2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Gecikme benden sorulur beybisi Mayıs'ta Transfer olmuştum hatırlıyor san ve kimyasal olmuştu şuan adetim 17 gün gecikti sanırım bu ayı adetisiz atlayıp diğer ay olacağım aslında olmaması gerekiyor doktorum gecikme yaşamazsın demişti ama rahim kalınlığım azalıp incelendiği için adet olmadım ben en iyisi test yap negatif çıkarsa 10. Günü bekle hâlâ olmadıysan bir doktor a görünmekte fayda var

Evet canım biliyorum senin mesajlarını okumuştum.. yani hep olan durum mu yoksa aksiyon alıp doktora falan gitmem gerekir mi diye endişe ettim. Gebelik olduğunu nedense hiç düşünmüyorum, hazır iki embriyom tutmayınca normal ihtimali hiç yok gibi geliyor

Ben antin kuntin şeylerin beni bulmasına alıştım dokror lar olmaz desede demekki normal bir durum bu yaşadığımız kolay değil vücudun işleyişine müdahale ediyoruz bu ilaçları atmak zor demekki ama 10. Güne kadar gelmezse mutlaka git doktora hem o işler belli olmaz nasip nice hikayeler var öyle yıllarca
Deneyip de sonradan hamile olan hatta ihtimal vermediği için hemen anlamayan nice insan var o yüzden umut her zaman var imkansız denilen vakaları bile kendiliğinden gebelik oluşabiliyor nasip bu İşler tez zamanda o nasip bizi de bulsun inşallah

Haklısın canımcım yani duyuyoruz bir çok şey, bizi de bulur inşallah en güzel mucizeler perşembeye kadar bekliyorum…

Merhaba kizlar, aranizda transfer oncesi gebelik aşısı yaptiran oldu mu? Bana gebelik asisi sonrasi pembe akinti gelebilir dendi ama bende o gun icerisinde birkac kez kahvemsi lekelenme oldu; bu normal midir acaba?

Kızlaaarrr ben yine elendim koca bir negatifi gördüm ben bu işin kurdu olmuşum gerçekten öncesinde anlıyorum hayırlısı olsun inşallah bi sonrakinde olur

Hayırlısı olsun hakkınızda, sizin için en uygun zamanda gelecektir sağlıklı bebiş / bebişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…