2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım ben bunu duymuştum doktoruma sorduğumda ne alakası var sağlığın el verdiğin sürece normal doğum yapabilirsin dedi benim de yaşım 32. Hangisi daha hayırlı olacaksa o şekilde olsun doğumumuz insallah. Doktorunla tekrar görüş istersen bu konuyu

yi günler, elimde acılmadık paket 900luk gonal-F var olur da birinin işine yararsa hediye etmek isterim. Suan buzdolabinda biz otelde kalıyoruz. İstanbul osmanbeyde

ben de aynı gecikmeyı yaşayanlardanım en sn 29 nisan da oldum. Yarın tekrar doktora gıdecem. hazıran ayında da kontrole gıtmıstım. Hersey normal demıstı ama olmadım (PCos var bende )

Mrb. Sabah opu oldum. 6 yumurta toplanmis. Doktorum basindan beri taze transfer demisti. Bugun opudan sonra donduralim dedi. Cmtsi kan vermistim. Progesteron 1 ya da 1 in altinda cikmis, gebelik olusmaz gibi biseyler dedi. Ben de nedense yumurtlar bos da kendisi soylememek icin boyle birsey dedi gibi hissettim. Ya da transfer bayrama denk gelecegi icin mi dondurma karari aldi acaba. Samimi bir konusma gibi gelmedi. Sonucta tablet, igne, fitil birsey verebilirdi transfere kadar. Cmtsi rahim kalinligi 8gibiydi. Onunla ilgili bisey soylemedi. Cok kendimde olmadigimdan daha iyi olur dedim ciktim. Yarina belli olur tabiki ama sizin fikriniz nedir.

Test yapmadin mi cnm

ben de aynı gecikmeyı yaşayanlardanım en sn 29 nisan da oldum. Yarın tekrar doktora gıdecem. hazıran ayında da kontrole gıtmıstım. Hersey normal demıstı ama olmadım (PCos var bende )
Yaa çok zormuş regl beklemek, ben de perşembeye kadar zaman verdim.. doktoru ihmal etme canım epey olmuş..

Bu arada cok agrim var. Endol mu icmeliyim parol mu

Parol minoset olur canım, endolu hiç bilmiyorum
Opudan once cmtsi pazar kullanmam icin vermislerdi cnm. Agri kesici olmasi lazim o da. Bir an once hastaneden cikmak icin hicbisey sormadim, soylenenleri de duymadim hic. Benimle birlikte giren kadinin da basta agrisi oldu ama sonra gule oynaya dimdik cikti. Benim hala agrim var ve iki buklum yuruyorum. Benim bunyem boyle

Bu sorunun cvbini bir doktordan ogrendim. Opudan once zaten progesteronun 1.2den kucuk olmasi istenirmis. Yani doktorum bunu gerekce gostererek iptal etti ama ya yumurtalar bos, kendisi soylemek istemedi. Ya da bayram nedeniyle iptal etti. Yarin lab. arayinca belli olur sebebi. partalina_

Her opu farklı, ağrı normal diyorlar ama yine de doktorunla kontakta ol canım benim. Geçmiş olsun, yumuşların minik bebişlerin olsun haber geliyor mu her gün?

Doktorlar için taze transfer daha kolay bence doğru bir gerekçe vardır canım. İlk dakkada opudan çıkar çıkmaz yumurtaların boş çıktığını anlayamazlar ki. İşleme aldıklarında dölleme yaparken belli oluyor. Sen nasıl emin oldun boş olduklarına canım?

Yumurtalarının boş olması doktorun suçu olmaz ki yinede bence böyle ihtimalleleri aklından çıkar hem dondurulmuş olması daha iyi olur rahmin dinlenmiş olur yumurtalarının döllenşp döllenmediği de Sabaha belli olur benden 12 yumurta toplandı 8 i olgun çıktı 4 tanesi boştu ve sadece 5 döllendi ama 5. Güne bana 2 emriyo kalmıştı bu Bizim yumurta kalitemize alakalı bişey biraz herşeyden önce doktoruna güven eğer arada bir güven sorunun varsa doktorunla sürecin hep acaba ile geçer emin ol onlarda pozitif olmasını ister bu onlarında gururunu okşuyor başarılı bir sonuç inşallah dondurulmuş embriyo ile kavuşursun biran önce şimdilik güzel bir Bayram geçir transferine bomba gibi enerjik ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…