Embriyoglue ve lenfosit aşısı gibi transfer aşamasında kullandıkları uygulamaları bir sormanı öneririm. Benim transferimde embriyoglue uygulanmıştı ve olumlu etki ettiğini düşünüyorum. Bir de artık bence 2 embriyo koyar. Hakkında hayırlısı olsun tez zamanda seni bulsun bebişlerin.

Çok Teşekkür ederim inşallah tavsiyelerini dikkate alacam sorarım mutlaka çift koyacak bu sefer daha önce öyle kararlaştırmıştık bakalım bu söylediğin işlemler için taze dondurulmuş embriyo fark eder mi?

En doğrusunu yapmışsın bırakarak zaten doğum şekli en son anda belirleniyor herşey güzel normal gözükürken açılma olmaz mecbur sezeryan olur veya kordonu dolanmıştır doğum kanalına girmemiştir falan doktor sezeryan yapsak daha sağlıklı olur diye bilir ama daha 16 haftalık bir gebelikte neye göre sezeryan yani hele ki anne normal doğum isterken doğumun herşekli kutsal ve maalesef acı verici ama herşey normalken anne istemediği taktirde sezeryanw itelmek çok saçma inşallah güzel ve aklına yatan bir doktor bulursun ve istediğin gibi normal doğumla bebeğini kucağına alırsın canım herşey güzelce su gibi geçsin inşallah tüp bebek yapmış birinin bir anne psikolojini bu derece bozması da çok saçma bu meslekte mesleğinde önce vicdanlı birini bulmak zor insanlığı empatisi olmadığı taktirde ne olursa olsun anne bi süreci deidğin gibi hastalıklı atlatır yani

S Sare2022 okudum şimdi canım, negatif olmuş sanırım çok üzüldm zamanı bundan sonra demekmiş diyecez ol denince olacak ve bu seferkinde olacak canım inşallah :) bak bende temmuzda bayrama denk gelirsem ağustosda başlayacam, belki beraber pozitifleri patlatırız artarda, yaz bebeleri bize yükleniyor olsun haydi bakalım :)

Kızlaaarrr ben yine elendim koca bir negatifi gördüm ben bu işin kurdu olmuşum gerçekten öncesinde anlıyorum hayırlısı olsun inşallah bi sonrakinde olur
İnşallah bir dahakinde olur dondurulmuşların vardı sanırım denemeye devam elbette olacak hayırlısıyla.
Yanlış hatırlamıyorsam geçen yazışmalarınızda diğer hamileliklerimde böyle değildi sanırım negatif yazmıştınız (egerki karıştırmadıysam ) o hamilelikleriniz nasıl sonuçlandı ? Yaş kaç ? Bide nerde yaptırıyorsunuz tüp bebeği ?
Biraz fazlamı sordum

AyyyDoktorum aradı biraz önce bu ay dinlen dedi bi sonraki adette gidecem detaylı konuşacaz bakalım inşallah bu sefer sağlıklı pozitifleri görürüz

AyyyDoktorum aradı biraz önce bu ay dinlen dedi bi sonraki adette gidecem detaylı konuşacaz bakalım inşallah bu sefer sağlıklı pozitifleri görürüz
inşallah canım, benide 2 ay dinlendirdiler ya araya histereskopiyi de soktuk :) diyorum ki benim bebiş demekki birde rahim içini kamera ile dolanında öyle gelip yerleşcem diyor sanırım :) sare 40 yaş üstüyüm bende sana sordum mu ben yaşını ay yaşlılığıma ver

Kendimi tekrar ediyorum sürekli burdakiler benden bıktı ama anlatayım Diğer 3 gebeliğimde de hepsinde meme hassasiyetiyle gebe olduğumu anlamıştım. Ama öyle böyle bi hassasiyet değil üçünde de havlu ıslatıp memelerime koyardım o derece ve daha adetim gecikmeden başlardı bu belirti kesin hamileyim diye gider test alırdım o yüzden test zamanı yaklaşıyor ve meme hassasiyeti yoksa tamam diyorum tutmadı.. Biri 9 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum biri 5 haftalık evde düşük yaptım bir diğeri de kimyasalla sonuçlandı. 3 ü de 1 yıl içinde oldu. Hatta ikisi kimyasalla evde düşük 2 ay üst üste oldu. Gürgan klinikte yaptırıyorum. Yaşımda bu ay 29 olacam bakalım geriye 5. Gün 5 embriyo kaldı inşallah en kısa zamanda sağlıklı bi pozitif görürüm

Kızlar süreçlerinizi aileleriniz biliyor mu? Ben 2 aşılamada söylemiştim ister istemez stres olmuştu, bu sefer tüp bebekte söylemedim daha doğrusu yumurta toplama olduğunu biliyorlar ama transferi bilmiyorlar. Şu anlık sadece eşimin ve benim patronum biliyor, birde tabi her detayını sizler biliyorsunuz

29 oluyorum bu ay inşallah çifter çifter doğuralım

Ne düşüklerimi ne tüp bebek işlemlerini ne transferi ne histeroskopiyi ne negatifleri hiç birini bilmiyorlar.. Hatta bi keresinde opu sürecinde bize gelmişlerdi iğnemi tuvalette yapmıştım o paniklede kanatmıştım göbeğimi

Aynen o şekilde devam edin. Pozitif alınca söylersiniz. Bende sizin gbi yaptım. Hiç strese girmedim. Çok rahat geçti günlerim.

Dolayısı ile hamileliklerimi bile bilmiyorlar riskli dönem geçsin söylerim diye düşündüm daha o döneme gelemeden kaybettim

bende unutkanlık fena sen mutlaka anlatmışsındır ama ben ya kişileri karıştıryorum yada unutuyorum İnşallah en kısa zamanda pozitifi görürsün ve Güler yüzün senin yaşın daha küçükmüş eminim mutlaka alacaksın o pozitifi.
Senin gibi pozitif bir insan 5 embriyo şimdi olmamış olsa bile mutlaka olacak eminim

İnşallah Allah isteyen ve hep söylerim bunu özellikle de anneliği hakkıyla yapabilecek herkese nasip etsin sağlıklı hayırlı ilerde kimsenin canını yakmayacak merhametli evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…